;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این سه فرد بازداشتی، کم سن و سال است و نباید به زندان فرستاده شود!؟

آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال: تمام جزئیات را بررسی کنید تا به این معما پاسخ دهید: کدامیک از افراد بازداشتی توسط پلیس، کم سن و سال است؟ 98 درصد شکست خورده اند. وقت آن رسیده است که ذهن کارآگاهی خودتون رو فعال کنید تا در این پرونده پیچیده به پلیس کمک کنید. صحنه را تجزیه و تحلیل کنید تا پازلی را بشکنید که به سرعت در پلتفرم‌های محبوبی مانند فیس‌بوک به‌سرعت منتشر شد.

جرأت این را دارید که خود و توانائی های خود  را با آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال مورد سنجش قرار دهید. معما و آزمونی که تنها 5 درصد از شرکت کنندگان توانستند آن را رمزگشایی کنند. به گفته طراح این آزمون، فقط یک نابغه واقعی که دارای چشمانی تیزبین چون عقاب و دقت و تمرکزی همچون کارآگاهان پلیس هستند، می توانند آن را در زمان تعیین شده 5 ثانیه ای رمزگشایی و تحلیل خود را ارائه دهند. با آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال و مجله خبری چشمک همراه باشید.

احتمالاً بپسندید:از هر گربه دو تا تو تصویر هست، گربه تک و تنها را تو تصویر پیدا کن!

آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال

فرصت را غنیمت شمرده و با کمک آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال بررسی کنید که مهارت های منطقی و شناختی شما چگونه است؟ آیا می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رمزگشایی کنید یا خیر؟ اگر “کارآگاه” خوبی هستید، می توانید این معمای تصویری جالب را که با عنوان آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال، در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است را حل کنید. مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال همراه باشید.

باید معمایی مرموز را حل کنید که حتی ماموران ویژه FBI هم نتوانستند بر آن غلبه کنند. به گفته شرکت کنندگان آن، تقریباً هیچ کس نتوانسته است آن را با موفقیت حل کند. شما می توانید در مجموع سه زندانی یا فرد بازداشت شده را مشاهده کنید که در زندان پلیس قرار دارند و در شرف انتقال به یک زندان با امنیت حداکثری هستند. با این حال، یکی از آنها کم سن و سال است و نباید به زندان فرستاده شود.آیا می توانید او را شناسایی کنید؟ شما فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا به او آزادی بدهید.

شاید بپسندید: چیستان: هر که آن را بسازد، آن را فاش نمی کند. هر که بگیرد، آن را نمی داند، و هر که آن را بداند، آن را نمی خواهد!

آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال

شاید بپسندید: ضریب هوشی ات رو با بدست آوردن مجموع عددی حشرات ارزیابی کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: هوش و نبوغ خودت رو با حل معادله (2-5)2÷12 ارزیابی کن!

 

.

.

.

جالب خواهد بود: فقط یه با هوش نابغه تو یه نگاه متوجه میشه بابای واقعی بچه کیه و کودک ربا کیه!؟

پاسخ آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال

شما انجام دادید؟ تایمر 0 را نشان می دهد! یعنی اینکه زمان شما به پایان رسیده است. فراموش نکنید که رعایت زمان مشخص شده ضروری است، زیرا تنها در این صورت می توانید توانایی خود را برای حل مشکلات آزمایش کنید. چطور گذشت؟ به یاد داشته باشید که 98٪ به طرز فجیعی شکست خوردند، آیا در مورد پاسخ خود مطمئن هستید؟ اجازه بدید ببینم.

احتمالاً بپسندید: نابغه ها بگن که کدوم یکی از این سه مرد، همسر زن تصویر هست!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: برق کار و لوله کشی با یکدیگر مشغول کار در یک ساختمان هستند،یکی از آن دو پدر پسر دیگری بود!

 

 

 

 

احتمالاً بپسندید:  3 تا تفاوت بین تصویر دو مرغابی کنار برکه هست | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

پاسخ آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال: به گفته طراح آزمون، زندانی اول از سمت چپ یک فرد کم سن و سال است. دستبندها برای او بزرگ هستند. شما چه فکر می کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: کدامیک از افراد تصویر می تواند فرد موفقی باشد!؟

شناسایی زندانی کم سن و سال

برایتان جالب خواهد بود: همه کوالاها دوقلو دارند به غیر از یکی، آیا می تونی اون رو در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنی!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی زندانی کم سن و سال استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یک گل تشخیص بفهمید که آیا آدم منظم و دقیق هستی یا بی خیال!؟

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

چیستان: اون چیه که از اسم دوتا حیوون تشکیل شده اما حیوون نیست و خیلی خوشمزست!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل عقاب تیز باشه تو این بیشه زار خیلی راحت گرگ رو پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:چشمان تیزبین داشته باشی 25 حیوان مخفی تصویر را در 1 دقیقه پیدا می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آیا زن سمت راستی واقعا از فروشگاه هندونه دزدیده!؟

برایتان جالب خواهد بود

با 4 حرکت چوب کبریت، 2 مربع ایجاد کنید، به طوری که یکی از آنها درون دیگری باشد!؟

قابل توجه باهوشا: میون دزدایی که وارد بانک شدن یه زن هم هست، اونو شناسایی کن!

حکایت ضرب المثل پایش را از گلیمش درازتر کرده!

چیستان: چهار انگشت و یک شست دارد اما نه استخوان دارد و نه مغز!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + ده =

دکمه بازگشت به بالا