;
تفریح و سرگرمی

خرس قطبی تصویر را پیدا کن!| فقط تیزبین ها موفق میشن!

آزمون شناسایی خرس قطبی: خرس قطبی پنهان شده در تصویر یخی را در عرض 3 ثانیه تشخیص دهند! این تصویر زیبای برفی شاید نکته قابل توجهی در آن دیده نشود. اما اگر خوب دقت کنید متوجه خواهید شد که یک خرس قطبی نیز در این تصویر حضور دارد.  اگر تیزبین و دقیق باشید می توانید به آسانی خرس قطبی استتار شده را در تصویر آزمون شناسایی خرس قطبی  شناسایی کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی خرس قطبی  همراه شوید.

تصاویر مربوط به توهمات نوری، مغز ما را فریب می دهند تا چیزی را که وجود ندارد درک کند. آنها می توانند به دلایل مختلفی ایجاد شوند، مانند نحوه دریافت اطلاعات چشم و مغز، نحوه انعکاس یا شکست نور و حتی نحوه درک ما از چیزها.

این توهمات برای قرن ها وجود داشته است و تا به امروز مردم را شگفت زده و گیج می کند. اشکال متعددی از توهمات نوری وجود دارد که هر کدام روش متمایز خود را برای گمراه کردن چشم دارند. پازل های توهم نوری به همان اندازه که چالش برانگیز هستند سرگرم کننده هستند. و ما امروز یک پازل واقعاً گیج کننده برای شما آماده کرده ایم. ایا حاضری؟ بیایید ببینیم چقدر سریع می توانید خرس قطبی راا پیدا کنید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از افراد حاضر در کافه قاتل است!؟

آزمون شناسایی خرس قطبی

تصویر بالا نمای برفی را نشان می دهد. در ابتدا، ممکن است تصویر عادی به نظر برسد، اما اینطور نیست. یک شکارچی قطبی در محیط یخی پنهان شده است. در اینجا یک خرس قطبی پنهان شده است. آیا می توانید آن را در یک نگاه پیدا کنید؟ برای حل این معمای تصویری 3 ثانیه به شما فرصت می دهیم. وقت خود را هدر ندهید؛ اگر می خواهید خرس را ببینید دست به کار شوید.

این توهم نوری آزمونی برای مهارت های بینایی و مشاهده شماست. اگر بتوانید آن را تشخیص دهید. خرس قطبی در زمان معین، پس دید 4k دارید. وقتی 3 ثانیه شما تمام شد، به پایین بروید تا راه حل این معمای توهم نوری را ببینید.

شاید بپسندید:چیستان: سه دکان تو در تو است که اولی چرم فروش دومی پرده فروش سومی یاقوت فروش است!

آزمون شناسایی خرس قطبی

شاید بپسندید: حکایت شنیدنی حساب به دینار بخشش به خروار!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از دروازه ها را که دوست داری باز کنی انتخاب کن تا از پتانسیل های بالقوه خودت باخبر بشی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدامیک از این دو گارسون یک قاتل است!؟

پاسخ آزمون شناسایی خرس قطبی

اگر هنوز در جستجوی خرس قطبی هستید باید گفت که زمان 3 ثانیه ای شما به پایان رسیده است. می توانید به پاسخ مراجعه کنید. اما قبل از آن بهتر است بیشتر تصویر را مورد بررسی قرار دهید.

احتمالاً بپسندید: اگه نابغه ای در 10 ثانیه معادله غلط تصویر را اصلاح کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: زن بیمار مدعی است که دکتر پای دیگری را به او پیوند زده است!؟ آیا راست می گوید!

 

 

 

.

شاید بپسندید: چابکی ذهنی‌ات رو با پیدا کردن عدد 219 اثبات کن! | فقط 5 ثانیه وقت داری!

پاسخ آزمون شناسایی خرس قطبی: خرس قطبی در چپ تصویر حضور دارد. آیا توانستید این خرس قطبی را شناسایی کنید.

شاید بپسندید:ضریب هوشی خود را با پیدا کردن مجموع عدد میمون، پرنده و زنبور ارزیابی کنید!

شناسایی خرس قطبی

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی ابن سیرین و زن هوس باز!

امیدوارم از آزمون شناسایی خرس قطبی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:آیا احساساتی و عاطفی هستی، کافیه بگی در نگاه اول در تصویر چه دیدی!؟

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بیشتر بخوانید: عجیب ترین سوالات از گوگل: عجیب ترین چیزی که مردم جهان داخل گوگل سرچ کردن!!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

اگه زبر و زرنگی، سریع بگو کی دست همه جاسوسا رو در ناشی گری از پشت بسته!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:قدرت دیدت رو با پیدا کردن یوزپلنگ تصویر محک بزن! | فقط چشم عقابیا متوجه میشن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدام زوج یک قاتل فراری را در خانه خود مخفی کرده اند!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت مرد نابینای نکته سنج که قماربازان شهر را ضربه فنی کرد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم معلم ماهی گندیده را درون کیف خانم مدیر گذاشته!؟ | فقط باهوشا میتونن معلم شیطون رو پیدا کنن!

شاید برایتان جالب باشد

فقط باهوشا میتونن نامزد مرد رو بین این سه زن پیدا کنند!؟

درونگرا هستی یا برونگرا!؟ | یه تخم مرغ رنگی انتخاب کنی تا بهت بگم!

حکایت جالب و شنیدنی تاجر و چهار همسرش

5 درصد از افراد موفق میشن که با حرکت دادن 2 چوب کبریت، معادله غلط را اصلاح کنند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا