;
تفریح و سرگرمی

اگه قورباغه را تو تصویر جنگلی پیدا کنی، مهارت های مشاهده ات عالی است!

آزمون شناسایی قورباغه در جنگل: فقط یک نابغه واقعی ویژگی های لازم برای غلبه بر این چالش را دارد. آیا مطمئن هستید که می خواهید در آزمون شناسایی قورباغه در جنگل شرکت کنید؟ وقت آن است که توانایی های شناختی خود را ارزیابی کنید! اگر می خواهید در بین بهترین ها باشید، مهم است که بدانید واقعاً چه توانایی هایی دارید. در واقع، برای پیشرفت در زندگی، باید نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید. امروز از شما دعوت می کنیم تا با کمی چالش توانایی های تصویری خود را محک بزنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی قورباغه در جنگل همراه شوید.

در آزمون شناسایی قورباغه در جنگل  از شما می خواهیم که برای ارزیابی توانایی های تصویری خود، به دنبال یک آیتم خاص بگردید. برای انجام این کار، تصویری از یک جنگل را به شما نشان می دهیم که مملو از زیبایی و طبیعت بهاری است. در این میان یک قورباغه به خوبی توانسته خودش را در میان برگ ها و گیاهان مخفی کند. آیا می توانید این قورباغه را در آزمون شناسایی قورباغه در جنگل شناسایی کنید. 7 ثانیه بیشتر وقت ندارید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این افراد از جواهر فروشی، الماس دزدیده!؟

آزمون شناسایی قورباغه در جنگل

همانطور که اشاره شد وظیفه شما این است که قورباغه را پیدا کنید. برای رسیدن به این هدف، باید به جزئیات کوچک توجه کنید. فراموش نکنید که در طول چالش متمرکز بمانید تا شانس را به نفع خود تغییر دهید. توجه داشته باشید که وقت زیادی ندارید. فقط 7 ثانیه برای شناسایی این قورباغه وقت دارید. پس معطل نکنید.

بازی های بصری می توانند مغز ما را تحریک کنند. آنها به ما انگیزه می دهند که با دقت مشاهده کنیم، مشکلات را حل کنیم و خلاق باشیم. با غلبه بر این چالش ها، می توانیم مهارت های شناختی خود مانند تمرکز، حافظه و حل مسئله را بهبود بخشیم. در نهایت، چالش‌های بصری آنلاین گزینه‌های متنوعی را برای همه سلیقه‌ها ارائه می‌دهند.

شاید بپسندید:اگه 3 تا تفاوت میون دو تصویر گربه رو پیدا کردی،حتما برا خودت اسپند دود کن که چشم نخوری!

آزمون شناسایی قورباغه در جنگل

شاید بپسندید: چیستان: دو نفر در یک لحظه به دنیا می آیند اما تاریخ و ساعت تولد یکسانی ندارند؛ چطور ممکن است!؟

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: کدام تصویر عشق واقعی را منعکس می کند!؟ | پاسخ به پرسش، شخصیت شما را افشا می کند!

.

.

.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگی بگو که زن یا مرد جوون، کدومیکی باعث تصادف رانندگی شده!؟

پاسخ آزمون شناسایی قورباغه در جنگل

وقت تمام است. موفق شدی؟ به افرادی که توانستند به سرعت قورباغه را پیدا کنند تبریک می گویم، عملکرد شما خیره کننده بود! برای کسانی که از چالش عبور نکردند، ما به شما راه حل خواهیم داد. اما قبل از آن بهتر است بیشتر جستجو کنید.

احتمالاً بپسندید: عمراً اگه بلد بودی شلوار جین رو اینطوری تو چوب لباسی قرار بدی!+ویدیو

.

.

.

شاید بپسندید: (ویدیو)تهیه بستنی جلو چشم مشتری با میوه‌های تازه، خیلی هم بهداشتی و خوشمزه!

 

 

 

.

شاید بپسندید: ویدیو+ ببینید نهنگ قاتل چه جوری کمر فک دریایی رو خرد و خمیر می کنه!

جواب آزمون شناسایی قورباغه در جنگل:  قورباغه پایین سمت چپ بود. او هم سبز بود. برای کمک به شما در پیدا کردن قورباغه کوچک، در اینجا راه حل در تصاویر آمده است.

شاید بپسندید: درونگرا هستی یا اجتماعی، یکی از سگا رو انتخاب کن تا شگفت زده بشی!

پاسخ آزمون شناسایی قورباغه در جنگل

شاید بپسندید: اگر بینایی ات مشکلی نداشته باشه تو یه نگاه حرف O را میان Q ها پیدا می کنی!

امیدوارم از آزمون شناسایی قورباغه در جنگل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: با حل معمای قتل مرد تصویر اثبات کن که لیاقت استخدام شدن در FBI داری!

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هر چیز و هر کس آن را دارد!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت الاغ سخت کوش و بز حسود؛ بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یک شکل  دایره ای را انتخاب کن تا بگم خوش بینی یا بدبین!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی‌ات رو با ایجاد 3 مثلث آن هم تنها با جابجایی 2 کبریت، ارزیابی کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه دقت‌ات بالا باشه، اشتباهی که در ترتیب اعداد هست را در یک نگاه متوجه میشی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

 احتمالاً بپسندید:  تا حالا دیده بودی کبریت چطور ساخته میشه، اگه نه این فیلمو ببین+ویدیو

 

 

شاید برایتان جالب باشد

داستان ضرب المثل شندرغاز (چندرغاز) نمی ارزه!

حکایت ضرب المثل زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد

اگه تو یه نگاه پلنگ مخفی را میون علفا پیدا کردی چشات مثل عقاب تیزه!

چیستان: کدام شهر است که هم نام شهر است و هم زیورآلات پا!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا