;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی مجرم فراری: توانایی شناختی خود را با شناخت مجرم فراری تصویر اثبات کن!

آزمون شناسایی مجرم فراری: چه کسی یک مجرم فراری است!؟ این سوالی است که آزمون تصویری امروز چشمک به دنبال آن است. شما با کمک تصاویر معمایی می توانید مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را محک بزنید. همچنین به کمک این تصاویر شما به بهترین شکل ممکن اوقات فراغت خود را سپری خواهید کرد. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی مجرم فراری همراه باشید.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

به هر ترتیب مهارت های خود را با این معمای تصویری که هزاران نفر از کاربران اینترنت را سردرگم کرده است، بسنجید. آزمون شناسایی مجرم فراری یکی دیگر از معماهای تصویری در شبکه های اجتماعی است که به شما برای داشتن ذهنی بهتر و آرام تر و همچنین جلوگیری از کسالت و خستگی کمک می کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل در رستوران: اگر ذهن کارآگاهی داری،در یک نگاه قاتل مرد را در تصویر پیدا کن!

آزمون شناسایی مجرم فراری

برای انجام آزمون شناسایی مجرم فراری  فقط و فقط 5 ثانیه فرصت دارید.شما باید از تمام حواس خود برای رمز گشایی این معمای تصویری استفاده کنید. پس همانطور که اشاره شد، اگر به دنبال چالش تصویری دشوار هستید که بتوانید مهارت های شناختی خود را آزمایش کنید، به جای درستی آمده اید. برای موفقیت در این آزمون باید به تمام جزئیات تصویر نگاه کنید و در کمتر از 5  ثانیه پاسخ را ارائه دهید.

احتمالاً بپسندید: اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

در تصویر شما با سه فرد روبرو هستید. هر کدام از این افراد حتما سرگذشت و داستانی برای خود دارند. اما امروز ما به دنبال داستان زندگی آن ها نیستیم. شما باید شناسایی کنید که کدامیک از افراد تصویر یک مجرم فراری است؟ دلیل خود را مطرح کنید. فقط یادتان باشد برای ارائه پاسخ زمان محدودی دارید. اگر آماده هستید با دقت به تصویر آزمون شناسایی مجرم فراری دقت کنید.

 

شاید بپسندید:اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، در یک نگاه زن و شوهر واقعی را شناسایی کن!

 

آزمون شناسایی مجرم فراری

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد آزاد: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیستند!؟

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد خطرناک برای کودک: جان کودک، توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر فکر می کنی جزئی‌نگر هستی، رباینده کودک را در 3 ثانیه شناسایی کن!

.

پاسخ آزمون شناسایی مجرم فراری

این چالش یا آزمون شناسایی مجرم فراری بسیار ساده به نظر می رسید، با این حال، تنها 29 درصد از شرکت کنندگان در فیس بوک طراح آزمون شناسایی مجرم فراری، موفق به شناسایی مجرم فراری در زمان مشخص شده شدند. اگر شما هنوز به دنبال پاسخ هستید، می توانید به بالا برگشته و زمان بیشتری را صرف دیدن جزئیات تصویر بکنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

.

.

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت خانواده ثروتمند: اگه باهوشی سریع بگو کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

 

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی جادوگر: کدامیک از زنان زیر می تواند یک جادوگر باشد!؟

 

شاید هر کدام از ما با دیدن مرد قوی هیکل تصویر با خود گفتیم حتما این مرد، مجرم فراری است. اما باید گفت واقعا نمی شود از طریق قیافه آدمها قضاوت کرد. مردی که مجرم فراری است، مردی است که لباس پلیس به تن کرده است. به وضوح آثار دستیند فلزی بر دستان این مرد دیده می شود و گویا این مرد نتوانسته بوده پس از فرار خیلی زود خودش را شر دستبند نجات دهد. لذا تا هنوز آثار کبودی وخون مردگی دستبند بر مچ دستانش مشخص است.

 

شاید بپسندید: یه اشتباه عجیب و غریب تو تصویره،آیا می تونی پیداش کنی؟

 

احتمالا بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

 

پاسخ آزمون مجرم

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

امیدوارم از آزمون شناسایی مجرم فراری استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مرد تصویر: اگر فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، مرد تصویر را پیدا کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آیا می توانید به تست بینایی ابر قهرمان پاسخ دهید؟ به نظر شما کدام شخص یک ابر قهرمان است؟

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: دزد لپ تاپ چه کسی است؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: با شناخت موجود شبه انسان تصویر، تیزبینی خود را محک بزنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید برایتان جالب باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا