;
تفریح و سرگرمی

آزمون قدرت تمرکز: تفاوت های دو تصویر میمون بامزه را در 10 ثانیه پیدا کنید!

آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون: آزمون ها و چالش هایی که شما در آن ها باید تفاوت ها را شناسایی کنید، برای ورزش مغز بسیار مفید هستند. شما باید تفاوت های موجود در تصویر میمون بامزه جنگل را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید. اگر بتوانید در آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون، تفاوت ها را در زمان مشخص شده شناسایی کنید، مشخص می شود که شما دارای ذهنی متمرکز و چشمانی تیزبین هستید. این موفقیت مستلزم دقت کافی، تمرکز و قدرت بینایی کافی است. پس اگر جرات دارید تا میزان توانائیهای شناختی خود را مورد سنجش قرار دهید با آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون همراه شوید.

باید گفت که برای حل شناسایی تفاوت های تصویر کرم که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، باید تمام حواس خود را فعال کنید. طراح و سازنده آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون با توجه به نظراتی که ذیل این تصویر در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد، معتقد است که تنها 18 درصد از اشتراک کنندگان توانستند در تلاش اول تمام تفاوت های موجود میان دو تصویر میمون بامزه جنگل را شناسایی کنند. آیا آماده هستید که یک رکورد جدید را در انجام چنین آزمون هایی ثبت کنید؟ پس با آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: کدام درب شما را جذب کرد | با خواندن تفسیر انتخاب‌تان، خود را بهتر بشناسید!

آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون

باید آنچه که شما در آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون با آن روبرو هستید: باید در کمتر از 10 تفاوت میان دو تصویر میمون را پیدا کنید.

تمام حواس خود را فعال کنید و با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده، نشان دهید که متخصص هستید. تمام جزئیات آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون را به دقت تجزیه و تحلیل کنید زیرا تنها در این صورت است که می توانید تفاوت ها را پیدا کنید. همانطور که اشاره شد شما فقط 10 ثانیه فرصت دارید تا پیروز شوید! زمان شما از هم اکنون شروع شد.

شاید بپسندید: اگه تیز و زبلی 3 تفاوت تصویر سگ شکاری رو پیدا کن!

آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون

شاید بپسندید: اگر این عبارت ریاضی را با حرکت دادن یک چوب کبریت اصلاح کنی، نابغه ای!

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون قدرت بینایی: گربه دختر گردشگر را پیدا کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید:آیا می توانید این معمای ریاضی را در کمتر از 10 ثانیه حل کنید!؟

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون

در صورتی که 3 تفاوت دو تصویر از میمون را در 10 ثانیه پیدا کردید به شما تبریک می گوئیم. فقط افراد شجاع تشویق می شوند تا این چالش تصویری را انجام دهند که در رتبه های بالایی در آزمون های چالشی قرار دارد. لذا اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، طبیعی است. پس می توانید دوباره تلاش کنید تا تفاوت ها را پیدا کنید. می دانیم که آزمون به این راحتی نبود، اما مهم این است که شما تلاش کردید.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از افراد پارک، داره ادای افراد نابینا را در میاره!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی: آیا می توانید پاندا را در تصویر شناسایی کنید!

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون: تمام تفاوت ها در تصویر ذیل علامتگذاری شده اند. آیا شما توانستید در زمان مشخص شده، این تفاوت ها را پیدا کنید.

شاید بپسندید:تست قدرت تمرکز: چند پرنده در این تصویر وجود دارد!؟

جواب آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون

امیدوارم از آزمون شناسایی تفاوت های تصویر میمون استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

تمرکزت رو با پیدا کردن اعداد 6 ارزیابی کن | چند 6 در تصویر وجود دارد!؟

 اگر در یک نگاه نکته تصویر دهه 20 میلادی را فهمیدی، در باهوش بودن رو دست هرکول پوآرو زدی!

تست قدرت تمرکز: 3 تفاوت موجود بین دو تصویر خارپشت را پیدا کنید!

چیستان: آن چیست که هم نام یک ابزار است، هم نام یک سوغاتی خوشمزه!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا