;
تفریح و سرگرمی

تیزبین‌ها: در میان ربات‌های هم شکل، همسر واقعی مرد را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی ربات: همسر واقعی مرد کدامیک از زنان تصویر است؟ حل پازل ها و  بازی های فکری علاوه بر اینکه ظرفیت ذهنی و شناختی شما را توسعه می دهد، بهترین گزینه برای رفع خستگی و پر کردن اوقات فراغت است. مشکلات روزمره آنقدر فراوان هستند که آدمی نیاز دارد برای مدتی کوتاه ذهنش آرام شود. بازی های فکری و سرگرمی می تواند در این زمینه به شما کمک کند. با بخش تفریح و سرگرمی و آزمون شناسایی ربات همراه باشید.

شاید بپسندید: یک تیزبین در 10 ثانیه تفاوت های پسرک سمت چپ و راست را پیدا می‌کند!

آزمون شناسایی ربات

امروز با آزمون شناسایی ربات با شما هستیم. این سوال معمایی و چالش تصویری به شدت ذهن شما را درگیر خواهد کرد. این چالش می تواند فعالیت های مغزی شما را افزایش داده و مهارتهای شناختی شما را افزایش دهد. با هم تصویر آزمون شناسایی ربات را مرور می کنیم. توجه داشته باشید برای حل هر معما فقط 7 ثانیه وقت دارید.

بدون شک این تست تصویری واقعا شما را شگفت زده خواهد کرد. آیا برای یافتن پاسخ این سوال معمایی تصویری آماده و هیجان زده هستید؟

آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

مرد تصویر آزمون شناسایی ربات، با یک مشکل اصلی روبرو شده است. همسر این مرد می خواهد میزان توجه همسر خود را امتحان کند. لذا او  دو ربات تقریبا شبیه خود را سفارش داد. به نظر شما مرد چگونه باید همسرش را در میان ربات ها تشخیص دهد؟ در آزمون شناسایی آزمون شناسایی ربات، دقت، تمرکز و جزئی نگری خود را امتحان کنید. برای سخت شدن آزمون شناسایی ربات، زمان شما محدود است. برای حل این آزمون تنها 7 ثانیه وقت دارید. اگر آماده هستید با دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل عروس:یک ذهن خلاق می‌تواند قاتل را در یک نگاه شناسایی کند!

آزمون شناسایی ربات

 

برایتان جالب خواهد بود: اگر واقعا باهوشی بگو کدام زن مادر کودک است؟

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش چاه، نابغه های ریاضی بشتابید!

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: کف دست در مورد شما چه می گوید؟

.

پاسخ آزمون شناسایی ربات

احتمالا  مخاطبان باهوش و خوب وب سایت چشمک توانسته اند که همسر واقعی مرد را در میان دو ربات دیگر شناسایی کنند. اگر نتوانسته اید که  آزمون شناسایی ربات را حل کنید، اشکالی ندارد. این آزمون میتواند یک تمرین خوب برای مغز شما باشد. برای دیدن پاسخ و توضیحات مربوط به آزمون شناسایی ربات می توانید به پائین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: عکس های وحشتناک: عکاس معروفی که ترس های ما را نشان می دهد!

.

.

.

اگر دقت کرده باشید زن اول از سمت راست یک نشانه کاملا مشخص دارد. این نشانه اثبات می کند او یک ربات است. دستان او کاملا مشخص است. زن وسط نیز، مشخص است که یک زن واقعی نیست. این مسئله از شکل ظاهری او مشخص است. این زن دارای یک سینه است و این مسئله کاملا مشخص می کند که او یک ربات است. به این ترتیب زن سوم، همسر واقعی مرد است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی توستر متفاوت: کدامیک از این توسترها با دیگری متفاوت است!

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون هوش شناسایی والدین: کدامیک والدین این پسر است؟

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی پیتزای مشابه هم را پیدا کنید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی پسر فقیر: یک نابغه می تواند در 5 ثانیه پسر فقیر را شناسایی کند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پسر فقیر: یک نابغه می تواند در 5 ثانیه پسر فقیر را شناسایی کند!

چگونگی تأثیر بازی های فکری بر عملکرد بهتر مغز

هنگامی که مغز برای حل مشکلات و تقویت توانایی حافظه به چالش کشیده می شود، نورون ها باید نقاط تماس جدیدی را در میان نورون ها رشد دهند. این فرآیند به سنتز پروتئین جدید، رشد پایانه های عصبی و تقویت سیستم های انتقال دهنده عصبی نیاز دارد. به عبارت دیگر، چالش ذهنی مغز را از نظر فیزیکی تغییر می دهد. از طریق آموزش، می‌توانید مغزی هوشیارتر، متمرکزتر و باهوش‌تر بسازید.

شاید بپسندید: با توجه به جزئیات تصویر، چه کسی باید هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کند!؟

مغز با انجام بازی های فکری چه تغییری می کند؟

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: با پیدا کردن کرم متفاوت در آزمون شناسایی کرم متفاوت،تیزبینی خود را اثبات کنید!

امیدوارم از آزمون شناسایی ربات استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود:

آزمون شناسایی معلم: معلم بد کدامیک ار افراد تصویر است؟

قابل توجه باهوشا: به جای علامت سوال، چه حرفی باید قرار بگیرد!؟

در آزمون شناسایی مادر بی خیال، بگوئید که کدامیک مادر خوبی نیست!؟

در آزمون شناسایی مادر نوزاد را پیدا کنید!| ثابت کنید که یک نابغه هستید!

تنها یک چشم تیزبین قادر است در 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه را پیدا کند!

آزمون شناسایی پرستار قلابی: پرستار قلابی این تصویر چه کسی است؟

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

  1. به نظر من خانوم وسطی
    چون اولی دستش رباطی بود اون زنه که روبرویه مرده بود چیزی که تو یه گوشش بود رباطی بود پس خانوم وسطی رباط نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا