;
تفریح و سرگرمی

در دقایق آینده یکی از این دو نفر خواهد مرد، اما کدامیکی، چرا!؟

آزمون شناسایی فردی که خواهد مرد: برای حل سوالات و معمای تصویری و همچنین معمای تصویری چالش برانگیز امروز، شما باید به جزئیات توجه داشته باشید. توجه به جزئیات کلید حل سوال تصویری امروز است. تلاش کنید که در کمتر از 5 ثانیه آزمون شناسایی فردی که خواهد مرد، مجله خبری چشمک را که تنها عده کمی قادر به حل آن بوده اند را رمزگشایی کنید. پس با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی فردی که خواهد مرد همراه شوید.

ذهن و مغز شما آماده روبرو شدن با یک چالش معمایی تصویری جدید است. ما هم منتظر پاسخ شما هستیم، پاسخ هایی که از طریق بخش نظرات می توانید با ما در میان بگذارید. شما با کمک سوالات تصویری همچون معمای تصویری چالش برانگیز، همزمان که مهارت ها یا توانایی های خود را افزایش می دهید، ذهن خود را از تمام دغدغه ها و دلمشغولی های روزانه نیز برای چند دقیقه آرام می کنید. با وب سایت خودتان، مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:حکایت فرار از مرگ: داستان مردی که از دست عزرائیل فرار کرد!

معمای تصویری چالش برانگیز

تلاش کنید در عین اینکه اعتماد به نفس خود را حفظ می کنید، به صورت صد در صدی به توانائیهای شناختی خود اعتماد نکنید. به خصوص آنکه زندگی امروزی باعث شده است که بیشتر ماها کلی نگر شده و از توجه به جزئیات باز بمانیم. بدین ترتیب همه به دنبال راهی برای رهایی ذهن خود در هنگام افزایش استرس هستند. بنابراین، هزاران کاربر برای حل این مشکل، معماها و پازل های تصویری را انتخاب می کنند.

با درک اهمیت این موضوع مجله خبری چشمک به صورت منظم، چالش ها و سوالات تصویری متعددی را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد.

هدف معمای تصویری امروز این است که مشخص شود چه کسی اول خواهد مرد. شما در معمای تصویری چالش برانگیز با یک زن و شوهر روبرو هستید. یک صبح دیگر آغاز شده است و هر دو کم کم آماده می شوند تا سر کار خود حاضر شوند. همه چیز عادی است، اما به زودی یکی از این دو زوج خواهد مرد. به نظر شما کدامیک خواهند مرد؟ فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا پاسخ را ارائه دهید.

شاید بپسندید: تست هوش: کدام یک از تساوی های زیر نادرست است!؟

آزمون شناسایی فردی که خواهد مرد

شاید بپسندید: با پیدا کردن آهوی جنگلی تو این عکس ثابت کن که چشات مثل عقابه!

.

.

.

.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشا: مصرع یا جمله مربوط به این تصویر را پیدا کنید!

 

.

.

.

شاید بپسندید:اگه نکته تصویر رو در یک نگاه شناسایی کنی، در تیزبینی دست کمی از شرلوک هلمز نداری!

پاسخ آزمون شناسایی فردی که خواهد مرد

آیا پاسخ آزمون شناسایی فردی که خواهد مرد را به دست آوردید؟ اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، می توانید زمان بیشتری را به بررسی جزئیات و سپس حل معما بپردازید. ما 5 ثانیه دیگر به شما وقت خواهیم داد.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل آدم گرسنه سنگ را هم می خورد!

.

.

.

شاید بپسندید: کمی عجیب است اما با انتخاب یکی از این گربه ها می توانید خود واقعی خود را کشف کنید!

 

 

.

.

شاید بپسندید:با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر مرغ سفید ثابت کن که خیلی تیزی!

آن که در آزمون شناسایی فردی که خواهد مرد، مرد تصویر است. زن تصویر به جای قطره چشم، اشتباهاً شیشه چسب را مورد استفاده قرار داده است. او همسر خود را خواهد کشت، به خاطر اینکه چسب را درون قفسه داروها قرار داده است! همچنین گویا مرد تصویر چسب را در قوطی های تمام شده قطره چشم زن قرار داده است که زن اشتباه کرده است.

شاید بپسندید:چیستان: کدام جزیره است که اگر وارونه اش کنیم، بچه ها می نویسند!؟

پاسخ آزمون شناسایی فردی که خواهد مرد

احتمالاً بپسندید: اگه تو یه نگاه جغد شاخدار را پیدا کنی، دقت ات مثل عقابه!

امیدوارم از آزمون شناسایی فردی که خواهد مرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگه دقت ات خوب باشه میتونی همه پرندگان را در تصویر شناسایی کنی!

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:فقط یه چشم عقابی میتونه چنگالی که با بقیه فرق داره رو شناسایی کنه!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که یک لایش نمی رسد ولی دولایش می رسد!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: 3 تفاوت دو تصویر سگ خالدار را پیدا کن و اثبات کن چشات هیچ مشکلی نداره!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: یکی از گل های افتابگردان رو انتخاب کن تا بگم در کل آدم خوش بین هستی یا بدبین!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل شاه می بخشه شیخ علی خان نمی بخشه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل روغن ریخته را نذر امامزاده کرده!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: باهوشا می تونن کوچکترین عدد ممکن رو با جابجایی دو چوب کبریت بدست بیارن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

چیستان:دیده و چشیده نمیشه، با دستا لمس نمیشه، اما همه جا هست و همه بهش نیاز دارند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: معنی خط عشق کف دست شما، چه می گوید!؟ | تست شخصیت با خطوط کف دست

برایتان جالب خواهد بود

 5 تفاوت موجود میان دو تصویر اسب را در 15 ثانیه پیدا کنید!؟

چقدر به وقت گذاشتن برای خودتان احترام قائل هستید!؟ یه پروانه را انتخاب کن تا بهت بگم!

کیف قرمز برای کدومیکی از این خانمای عصبانی است!؟

اگر چشمانی تیز مثل شاهین داشته باشی 3 پروانه را در تصویر طاووس پیدا می کنی!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =

دکمه بازگشت به بالا