;
تفریح و سرگرمی

اگر دقت ات عالی است، آتش نشان واقعی را در 8 ثانیه شناسایی کن!

آزمون شناسایی آتش نشان واقعی: سوال تصویری معمایی امروز یکی از چالش برانگیزترین پازل های تصویری موجود در اینترنت می باشد. برای پاسخگویی به این سوال، شما باید از تمام دقت، تمرکز و هوش خود استفاده کنید. احتمالا در طول غلبه بر این چالش، دچار یک سردرد واقعی خواهید شد. چرا که برای انجام این چالش زمان محدود 8 ثانیه ای در اختیار دارید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی آتش نشان واقعی  همراه باشید.

شما در آزمون شناسایی آتش نشان واقعی، باید بفهمید که کدام یک از افراد تصویر آزمون شناسایی آتش نشان واقعی واقعا آتش نشان نیستند؟ آیا می توانید بفهمید که کدام یک متقلب است؟ این چالش تصویری، پس از انتشار در فیس بوک در کمتر از یکساعت، 1000 مرتبه همرسانی شده است. بیش از 90درصد کاربران در تلاش برای یافتن پاسخ این چالش تصویری دچار اشتباه شده و نتوانستند به صورت کامل با کمک جزئیات تصویر و در زمان مشخص شده 8 ثانیه ای سوال معمایی را حل کنند.

شاید بپسندید: اگر تیزبین باشید در 1 نگاه، کودک دارای قدرت شگفت انگیر را شناسایی می کنید!؟

آزمون شناسایی آتش نشان واقعی

تنها کاری که شما باید در این چالش بصری انجام دهید این است که به جزئیاتی که در تصویر ظاهر می شود با دقت نگاه کنید. هر یک از جزئیات، هر چقدر که مهم نباشند و پوچ به نظر برسند، اما مطمئنا به شما در یافتن راه حل کمک می کند. آیا متوجه چیز عجیبی شده اید؟ چه فکر می کنید؟

آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

یکی از آتش نشان های موجود تصویر به واقع یک آتش نشان نیست. او تنها تلاش می کند که خود را یک کمک کننده نشان بدهد. این تصویری است که بعد از حادثه گرفته شده است. شما باید بتوانید که آتش نشان واقعی را در 8 ثانیه شناسایی کنید.

بنابراین ما از شما می خواهیم به دقت به تصویر آزمون شناسایی آتش نشان واقعی دقت کنید. تمام زوایای تصویر را بررسی کنید تا به یک نتیجه کلی دست پیدا کنید. اگر آماده هستید با دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگر قدرت دیدت عالیه در آزمون شناسایی جغدهای پنهان،3 جغد را پیدا کن!

آزمون شناسایی آتش نشان واقعی

 

برایتان جالب خواهد بود: آیا می توانید فیل را در این مزرعه پیدا کنید؟!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: با پیدا کردن کرم متفاوت در آزمون شناسایی کرم متفاوت،تیزبینی خود را اثبات کنید!

.

پاسخ آزمون شناسایی آتش نشان واقعی

اگر به این قسمت از متن آزمون شناسایی آتش نشان واقعی رسیده اید، به احتمال زیاد راه حل این چالش را پیدا کرده اید. اگر برعکس این اتفاق افتاد، پس نگران نباشید، زیرا همانطور که در ابتدا گفتیم تعداد بسیار کمی از کاربران اینترنت راه حل را پیدا کردند. می توانید به بالا نگاه کنید و تصویر را با جزئیات بررسی کنید و سعی کنید در این چالش تصویری متوجه شوید که کدام یک از آنها آتش نشان نیست.5 ثانیه دیگه فرصت دارید.

.

.

.

آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

.

.

.

اگرپاسخ را پیدا نکردید، می توانید هر چند بار که می خواهید و می توانید آن را امتحان کنید. اما اگر منصرف شده اید، در ادامه به شما نشان خواهیم داد که کدام یک از این دو آتش نشان نیست.به تصویر علامتگذاری شده دقت کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مادر نوزاد داخل کلاس: تشخیص دهید، مادر نوزاد چه کسی است!؟

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: اول چه چیزی دیدی؟ آیا شما متواضع هستید یا فقط وانمود می کنید؟

در اینجا ما راه حل آزمون شناسایی آتش نشان واقعی را به شما نشان می دهیم. مردی که آتش نشان نیست همان سمت چپی است. زیرا او دستکشی در دست راست خود ندارد و همچنین موقع عملیات آتش نشانی کثیف هم نشده است. شما به صورت زن آسیب دیده و آتش نشان سمت راستی نگاه کنید که کاملا متفاوت است. این آتش نشان غیرواقعی تنها تصمیمش گرفتن یک عکس یادگاری در بحبوحه حادثه بوده است.

چالش تصویری

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: اولین حیوانی که توجه شما را جلب کند میزان سطحی نگری شما را آشکار می کند

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

عملکرد مثبت بازی های فکری برای پیشگیری از زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

آزمون شناسایی مادر راستگو: کدامیک از این سه زن، حقیقت را می گوید!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 

امیدوارم از آزمون شناسایی آتش نشان واقعی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود:

آزمون شناسایی اشتباه تصویر: اگر باهوشی اشکال تصویر را در 5 ثانیه پیدا کن!

آزمون شناسایی دزد نوزاد: به کمک مهارت های کارآگاهی خود بگوئید چه کسی نوزاد را ربوده است؟

یک ذهن متمرکز به آسانی در 7 ثانیه عدد 696 را در میان اعداد پیدا می کند!

در آزمون شناسایی پدر واقعی، به دخترک کمک کنید تا از چنگ آدم ربا فرار کند!

تست بینایی حرف A: در عرض 10 ثانیه A را در این تصویر پیدا کنید؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا