;
تفریح و سرگرمی

دختر گرفتار موقعیتی که مورد تهدید گرگ ها، ببر و رودخانه است، چگونه نجات پیدا می کند!؟

آزمون شناسایی راه نجات: محمد شایسته از جمله نویسندگان پرتلاش وب سایت چشمک تلاش می کند تا هر روز با انتشار جدیدترین و چالشی ترین معماهای تصویری شما را به چالش کشیده و یک تمرین ورزشی جدی برای شما فراهم می کند. بر همین اساس بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک یکی دیگر از آزمون ها و تست های جالب تصویری را با شما به اشتراک گذاشته است. باید بدانید که در آزمون شناسایی راه نجات علاوه بر تیزبینی، نیازمند هوش منطقی و اطلاعات عمومی هستید. شما باید بهترین گزینه را برای نجات زن پیدا کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی بابانوئل دزد: کدامیک از این افراد در پوشش بابانوئل از فروشگاه دزدی کرده است!؟

به این ترتیب آزمون امروز به خوبی سلول های خاکستری مغز شما را به فعالیت وادار می کند. با افزایش عملکرد مغز، توانائیهای ذهنی شما نیز افزایش پیدا می کند. اگر متمایل هستید که خود را بسنجید، آزمون شناسایی راه نجات بهترین گزینه برای انجام این کار است. شما کافی است بهترین گزینه را برای نجات زن از موقعیت های مختلف که در آن قرار گرفته است، پیدا کنید.با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی راه نجات همراه باشید.

در آزمون شناسایی زن بچه دار شما باید شناسایی کنید که کدامیک از زنان تصویر بچه دار است؟ آیا جرأ ت دارید که آزمون شناسایی زن بچه دار را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید. اگر آماده هستید با دقت تصویر آزمون شناسایی زن بچه دار  را مورد بررسی قرار دهید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه تصویر شب سال نو: 5 خطای اصلی تصویر را پیدا کرده و تیزبینی خود را اثبات کنید!

آزمون شناسایی راه نجات

در زندگی روزمره با انسان های زیادی برخورد داریم که معتقدند نکته سنج و تیزبین هستند. باید پذیرفت که تیزبنی و جزئی نگری، نیازمند داشتن مهارت ها و توانائی های شناختی بالا است. این مهارت ها تنها زمانی افزایش پیدا می کند که شما تمرین های متعددی فکری داشته باشید. تمریناتی که باعث می شود مغز شما بیشتر فعالیت کند. پس تلاش کنید تا آزمون شناسایی راه نجات را در 5 ثانیه رمزگشایی و حل کنید. این مسئله باعث می شود که مغزتان فعالیت دو چندان داشته و زمینه برای رشد مهارت های شما فراهم شد.

در تصویر آزمون شناسایی راه نجات شما با یک تصویر نگران کننده روبرو هستید. زنی که برای قایق رانی به رودخانه ای رفته بود، پس از مدتی زمانی قایق رانی متوجه شده است که پایان رودخانه به یک دره بلند و ترسناک ختم می شود. لذا باید قبل از رسیدن به دره باید خود را به ساحل برساند. اما در دو سوی ساحل، یکطرف گله گرگ ها و طرف دیگر ببری او را انتظار می کشد. او چه باید بکند تا نجات پیدا کند!؟

برای پاسخگویی تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل تصویر: فقط کسایی که هوش کارآگاهی شبیه شرلوک هلمز دارند،قاتل را پیدا می‌کنند!

آزمون شناسایی راه نجات

برایتان جالب خواهد بود: سوال تصویری شناخت دروغگو: اگر هوش منطقی بالا داری در یک نگاه، دروغگو را شناسایی می کنی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: سگ به کدام نخ گیر کرده است!؟| از مهارت های خود برای رهایی سگ استفاده کنید!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون بینایی شناخت تفاوت ها: اگر تیزبینی بگو چه چیزهایی شبیه هم نیست!؟

پاسخ آزمون شناسایی راه نجات

اگر در زمان 5 ثانیه اول نتوانستید پاسخ آزمون را پیدا کنید، باید گفت شما نیز جزو هشتاد درصد افرادی هستید که نتوانستند در تلاش اول، راه نجات زن را شناسایی کنند. لذا به شما 5 ثانیه دیگر وقت داده می شود تا تصویر را با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار دهید.

شاید بپسندید: از هوش کارآگاهی ات استفاده کن و بگو کدوم یکی از این دو آقای زرنگ میتونه قاتل باشه!

.

.

 

احتمالاً بپسندید:  آزمون شناخت دزد کیف: کیف دختره رو کی دزدیده!؟ پلیس تقلبی یا مرد جوان!؟

 

.

.

اختمالاً بپسندید: معمای کادوی تولد محمد رضا گم شده، آن را پیدا کنید!

پاسخ آزمون شناسایی راه نجات: ماندن در مسیر رودخانه و پرتاب شدن به ته آبشار معقولانه نیست. همچنین رفتن به سوی گرگ ها نیز کاملا اشتباه است. اما باید گفت بهترین مسیر، رفتن به سوی ببر است. ببرها معمولا انسان ها را طعمه نمی بینند. ببرها فقط در صورتی به انسان حمله می کنند که احساس خطر کنند.

شاید بپسندید: آزمون یافتن تفاوت تصویر خرس: به تیزبینی خودت اطمینان داری، پس تفاوت های دو خرس را پیدا کن!

پاسخ شناسایی راه نجات

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی با سایه حیوانات: قدرت بینایی ات عالی باشه،به راحتی 11حیوان را پیدا می کنی!

امیدوارم از آزمون شناسایی اشتباه تصویر شب سال نو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

آزمون شناخت مأمور مخفی:نکته سنجی‌ات شبیه هرکول پوارو باشه، سریع مأمور مخفی را پیدا می‌کنی!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: تست هوش FBI: اگه علت مرگ مرد را در معمای نوشیدنی سمی کشف کنی،آخر باهوشایی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی علت تصمیم قتل: قاتل تصویر، بهترین دوست خود را به قتل رسانده است، چرا؟

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: شناسایی قاتل عروس:یک ذهن خلاق می‌تواند قاتل عروس را در یک نگاه شناسایی کند!

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت پدر دختر: اگه فکر می کنی نکته سنجی، سریع بگو پدر دختر کوچولو کدوم یکی از مرداست!؟

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

احتمالا بپسندید: آزمون شناسایی صحت اظهارات آقای اسمیت: اگر دقت ات عالیه، بگو آیا آقای اسمیت واقعاً قاتل هست!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی نکته عجیب در قطار: با پیدا کردن نکته تصویر، ثابت کنید که کارآگاهی تیزبین هستید!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون قدرت بینایی: چهره را در تصویر پیدا کن و اثبات کن چشم عقابی هستی!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: معمای لیوان آب: قابل توجه باهوشا، کدوم لیوان آب بیشتری دارد!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست هوش شناسایی اشتباه تصویر: فقط افراد باهوش می توانند 3 اشتباه را در این تصویر تشخیص دهند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر تاریخی قرون وسطا: یعنی اگه اشتباه این عکس تاریخی را پیدا کنی، نابغه ای!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی نامزد استاد: اگر تیزبینی، سریع بگو که نامزد استاد کدامیک از دختران دانشجو است!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت توهم نوری حیوانات: بگو تو نگاه اول چی دیدی تابگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید برایتان جالب باشد: از هوش کارآگاهی ات استفاده کن و بگو کدوم یکی از این دو آقای زرنگ میتونه قاتل باشه!

برایتان جالب خواهد بود

احتمالاً بپسندید: تست بینایی با پیدا کردن جغد: اگه تو 5 ثانیه جغد رو پیدا کنی، چشای عقابی داری!

آزمون شناسایی انسان واقعی:اگه نکته سنج باشی، در یک نگاه انسان واقعی را در میان ربات ها پیدا کنید!

تست صندلی را به چه کسی می دهید؟| این تست نشان می دهد که آیا شما مهربان هستید یا خودخواه!؟

شناسایی کودک در معرض خطر:از لحاظ منطقی کدامیک از دو کودک بیشتر در معرض خطر قرار دارد!؟

 آزمون شناسایی فرزند خوانده: آیا می توانید بگوئید کدامیک از دو کودک، به فرزندخواندگی گرفته شده است؟

تست شخصیت گیتار و شهر: بگو تو نگاه اول، چی دیدی تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟

نوشته های مشابه

13 دیدگاه

  1. آفرین حق باشماست خودسازنده این
   عکس فکرش راهم نمیکرد‌که جلیقه می تواندنجاتش بدهد

 1. اشتباهه . بومی‌های جنگل‌های استوایی از یه نقاب برای پشت سرشون استفاده میکنند تا ببر از پشت سر بهشون حمله نکنه.

 2. کاملا اشتباه است لباس دختره برای شنا کردن مناسب است چون لباس شنا.است پس اگه پرت بشود زنده می ماند ببرها چی میگه احساس خطر کنن اگر ببری گرسنه باشد خودش راهم می خورد چه برسه به انسان .

  1. خودش می‌دونه باآب بیشترموقعا کسانی که ازآبشارحتی بزرگترین آبشاردنیا خودشونوبندازن سالم درمیان ته گودآب موجب شده سنگهاکناربزنند نه مشکلی پیش نمیاد آب ترس نداره حال میده ازآبشارخودتوبندازی پایین

 3. به نظر من اون خانم چه پیش گرگ ها بره
  چه پیش ببر(اون هم ببری که انتظارش رو می‌کشه طبق تصویر نه اینکه ببرها آدم رو نمی‌خورند…)
  چه سقوط آزاد در هر سه صورت زنده خواهد ماند
  علت رو از آخر توضیح میدم
  توجه کنید مشخص نشده ارتفاع آبشار چقدره؟از آنجایی که ما طبیعت رو نابود میکنیم بعید می‌دونم آبشاری باشه خراب نشده
  بعد از حرکات اون ببر مشخصه دوست بچگی اون خانم هست (با دقت لباس خانم رو ببینید متوجه خواهید شد همان شخصیت در کارتون علی بابا هستن که یک ببر هم داشتن
  در آخر از نحوه ایستادن گرگ ها مشخصه درگیر سوتفاهم شدن و میخواهند دختر رو از دست ببر گرسنه نجات دهند به خیال خودشان

  توجه کنید گرگ ها خیلی خیلی به ما انسانها نزدیک‌ترند تا ببرها
  و حتی خصوصیاتی شبیه ما مثل همین اجتماعی زندگی کردن
  ….
  بله دوستان خانم بدون شک زنده میمونه مگر اینکه سر راهش یک نفر دیگه هم باشه منظور انسانه ،قطعا در آن صورت سرنوشتی جز مرگ ندارد

 4. وای وای!
  دوستان از ارتفاع آبشار اگر با پایین پرتاب بشید احتمالا می‌میرید! چون پایین کلی سنگ هستش تازه با اون فشاری که از بالا میفتید اونقدر محکم به‌ کف رودخانه برخورد می کنید که ضربات شدیدی بهتون وارد میشه!

 5. ببرها که آدم میخورن مثل آب خوردن، ولی حیوانات کوچک مثل گرگ را میتوان با چوبی مثل پارو ترساند. و با جلیقه هم میتوان از آبشار فرار کرد.

 6. مگه قایق نداره؟ پس در نتیجه فال دمیج نمیخوره ماینکرفت بازار می‌دونن چی میگم🤪🤪

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا