;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: اگه تو یه نگاه مشکل عکس آرایشگاه زنانه را پیدا کنی، نابغه‌ای!

آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: آیا می‌توانید مشکل یا اشتباه این عکس آرایشگاه را پیدا کنید؟ در صورتی که تیزبین و نکته سنج باشی در یک نگاه امکان پذیر است. باید بدانید که این معمای تصویری برای نوابغ است، زیرا فقط تیزبین ترین دیدها و روشن ترین ذهن ها می توانند آن را مدیریت و رمزگشایی کنند. تست یا آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه، توانائی ها و مهارت های مشاهده ای شما را مورد آزمایش قرار می دهد. همه چیز در مورد یافتن اشکال یا اشتباه موجود در تصاویر است. باید در 3 ثانیه آن را تشخیص دهید.

انواع و اقسام بازی ها و پازل های تصویری در اینترنت منتشر می شوند. آنها به شما این امکان را می دهند که بینش و ذهن خود را تمرین داده و رشد دهید تا بدین وسیله بتوانند به حداکثر مهارت های شناختی خود برسید. مزیت این نوع تست ها و آزمون ها این است که می توانید آن را با دوستان، خانواده یا همکاران خود بازی کنید. این به شما امکان می دهد زمان خوبی را در کنار خانواده سپری کرده و در عین حال یک مسابقه و رقابت باورنکردنی ایجاد کنید که چه کسی سریعتر است. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه همراه شوید.

شاید بپسندید: تست هوش ریاضی با چوب کبریت: اگه ریاضی‌ات خوبه با حرکت دادن 2 چوب کبریت معادله صحیح درست کن!

آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه

چالشی که ما به شما پیشنهاد می کنیم این است که هر چه سریعتر اشکال را در تصویر پیدا کنید. شما کمتر از 3 ثانیه فرصت دارید تا آنها را بدون نگاه کردن به پاسخ پیدا کنید. برای کمک به شما، باید با دقت به تصویر نگاه کنید تا جزئیات کوچک اشتباه را پیدا کنید.

تصویر یا عکس آرایشگاه در آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه،  چهار زن را در یک آرایشگاه نشان می دهد که دو نفر از آنها مشتری و دو نفر دیگر آرایشگر هستند. همانطور که در بالا اشاره شد در این تصویر یک اشکال بزرگ وجود دارد و شما باید آن را شناسایی کنید. اگر آماده هستید تصویر را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید: اگه خیلی باهوشی، بگو چند تا مثلث تو تصویر هست!؟| فقط یه نابغه باهوش جواب درست رو میده!

آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه

احتمالاً بپسندید: آزمون هوش ریاضی سخت: اگه رمزگشایی ات خوبه تو 3 ثانیه به جای علامت سوال، عدد مناسب بگذارید!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: قابل توجه افراد تیزبین: اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی واقعا تیزبین و نابغه ای!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آیا راحت برای کارهات تصمیم می گیری!؟| اگه نمی دونی فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!

پاسخ آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه

آیا این پازل تصویری برای شما آسان بود؟ تبریک می گویم، شما باید ذهن بسیار تیز و حس مشاهده ای داشته باشید. برای کسانی که موفق نشدند، در اینجا توضیحات و تصویر پاسخ آمده است.

شاید بپسندید: تا حالا کسی بهت گفنه ویژگی های بدت چیه!؟| اگر نگفتن اشکال نداره، یه گل انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگه خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

 

.

.

احتمالاً بپسندید: اول چی دیدی تا بگم واقعا به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

پاسخ آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: راه حل اینجاست: اشکال یا اشتباه در انعکاس دو مشتری در آینه است. توجه داشته باشید که بازتاب دو مشتری در آینه بر عکس هم است. یعنی بازتاب مشتری سمت راستی در چپ است و همین طور بالعکس.

شاید بپسندید: اگه باهوش و زرنگی 5 تفاوت بین دو تا تصویر “اما واتسون” را در کمتر از 15 ثانیه پیدا کن!

شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه

احتمالاً بپسندید:دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

امیدوارم از آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه باهوشا: تو این شیرینی فروشی یه اشتباه وجود داره، اون اشتباه چیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:یه چهره تو این تصویر مخفی شده، تیزبین باشی می تونی تو یه نگاه پیداش کنی!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: حکایت پا را از گلیم خود درازتر کردن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت ماستمالی کردن!

برایتان جالب خواهد بود

معمای شناسایی پزشک قلابی: قبل از اینکه جان بیماران تو خطر بیفته، پزشک قلابی را پیدا کن!

حکایت حرف مرد یکی است !

میخای بدونی شخصیت ات به صورت کلی چه جوریه، کافیه یه تصویر از سایه ها رو انتخاب کنی!

حکایت دسته گل به آب داده!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

دکمه بازگشت به بالا