;
تفریح و سرگرمی

استتار دیدنی خرگوش تاندرا: با اینکه در جلو چشمان شماست اما شما به راحتی تشخیص‌اش نمی دهید!

آزمون شناسایی خرگوش کوهی: وقتی صحبت از تصاویر توهم نوری به میان می‌آید، به نظر می‌رسد اینترنت اشتهای سیری ناپذیری برای آنها دارد. توهمات نوری جدید، در واقع نوعی بازی و پازل تصویری است که تلاش می کند در عین سرگرمی سبب افزایش فعالیت و عملکرد مغزی شما شوند. با افزایش فعالیت مغز، قدرت دقت، تمرکز و حتی جزئی نگری افراد افزایش پیدا می کند. کافی است مدتی انجام بازی ها و تست های معمایی را در برنامه روزانه خود قرار دهید، پس از آن می بینید که تمرکز و دقت شما افزایش یافته است. با آزمون شناسایی خرگوش کوهی با بخش سرگرمی چشمک همراه باشید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه خرگوش پنهان را در تصویر ببینید.

خرگوش کوهی (Lepus timidus) که با نام‌های خرگوش آبی، خرگوش تاندرا، خرگوش متغیر، خرگوش سفید، خرگوش برفی، خرگوش آلپ و خرگوش ایرلندی نیز شناخته می‌شود، خرگوشی است که عمدتاً با زیستگاه‌های قطبی و کوهستانی سازگار است. وظیفه شما امروز در آزمون شناسایی خرگوش کوهی در کمتر از 5 ثانیه است. با کمک این آزمون می توانید میزان قدرت دید و دقت خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

بیشتر بخوانید:فکر می کنی دقت و تمرکزت خوبه، پس تفاوت های سگ بامزه سمت راستی و چپی را پیدا کنید!

آزمون شناسایی خرگوش کوهی

در این تصویر هزاران سنگ وجود دارد. و یک خرگوش در مرکز صخره پنهان شده است. خرگوش جلوی چشمان شما است. تعداد کمی از افراد این خرگوش را در 5 ثانیه می توانند پیدا کنند. به واقع تنها کسانی که قدرت تمرکز و بینایی عالی دارند می توانند آن را پیدا کنند.

این تصویر معمایی سراسر اینترنت را فرا گرفته است. این تست از ما می خواهد که خرگوش کوهی کوچک پنهان شده در میان تپه های سنگی را پیدا کنیم. البته برای پیدا کردن زمان زیادی نداریم و ما باید بتوانیم در کمتر از 5 ثانیه این خرگوش را بیابیم. پس اگر آماده هستید به تصویر نگاه کنیم.

شاید بپسندید:معمای شناخت همسر واقعی:افراد باهوش در یک نگاه، همسر مارک را از ربات درون آکواریوم تشخیص میدن!

آزمون شناسایی خرگوش کوهی

احتمالاً بپسندید: آیا ویژگی های مثبت شخصیتی ات رو میدونی؟ اگه نمیدونی یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بفهمی!

.

.

.

 

شاید بپسندید: باهوشا جواب بدن: کدومیکی از این دو تا زن ثروتمندتره!؟

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید: معمای شناخت والدین احمق: کدام یک از این پدر یا مادر، احمق تر و بی مسئولیت تر از دیگری است!؟

پاسخ آزمون شناسایی خرگوش کوهی

هنگامی که در نهایت پس از مدتی ناتوانی در دیدن چیزی، چشمان خود را باز می کنید، به شما مکان آن پدیده یا شی به شما گفته می شود حتما بلافاصله از خود می پرسید چرا آن را ندیدید؟ کاملا مشخص بوده! میزان توانائیهای شناختی شما در حد عالی نیست!

شاید بپسندید: آیا می دونی با هر کسی چطوری رفتار و تعامل کنی!؟ کافیه بگی که کدومیک از این پرها را می پسندی!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: رنگ مورد علاقه‌تان در مورد انتظارات عشقی و عاطفی شما از فرد مقابل چه می گوید!

پاسخ آزمون شناسایی خرگوش کوهی: در تصویر مربوط به آزمون دقت ذهن با پیداکردن خرگوش، سنگ های عظیم قهوه ای روشن و خاکستری را می توان مشاهده کرد. خرگوش کوچکی همرنگ این صخره ها در میان آن پنهان شده و یا استتار کرده است. اگر تاکنون خرگوش را ندیدید به تصویر زیر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت احمق تر از احمق داستانی از داستان های محلی مردم خوزستان!

شناسایی خرگوش کوهی

احتمالاً بپسندید: آیا می توانید عدد “280” را در میان 208 ها تنها در 5 ثانیه پیدا کنید؟ فقط 15 درصد افراد موفق شدند!

استتار حشرات در طبیعت

استتار دیدنی حشرات

امیدوارم از آزمون شناسایی خرگوش کوهی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: فقط نابغه هایی که خیلی تیزن، 5 تفاوت تصویر دخترک رو تو 8 ثانیه پیدا می کنند!

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:اگه خیلی باهوشی، سریع بگو صاحب عروسک کدومیکی از این دختر بچه هاست!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

حکایت اگه برای من آب نداره‌، برای تو که نون داره!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: اگه در کمتر از 5 ثانیه معادله ریاضی را اصلاح کنی، ضریب هوشی ات خیلی بالاست!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تیزبین و دقیق باشی خیلی راحت، سه تا تفاوت تصویر پنگوئن شال و کلاه کرده را پیدا می کنی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

برایتان جالب خواهد بود: بگو تو تصویر چی دیدی تا بگم استعداد و نقاط قوت‌ات برای پیشرفت تو کارها چیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: معمای شناخت احمق ساختمان: با توجه به شرایط، کدومیکی میتونه یه احمق تمام عیار باشه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: حکایت گربه را باید دم حجله کشت، یک جکایت جالب و شنیدنی

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید:تیزبین و دقیقی، پس باید بتونی 3 تفاوت مرغ بامزه سمت چپ و راست رو پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این دو زن واقعیت را می گوید!؟ | آیا زن سمت راست یک تازه به دوران رسیده است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: درباره خودت چی فکر می کنی،تحلیل گری یا خلاق!؟| این تستو از دست نده و بگو تو عکس چی دیدی!؟

شاید برایتان جالب باشد

بگو کدوم فصل متولد شدی تا بهت بگم وجه غالب شخصیتی ات دقیقاً چیه!

معمای شناسایی شوهر: فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه، شوهر واقعی این زن را شناسایی کنند!

تیزبنی و قدرت بینایی خودت رو با پیدا کردن موزهای تصویر اثبات کن!

درون گرا و خجالتی هستی یا برون گرا و اجتماعی!؟ فقط کافیه بگی که تو تصویر چه چی دیدی!؟

 حکایت حرف مفت زدن| ضرب المثل حرف مفت زدن از کجا آمد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا