;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی صاحب آثار هنری: به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این سه هنرمند است؟

آزمون شناسایی صاحب آثار هنری: سوالات و معماهای تصویری به بخش جدایی ناپذیر شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. شما می توانید با انجام انواع و اقسام بازی های فکری، مغز خود را ورزش و تمرین دهد. با تمرین مغز می توانید ذهن خود را آزاد و آرام کنید و با این کار بهترین زمینه را برای رشد و توسعه مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را فراهم کنید.

با انجام بازی های فکری، سلول های خاکستری مغز وادار به فعالیت می شود. فعالیت مغز در بلند مدت از بیماری هایی مانند آلزایمر و فراموشی جلوگیری می کند. لذا شما با کمک سوالات هوش و دیگر بازی های فکری مجله خبری چشمک می توانید ذهن خود را فعال و آماده نگه دارید. اما لازم است به صورت مرتب و منظم به مانند ورزش صبحگاهی، دقایقی از طول روز را به انجام بازی های فکری اختصاص دهید. آزمون شناسایی صاحب آثار هنری از جمله آزمون هایی است که نگاه تیزبین شما و دقت تان می تواند به حل این آزمون کمک کند. هنرمند آثار هنری این گالری کیست!؟

شاید بپسندید: این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، حرف R را بین B ها پیدا کنید!

آزمون شناسایی صاحب آثار هنری

اشتراک امروز تصویر آزمون شناسایی صاحب آثار هنری می تواند برای ذهن های خلاق یک چالش جدید باشد. چرا که باید برای حل این آزمون از نهایت دقت و تمرکز خود استفاده کنید. تنها یک ذهن متمرکز و یک نگاه تیزبین می تواند در زمان محدود این پازل، پاسخ این سوال تصویری را پیدا کند. برای سخت تر شدن این آزمون، سازنده معتقد است که حل آزمون شناسایی صاحب آثار هنری باید در یک نگاه صورت گیرد.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریگ به کفش داشتن!

در آزمون شناسایی صاحب آثار هنری با گوشه ای از تصویر یک نمایشگاه عکس روبرو هستید. نمایشگاهی از آثار یک هنرمند آماتور برگزار شده است. تعدادی از هنرمندان در این تصویر حضور دارند. اما ما دقیقا نمی دانیم، این نمایشگاه مختص آثار کدامیک از هنرمندان است!به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این هنرمندان است؟

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی ریاضی ات خیلی خوبه، این معادله به ظاهر ساده رو تو 10 ثانیه حل کن!

آزمون شناسایی صاحب آثار هنری

شاید بپسندید:روانشناسی رنگ:هر رنگ میتواند تأثیرات خاصی بر شما بگذارد، کدام رنگ سبب تقویت روحیه شما میشود!؟

.

.

.

.

احتمالاً  بپسندید: چند حیوان در این تصویر وجود داره!| قدرت بینایی ات رو با پیدا کردن حیوانات مخفی تصویر ارزیابی کنید!

 

 

.

.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی نابغه ای در کمتر از ۴۰ ثانیه ۱۰ تفاوت این تصویر جالب را پیدا کن!

 پاسخ آزمون شناسایی صاحب آثار هنری

آیا اشتباه تصویر را پیدا کرید؟ ما به شما تبریک می گویئم. از این جهت که مغز خود را هر چند برای لحظات کوتاه ورزش داده اید. اگر هنوز خسته نشدید و تمام دارید خود آزمون شناسایی صاحب آثار هنری را حل کنید، می توانید به بالا برگشته و با دقت بیشتر به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت چه کشکی چه پشمی؟

.

.

.

شاید بپسندید: بازی ریاضی با چوب کبریت: با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

پاسخ آزمون شناسایی صاحب آثار هنری: بله کاملا مشخص است. باید به امضای یک از تابلو ها که کاملا مشخص است دقت می شد. این نمایشگاه آثار Olivia است و شما با کمک این نشانه می توانستید معما را حل کنید. بله برای این ازمون نیز قدرت دید و دقت حرف اصلی برای موفق شدن در آزمون را می زد.

شاید بپسندید:نقطه ضعف و قوت‌ات چیه،به خصوص اگه با انتقاد روبرو بشی!|یکی از لکه های جوهر رو انتخاب کن تا بفهمی!

شناسایی صاحب آثار هنری

شاید بپسندید: اولین چیزی که می بینی نشون می ده که اهل تحلیل و منطقی یا احساس و تخیل!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی صاحب آثار هنری استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر اردک و جوجه هاش رو تو برکه پیدا می کنی!

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: دو تا خانم تصویر ادعا می کنند همسر اقای دامادن! به نظرتون راست میگن!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل رفته آب خنک بخوره!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: نکته سنج و باهوشا بگن: مرد تصویر با کدومیکی از این خانم خوشکلا عروسی می کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:اگه میخای بدونی در برابر مشکلات و مسائل زندگی انعطاف پذیری یا نه، فقط یه دونه پر را انتخاب کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یکی از این بچه گربه ها مشخص می‌کنید که آیا ذاتاً یه رهبری یا نه؟ | عجیبه اما نتیجه جالبه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تو این وضعیت کی رو نجات میدی، نوزاد یا مادر نوزاد؟| هر پاسخ یک راز را در مورد شما برملا میکند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: تا حالا فکر کردی نقطه قوت‌ات چیه!؟ یه درخت رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

شاید برایتان جالب باشد

تیزبینا میتونن اشتباه تصویر دخترکی که در حال شستن ظروف است رو تو یه نگاه پیدا کنن!

اگه تو یه نگاه بفهمی که نوزاد برای کدومیکی از افراد تصویره، میتونی یه کارآگاه فوق العاده بشی!

قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

حکایت ضرب المثل چیزی در چنته نداشتن!

آدم عاشق پیشه ای یا اینکه اصلا عاشق نمی شوی!؟ | همین که تصویر را دیدی چی تشخیص دادی!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =

دکمه بازگشت به بالا