;
تفریح و سرگرمی

آیا می توانید در یک نگاه، فیل مخفی شده تصویر را پیدا کنید!

آزمون شناسایی فیل مخفی: توهمات نوری تصاویری هستند که ذهن را درگیر می کنند و درک و مهارت های تصویری ما را به چالش می کشند. این توهمات با سیستم بینایی ما بازی می کنند و آن را فریب می دهند تا باور کند چیز دیگری در تصویر وجود دارد. به عبارت دیگر، آنچه می بینید و آنچه فکر می کنید می بینید دو چیز متفاوت هستند.

این توهمات مناطقی از مغز را که مسئول حافظه تصویری و هوش هستند تحریک می کنند و همچنین به عنوان ابزاری ساده برای آزمایش توانایی سیستم بینایی ما برای مشاهده چیزهای اطرافمان استفاده می شوند.در این پازل تصویری بازی فکری یک فیل پنهان شده است. آیا مهارت های شما به اندازه کافی خوب است که در عرض 7 ثانیه آن را تشخیص دهید؟

بازی های فکری معماها یا معماهایی هستند که برای حل آنها نیاز به استدلال قیاسی دارند. معماها معمولاً به نوعی استدلال نیاز دارند، مانند نگاه کردن به سرنخ های داده شده در یک تصویر و رسیدن به راه حل. یا مهارت های مشاهده، که در آن شما باید کلمه، شی یا عددی را که در یک تصویر پنهان شده است پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی فیل مخفی همراه باشید.

شاید بپسندید: اگه خرس مخفی تصویر را در یک نگاه شناسایی کنی، چشات مثل شاهین تیزه!

آزمون شناسایی فیل مخفی

در تصویر بالا منظره زیبایی را مشاهده می کنید. می توانید در تصویر به اشتراک گذاشته شده ، تلی از سنگ و چند درخت کاج و چشمه ای، توجه شما را به خود جلب می کند. نکته خاصی در تصویر دیده نمی شود، اما چیز دیگری در تصویر وجود دارد که باید بتوانید آن را شناسایی کنید. در این تصویر یک فیل پنهان وجود دارد و چالش پیش روی خوانندگان این است که فیل پنهان را در 7 ثانیه پیدا کنند.

فقط افرادی که مهارت های رصدی خوبی دارند می توانند به موقع فیل را تشخیص دهند. بنابراین، اگر می خواهید این معمای مغزی را حل کنید، تصویر را با دقت مشاهده کنید. راه حل این پازل تصویری بازی فکری را در انتهای این مطلب آورده ایم. به پایین پیمایش کنید تا فقط بعد از اتمام زمان آن را ببینید.

شاید بپسندید: اگه تفاوت های دو تصویر آریل پرنسس دیزنی رو پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون شناسایی فیل مخفی

شاید بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از این سه نفر، امتحان را با موفقیت پشت سر میذاره!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان شتر را خواستند نعل کنند قورباغه هم پايش را بلند کرد!

پاسخ آزمون شناسایی فیل مخفی

حل کردن پازل های فکری روزانه می تواند شما را باهوش تر کند و مهارت های شناختی شما را تقویت کند. افرادی که توجه زیادی به جزئیات دارند می توانند فیل را به سرعت پیدا کنند. تصویر را با دقت بررسی کنید. آیا فیل را پیدا کردید؟

شاید بپسندید: اگه آشنایی با زبان بدن داری، سریع بگو کدومیک از افراد تصویر دروغگوست!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه ریاضی رو خوب یاد گرفته باشی تو 8 ثانیه جواب معادله را پیدا می کنی!

پاسخ آزمون شناسایی فیل مخفی: فیل را می توان روی صخره ها دید که آب از خرطوم فیل بیرون می آید.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی داماد حاکم | داستان دزدی که با یک کار خوب، داماد حاکم شد!

شناسایی فیل مخفی

امیدواریم از آزمون شناسایی فیل مخفی استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آیا می‌توانید 3 تفاوت تصویر کودکان در حال بازی را پیدا کنید!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قبل از اینکه گرگ بتونه گوسفندی را بخوره، سریع شناسایی اش کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اشتباه تصویر دو بچه بازیگوش چیست!؟ | فقط یک نابغه متوجه می شود!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

اگه 3 تا تفاوت دو سگ زبل را پیدا کنی، خیلی دقیق و تیزی!

ریاضی ات خوب باشه در کمتر از 20 ثانیه، مجموع عددی اشیا را پیدا خواهی کرد!

قدرت پنهان خود را با انتخاب یکی از این گیاهان آپارتمانی شناسایی کنید!

باهوشا بگن که این زن چند تا بچه دارد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا