;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی قاتل در دفترکار:اگر مهارت کارآگاهی داری،می‌تونی قاتل مرد کشته شده را پیدا کنی!

آزمون شناسایی قاتل در دفترکار:  تنها 18 درصد از شرگت کنندگان در آزمون شناسایی قاتل در دفترکار که در شبکه فیس بوک منتشر شده است، توانسته اند آزمون را رمزگشایی و آن را حل کنند. وجود زمان محدود برای حل آزمون شناسایی قاتل در دفترکار، سختی این آزمون را دو برابر کرده است. اگر شما تیزبینی، دقت، تمرکز و هوش بالایی داشته باشید، می توانید قاتل را پیدا کرده و او را به سزای اعمالش برسانید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی قاتل در دفترکار همراه باشید.

احتمالاً بپسندید:اگر فکر می کنی باهوشی، بگو که کدام فرد تصویر در حال دروغ گفتن است!؟

پس اگر فکر می کنید پتانسیل و مهارت های لازم را دارید، به خواندن مطلب آزمون شناسایی قاتل در دفترکار ادامه دهید. تلاش کنیداین معمای پیچیده را درکمتر از 5 ثانیه حل کنید. اگر در اولین تلاش و در کمتر از 5 ثانیه قاتل را شناسایی کنید، می توانید به هوش و نبوغ خود باورمند شوید. مجله خبری چشمک با انتشار جذاب ترین معماهای تصویری تلاش می کند در کنار ایجاد لحظات خوش برای شما، نقشی مهم در ورزش دادن مغز و ذهن شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناخت خطاها در زمین فوتبال: تنها تیزبین ها می توانند 13 خطای زمین فوتبال را پیدا کنند!

آزمون شناسایی قاتل در دفترکار

پازل های تصویری در شکل ها و انواع و اقسام مختلف، در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند. این معماها و سوالات تصویری هر روز پیچیده تر و سخت تر می شوند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت چشمک به صورت منظم و مرتب با جدیدترین و پیچیده ترین معماهای تصویری، مهارت ها شناختی، هوش و حتی سطح تحلیل و ادراک خود را مورد آزمایش قرار دهید.

آزمون تشخیص فرد مرده اتاق: اگر تیزبینی بگو که کدومیک از افراد حاضر تصویر خیلی وقته مرده!

آزمون شناسایی قاتل در دفترکار امروز از درجه سختی بالایی برخوردار است به طوری که تنها 18 درصد از شرکت کنندگان موفق به یافتن پاسخ صحیح شده اند. ناامید نشو! ما فکر می کنیم ممکن است شما جزو اقلیت 18 درصد باشید، بنابراین این نکات را در نظر داشته باشید: به جزئیات توجه کنید.

در تصویر آزمون شناسایی قاتل در دفترکار می بینید که مردی در دفتر کار به قتل رسیده است. سه مظنون در این تصویر حضور دارند، اما یکی از این افراد مظنون، قاتل واقعی است. آیا شما می توانید قبل از آنکه مظنون فرار کند و شواهد را مخفی کند، او را شناسایی کنید؟

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: یکی از دو زن یک قاتل روانی است، در 3 ثانیه او را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی قاتل در دفترکار

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر نکته سنج و تیزبین باشی، به راحتی نکته تصویر را تشخیص می دهی!

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:تیزبینی و هوش خود را با شناسایی خون آشام در غذاخوری اثبات کنید!

پاسخ آزمون شناسایی قاتل در دفترکار

اگر اکنون این جمله را می خوانید، احتمالاً هنوز به پاسخ دست پیدا نکرده اید. احتمالاً  تصمیم هم گرفته اید تا آزمون را تمام کنید. لذا شانس دوم 5 ثانیه ای هم در اختیارتان قرار می گیرد. موضع خود را حفظ کنید و به تمرین این تمرینات پیچیده ادامه دهید، تنها در این صورت است که می توانید سطح مهارت های خود را افزایش دهید.

احتمالاً بپسندید: آزمون هوش کی راست می گه؟ ببینیم آدم تیزی هستی یا نه!

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: تیز بینی و نکته سنجی خودتان را با شناسایی زنی که تظاهر به ثروتمندی می کند، اثبات کند!

 

.

.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی عناصر پنهان: دقت و تیزبینی خودت رو با پیدا کردن 10 شی پنهان تصویر اثبات کنید!

پاسخ آزمون شناسایی قاتل در دفترکار: قاتل زن لباس آبی است. اگر به اندازه کافی دقیق باشید، اگر متوجه شده باشید، که او دستش پر از خون است و سعی می کند با گرفتن آن در پشت کمرش آن را پنهان کند، اما ابزار قتل هنوز خون آلود است و نتوانسته ان را پنهان کند. اگر چه چاقوی آشپز خون آلود است، اما گمان نمی رود که خون بر روی چاقو، خون انسان باشد. چون آشپز هم چاقو را تلاش نمی کند تا پنهان کند. سگ تصویر هم ممکن است از آشپزخانه بقایای گوشت را خورده باشد.

شاید بپسندید: اگر در 3 ثانیه اشکال وحشتناک در مراسم عروسی را تشخیص بدی، واقعاً نابغه ای!؟

پاسخ شناسایی قاتل

برایتان جالب خواهد بود: اگر خطای موجود در این تصویر ساحلی را در 5 ثانیه پیدا کنی، در باهوش بودن رو دست نداری!

امیدوارم از آزمون شناخت خطاها در زمین فوتبال استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:تست شخصیت شناسایی در معرض خطر:اگر در شرایط تصویر قرار بگیرید، ابتدا چه کاری انجام می‌دهید؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت زن خون آشام پارک: با توجه به شواهد، سریع بگید که کدوم یکی از این دخترا خون اشامه!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی نکته عجیب در قطار: با پیدا کردن نکته تصویر، ثابت کنید که کارآگاهی تیزبین هستید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص زندانی مشکوک: باهوشا بگن که کدامیک از زندانیان تصویر در صدد فرار از زندان است!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

در تصویر تست شخصیت شناسی اسب و چهره ابتدا چی دیدی،بگو تا بگم دقیقاً کی هستی!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد خاطی کلاس درس: باهوشی، نویسنده جمله روی تخته را شناسایی کن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: آزمون اشتباه در تصویر انسان ها: آیا می توانید در عرض 10 ثانیه، اشتباه را در این تصویر تشخیص دهید؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش زن واقعی مرد کیه؟ اکثر کاربران نتوانستند جواب دهند!!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص همسر واقعی از ربات ها: همسر واقعی مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

برایتان جالب خواهد بود

 

از هوش کارآگاهی خود استفاده و بگوئید کدامیک از این دو زن تصویر در معرض خطر قرار دارد!؟

اگر تیزبین و باهوشی، سریع بگو که کدامیک از این کارت های شناسایی پلیس، جعلی است!؟

بگو چه جوری دست میدی، تا بگم به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

آزمون تشخیص فرد ثروتمند: نکته سنجی خود را با شناسایی فرد ثروتمند تصویر اثبات کنید!

تشخیص فرد احمق: در این تصویر زمستانی چه کسی خنگ تر و احمق تره؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا