;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این خانم خوشکلا تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری: با هوش پلیسی و نگاه چون عقابتان، سریع و در یک نگاه شناسایی کنید که کدامیک از زنان تصویر چندان ثروتمند نیست، اما تظاهر می کند که از اوضاع مالی خوبی برخوردار است. به قول نویسنده و طراح اصلی آزمون زنی که تظاهر می کنه پولداره تنها یک کارآگاه با ضریب هوشی کارآگاهی هرکول پوارو می تواند این معمای تصویری را حل و رمزگشایی کند. پس عجله کنید و آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری مجله خبری چشمک را در 3 ثانیه حل کنید.

مجله خبری چشمک با انتشار جدیدترین و به روزترین معماها و سوالات تصویری تلاش می کند نیازهای مخاطبان خود را برای ورزش روزانه مغز و ذهن آنان فراهم کند. این بازی ها در عین حال که می توانند سرگرم کننده باشند، از سوی دیگر می توانند شرایط خوبی را برای افزایش فعالیت های مغزی آنان را فراهم کند. با توجه به این مسائل تلاش کنید که هر روز با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید و سوالات و بازی ها را با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید: بر اساس احساسات تصمیم می گیری یا فکر کردن!؟ یک منظره را انتخاب کن تا بفهمی!

آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری

محمد شایسته در بخش تفریح و سرگرمی چشمک معمای تصویری جدیدی را به شما معرفی می کند. این سوالات تصویری به یکی از پرطرفدارترین سوالات در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، چرا که 85 درصد از اشتراک کنندگان در این آزمون نتوانستند در زمان مشخص شده به آن پاسخ دهند.

قبل از شروع به رمزگشایی آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری، توصیه می کنیم از هرگونه حواس پرتی خودداری کنید و برای یافتن پاسخ، تمام جزئیات تصویر آزمون را بررسی کنید. تنها در این صورت می توانید این آزمون را رمزگشایی کنید.

همان طور که در ابتدای متن هم اشاره کردیم در تصویر شما سه زن را مشاهده می کنید که یکی از آنها تمکن مالی چندان خوبی ندارد، اما تلاش می کند که تظاهر کند ثروتمند است. شما باید او را شناسایی کنید. اگر آماده هستید با همدیگر تصویر آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دل به دل راه دارد!

آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه جواب معادله آخر را پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری

اگر به این قسمت رسیدید، به احتمال زیاد نتوانسته اید آزمون زنی که تظاهر می کنه پولداره را حل کنید، با این حال، شما یک فرصت دیگر برای رمزگشایی آزمون دارید. قبل از اینکه پاسخ را به شما ارائه دهیم بهتر است که تصویر را  برای بار دوم هم دقیق بررسی کنید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام گل است که سه حرف آخرش عضوی از بدن است!؟

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری: زنی که تظاهر به ثروتمند بودن می کند، زنی است که لباس قرمز پوشیده است. او کیفی به دست دارد که اصلی نیست. بلکه یک کپی از یک مارک کیف را خریداری کرده است.

شاید بپسندید: اشتباه تصویر دو بچه بازیگوش چیست!؟ | فقط یک نابغه متوجه می شود!

پاسخ آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری

امیدوارم از آزمون شناسایی زن متظاهر به پولداری استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: کدام حیوان است که دو حرف اولش تکراری است!؟

با کمک این تست شخصیتی، محتاط بودن یا جسور بون خودت را شناسایی کن!

با حل کردن معادله آخر، ضریب هوش ات رو ارزیابی کن!

تست هوش: کدوم سایه مربوط به بزغاله بامزه و زبل تصویره!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا