;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی دزد بانک: تنها یک ذهن خلاق قادر به شناسایی دزد بانک در این تصویر است!

آزمون شناسایی دزد بانک: برخی از معماها وسوالات تصویری می توانند بسیار چالش برانگیز یاشند.از جمله این سوالات تصویری آزمون یا معمایی است که امروز توسط  مجله خبری چشمک به اشتراک گذاشته شده است. پس از انتشار این معما در صفحه فیسبوک تنها عده کمی از شرکت کنندگان توانستند پاسخ درست این معما را ارائه دهند. برخی پاسخ این سوال را بسیار بدیهی به شمار آوردند وهمین مسئله سبب خطای آنان شد.

اجتمالا بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

به واقع این افراد، با دیدن تصویر و دیالوگ موجود میان افراد تصویر در آزمون شناسایی دزد بانک، به این نتیجه رسیده بودند که اساساً این سوال تصویری بسیار ساده است. لذا نتوانستند در این سوال موفق عمل کنند. اگر آماده هستید شما نیز خود را بسنجید و تلاش کنید آزمون شناسایی دزد بانک را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی احمق ترین فرد تصویر: کدامیک از زنان تصویر در حال انجام کار احمقانه است!

 

آزمون شناسایی دزد بانک

سوال تصویری که امروز تحت عنوان آزمون شناسایی دزد بانک در مجله خبری چشمک منتشر شده است، می تواند میزان توانائیهای شناختی و همچنین سطح درک، تحلیل و تفکر منطقی شما را مورد آزمایش قرار دهد. افراد بسیاری کمی که دارای نکته سنجی و تحلیل منطقی هستند می توانند این معما را در زمان 5 ثانیه ای حل کنند.

اگر می خواهید یکی از معدود افرادی باشید که در آزمون شناسایی دزد بانک می گویند “من آن را انجام دادم” باید به تصویر دقت کنید. شما در تصویر آزمون شناسایی دزد بانک با صحنه ای از سرقت بانک روبرو می شوید. پلیس وارد محل حادثه شده است. دو مرد دیگر در تصویر حضور دارند. یکی به سوی دیگری اسلحه کشیده است ومدعی که طرف مقابلش دزد است، اما مردی که با اسلحه نشانه گرفته شده است نیز مدعی است دزد نیست و فرد مقابل به او تهمت می زند.

پلیسی که در صحنه حاضر شده است، نیز متوجه نشده است که واقعا دزد بانک چه کسی است. به نظر شما دزد بانک کیست. 5 ثانیه زمان شما برای ارائه پاسخ از اکنون شروع شد.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی همسر مرد: به نظر شما کدامیک از دو زن بیمار، همسر مرد بیمار است!؟

 

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی بیمار قلابی:کدامیک از افراد زیر واقعا بیمار نیست!؟

.

.

.

.

 

شاید بپسندید: تیزبینی و نکته سنجی خود را با شناسایی قاتل سریالی تصویر اثبات کنید!

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی همسر گنگستر:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام زن،همسر مرد گنگستر است!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی دزد بانک

فکر می کنید زمان شما بسیار محدود بود؟هنوز برای ارائه پاسخ به وقت بیشتر نیاز دارید. اشکالی ندارد. شما 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی دزد کیف: کدامیک از افراد تصویر راست می گویند! کیف دختر را کی دزدیده!؟

.

.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مرد تصویر: اگر فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، مرد تصویر را پیدا کن!

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت قاتل در رستوران: اگر هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که قاتل کیست؟

.

بله درست حدس زدید..دزد بانک مردی است که اسلحه به دست دارد. او متوجه نزدیک شدن پلیس به بانک شده بود، لذا برای فرار از بانک نقشه ای ریخت. او کیسه ای را به سر یکی از گروگان ها کشید. مقداری پول در دستان او گذاشت و سپس با آمدن پلیس شروع کردن به فریاد زدن که توانسته است دزد را دستگیر کند. مرداسلحه به دست، می خواهد به پلیس القا کند که دزد، مردی است که پول در دستش است تا بدین طریق صحنه بانک را ترک و فرار کند.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی نوزاد دختر: اگر نوزاد دختر را در میان نوزادان پسر شناسایی کنی، نابغه ای!

 

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

پاسخ آزمون

 

 شاید بپسندید: با تشخیص اشتباه موجود در جلسه پرسش و پاسخ رسمی، اثبات کنید که نابغه اید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود:کدام زوج فقیر است؟ اگر باهوشی بگو چرا؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

 

برایتان جالب خواهد بود:تست بینایی وال ای کجاست؟ اگر کارتون را ندیده اید نمی توانید پیدایش کنید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

 

برایتان جالب خواهد بود:در صورت حرکت از روی تخته چوب، کدامیک از این دو نفر به دره سقوط می کند!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 

برایتان جالب خواهد بود:  آزمون شناسایی قاتل زرنگ: با توجه به شواهد، کدامیک از سه زن تصویر می تواند قاتل باشد!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: یک جای کار می لنگد؟ اشتباه تصویر چیست؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

 

 شاید بپسندید: چالش شناسایی احمق ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر یک احمق به تمام معناست!؟

 

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت قاتل در خانه: در کدامیک از تصاویر، زن می خواهد شوهرش را بکشد!؟

 

امیدوارم از آزمون شناسایی دزد بانک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

شاید برایتان جالب باشد

 

چالش تصویری شناخت پدر نوزاد: حدس بزنید پدر نوزاد کدام یک از این سه مرد است؟

شناسایی زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

آزمون شناسایی اشتباه در تصویر: اگر نکته سنجی، اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

شناسایی چهره پنهان عکس: تیزبینی خود را با پیدا کردن چهره پنهان تصویر اثبات کنید!

آزمون شناسایی کارآگاه خصوصی زرنگ: به نظر شما کدامیک از افراد زیر یک کارآگاه است!؟

 شناسایی فرد بی پول: کدامیک از افراد تصویر، بی پول است!؟

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. به نظرم کسی که اسلحه کشیده دزده چون یک رسید داخل جیبش است و فردی هم که چیزی مشکی برسد دارد به نظر دزد می آید

  2. مرد اسلحه به دست دزد است چون یک فردی در بانک اونم با اسلحه کمی عجیب نیست اگر فردی عادی بود باید مثل افراد عادی کارت چک و… داشته باشه نه اسلحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا