;
تفریح و سرگرمی

15 شی در این آزمایشگاه پنهان شده است، به داروسازها کمک کنید تا آنها را پیدا کنند؟

آزمون شناسایی ابزارهای پنهان: تصاویر معمایی و پازل های تصویری به یکی از پرطرفدارترین موضوعات و مطالب در شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. جنبه سرگرم کننده این مطالب باعث شده است که وب سایت های معروف خبری نیز به تصاویر توهم نوری و معمایی بپردازند. امروز هم بخش سرگرمی چشمک با آزمون شناسایی ابزارهای پنهان با شماست. در صورتی که که قدرت تمرکز و همچنین بینایی شما در حد خوبی باشد در کمتر از 20 ثانیه همه اشیای پنهان شده را در تصویر شناسایی خواهید کرد.

وقتی در یک پروژه بزرگ هستید، به راحتی می توانید بر روی کار مورد نظر متمرکز شوید. اما قبل از اینکه متوجه شوید، یک یا دو مورد را اشتباه جا انداخته اید. آن را در چهار، پنج یا شش نفر ضرب کنید، ممکن است دستور العملی برای فاجعه داشته باشید. خوشبختانه، این دانشمندان باهوش شما را استخدام کرده اند تا به آنها کمک کنید ابزار گم شده خود را پیدا کنند. برای انجام این کار یعنی پیدا کردن ابزارهای پنهان شده در آزمون شناسایی ابزارهای پنهان فقط 20 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: دونستن نقاط قوت‌ات تو روابط اجتماعی سبب پیشرفت میشه،اگه ازشون خبر نداری یه منظره رو انتخاب کن!

آزمون شناسایی ابزارهای پنهان

در این صحنه پر هرج و مرج، پانزده ابزار یا عنصر گم شده و پراکنده شده است و یافتن آنها به عهده شماست. این داروسازها در جایی در آزمایشگاه آشفته خود، 15 تا از ابزارهای خود را به اشتباه جا انداخته و گم کرده اند. آنها حتی لیستی از اشیاء گم شده را برای کمک به شما تهیه کردند. آیا به اندازه کافی تیزبین هستید که همه آنها را تشخیص دهید؟ با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی ابزارهای پنهان همراه شوید. برای انجام این کار فقط 20 ثانیه فرصت دارید.

بهتر است اکنون شما به تصویر آزمون شناسایی ابزارهای پنهان نگاه کنید و به این افراد در پیدا کردن وسایل شان کمک کنید. پس این شما و این هم تصویر. با دقت نگاه کنید! تنها راهنمایی موجود این است که این اشیا برای اینکه شما آنها را بیابید در تصویر آزمون شناسایی ابزارهای پنهان بزرگنمایی شده اند.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی آخر تیزبینایی، تفاوت های تصویر زنی که تو فروشگاه لباسه را پیدا کن!

آزمون شناسایی ابزارهای پنهان

بازی فکری چوب کبریت: اگه ریاضی ات خوبه با یه حرکت چوب کبریت معادله ای صحیح درست کن!

.

.

.

شاید بپسندید: میخای بفهمی دوست‌ات عاشق پیشه است یا نه، به انگشت کوچیک دستش نگاه کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

پاسخ آزمون شناسایی ابزارهای پنهان

امیدوارم که هم اشیا را پیدا کرده باشید. اگر هنوز موفق به یافتن این اشیا در آزمون شناسایی عناصر پنهان نشدید، ناامید نشوید. 90 درصد افراد نمی توانند در 10 ثانیه این اشیا را پیدا کنند.  یک گوشی تلفن ثابت، سیگار، توپ راگبی و یک کلید به طرز هوشمندانه ای در تصویر جاگذاری شده است.

احتمالاً بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه 5 تا تفاوت بین دو تصویر را پیدا می کنی!

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود: حکایت حنایش دیگر رنگی ندارد !

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

پاسخ آزمون شناسایی ابزارهای پنهان: آیا توانسته اید هر یک از اشیاء پنهان در تصویر را تشخیص دهید؟ تصاویر در اینجاست!

شاید بپسندید:اگه خیلی زبل باشی، می تونی در یک نگاه نکته اصلی تصویر این فروشگاه را پیدا کنی!

شناسایی ابزارهای پنهان

شاید بپسندید: باهوشا و نوابغ ریاضی بیان جلو: با حرکت دادن 1 چوب کبریت، یک معادله ریاضی درست بدست آورید!

امیدوارم از آزمون شناسایی ابزارهای پنهان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:فقط یه تیزبین میتونه تو 5 ثانیه نامزد واقعی عروس خانم رو شناسایی کنه!

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل شریک دزد و رفیق قافله!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: این معادله را حل کن تا متوجه بشی که ریاضی دبستان رو خوب یاد گرفتی یا نه!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: شاید عجیب باشه، اما اگه میخای بدونی استعداد چه شغلی رو داری فقط بگو سمت کدوم پل جذب شدی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: دیگران درباره‌ات چطوری فکر می کنند!؟| یه گل رو انتخاب و از نتیجه شگفت زده شو!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت: اگر یک جعبه 10 تایی و 4 تا تخم مرغ داشته باشی، چه جوری اونا را داخل جعبه میذازی!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی اشتباه تصویر اداره: اگه نبوغ کارآگاهی داری، اشتباهات این اداره و کارمنداش را پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی 5 تفاوت الاغ بامزه سمت چپ و راست رو پیدا کنی، باید برای خودت اسپند دود کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چقدر زبل و تیزی!؟| اگه میخای بدونی در 7 ثانیه 3 تا تفاوت تصویر رو پیدا کن!

شاید برایتان جالب باشد

حکایت گاوی که نان گدایی بخورد دیگر زمین را شخم نمی زند!

کدام درب به خوشبختی باز می‌شود: انتخاب درب،شخصیت شما را آشکار می‌کند!

قدرت دید و تمرکز خود را بسنجید: آیا می توانید 8 تفاوت دو تصویر را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید؟

 تا حالا بهت گفتن چه ویژگی مثبتی داری، اکه نگفتن یه منظره رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این خانم های دزد تازه کار تشریف دارن و احتمالاً اولین بارش هست که دزدی می کنه!؟

داستان ضرب المثل دزد باش و مرد باش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا