;
تفریح و سرگرمی

آیا می توانید با یک نگاه در تصویر، دزد نوزاد را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی رباینده نوزاد: بسیاری از سوالات و معماهای تصویری به این جهت طراحی شده اند تا بتوانند میزان تمرکز یا دقت شما را مورد ارزیابی قرار دهند. بسیاری از ما عادت کرده ایم به دیدن کلیات، لذا چشم ما بسیاری از جزئیات را نادیده می گیرد و همین مسئله سبب می شود که ما در بلند مدت جزئی نگر نباشیم.

آزمون شناسایی قاتل در شهربازی: اگر قاتل را در 3 ثانیه شناسایی کنی، باید بگم فوق العاده باهوشی!

جزئی نگری سبب می شود که شما در انجام اموری که نیازمند تمرکز و دقت است بهتر عمل کنید. کلی نگری در نهایت سبب کاهش فعالیت های مغزی نیز خواهد شد و می تواند در سنین میانسالی و کهنسالی افراد را به بیماری های مربوط به کاهش فعالیت مغز همچون فراموشی و آلزایمر و … مواجه کند. برای جلوگیری از این پیشامد لازم است مغز را فعال نگه داشت. بازی های فکری این زمینه را فراهم می کند.

مجله خبری چشمک با ارائه آزمون هایی مشابه آزمون شناسایی رباینده نوزاد، توانائیهای شناختی شما را به چالش می کشد و شما با انجام مستمر این آزمون ها می توانید سطح دقت و تمرکز و در نهایت جزئی نگری خود را افزایش دهید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

آزمون شناسایی رباینده نوزاد

سازنده آزمون شناسایی رباینده نوزاد معتقد است که تنها افراد تیزبین و جزئی نگر قادرند در یک نگاه دزد نوزاد را شناسایی کنند. به باور وی، افراد کلی بین ممکن است دچار اشتباه شوند و زمان بیشتری را برای پیدا کردن دزد نوزاد سپری کنند. آزمون شناسایی رباینده نوزاد پس از انتشار در فیس بوک مورد توجه زیادی قرار گرفت و در کمتر از 2 ساعت نزدیک به 1500 مرتبه همرسانی گردید. اما تنها عده کمی از شرکت کنندگان واقعا در یک نگاه توانستنددر این آزمون موفق باشند.

آزمون شناخت زن ثروتمند: با نکته سنجی و هوش بالای خودت، زن ثروتمند تصویر را شناسایی کنید!

پس اگر به دنبال آزمایش مهارت های شناختی و همچنین تمرکز، تیزبینی و دقت خود هستید، آزمون شناسایی رباینده نوزاد را از دست ندهید. شما در آزمون شناسایی دزد نوزاد با صحنه ای روبرو هستید که گویا نوزاد زنی مفقود یا ربوده شده است. چند مظنون نیز در تصویر مشاهده می شود. به نظر شما کدامیک از مظنونان می تواند دزد نوزاد باشد. شما باید با همان نگاه اول متوجه دزد نوزاد شوید.

اگر آماده هستید، چشمان خود را ببندید و با دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: فقط یک جزئی‌نگر قادر است دریک نگاه، اشتباه موجود در شیرینی فروشی را پیدا کند!

آزمون شناسایی رباینده نوزاد

.

برایتان جالب خواهد بود:معمای شناسایی همسر استاد: اگر همسر استاد را در یک نگاه شناسایی کنی، نابغه ای!

.

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی: کدامیک از دو پیرزن با نوه خود به گردش آمده است!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

.

پاسخ آزمون شناسایی رباینده نوزاد

اگر پاسخ مشخصی برای این آزمون ندارید، اشکالی ندارد. با بالا برگشته و بار دیگر به دقت باه تصویر نگاه کنید. حتما با دقت بیشتر خواهید توانست دزد نوزاد را شناسایی کنید. یادتان باشد که آزمون شناسایی رباینده نوزاد و آزمون های مشابه می تواند تمرینی مناسب برای افزایش مهارت های شناختی شما باشند.

.

شاید بپسندید: سوال هوش ماشین زمان: کدام مرد از آینده آمده است؟

.

.

 

 

 

شاید بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

.

بله، کاملاً درست است. به کوله پشتی مرد نگاه کنید. دست نوزاد از آن بیرون زده است. لذا این مرد نوزاد را دزدیده است. جالب است که برخی معتقد بودند زنی که نوزاد را بغل کرده است دزد نوزاد است. و او درون کالسکه نوزاد دیگری را خوابانده است!

شاید بپسندید: شخصیت شناسی براساس برگهای پائیزی:کدام برگ زیباتر است|بیشتر درباره خودتان بدانید!

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی خانواده غیر واقعی: آیا می توانید خانواده جعلی را شناسایی کنید؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: تست هوش مدیر: فکر می کنید کدام مرد یک مدیر است؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: کدام معلم دزد است؟ جوابت واقعیت عجیبی را درباره ات نشان می دهد!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: تست بینایی دهکده: فیل را در آلاسکا پیدا کنید!!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی گربه مخفی شده:اگر گربه را در 1 نگاه پیدا کردی، قدرت چشمت فوق‌العاده است!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی رباینده نوزاد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی مجرم تحت تعقیب:کدامیک از افراد در فروشگاه، متهم تحت تعقیب است!؟

شناسایی خدمتکار قاتل: کدامیک از این خدمتکاران هتل، قتل انجام داده است!؟

آزمون شناسایی راننده مجرم: کدامیک از راننده های تاکسی، یک مجرم فراری خطرناک است!؟

شناسایی پیشخدمت خیانتکار: چه کسی نوشیدنی ها را مسموم کرده است؟

آزمون شناسایی زندانی ثروتمند: به نظر شما کدامیک از این زندانی ها ثروتمند است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا