;
تفریح و سرگرمی

زن بیمار مدعی است که دکتر پای دیگری را به او پیوند زده است!؟ آیا راست می گوید!

آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان: تست یا آزمون تصویری امروز که با عنوان آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان در چشمک منتشر شده است از جمله سوالات و معماهای تصویری است که مغز را مجبور به فعالیت دو چندان می کند.سازندگان آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان معتقدند که تنها افرادی که توانائیهای شناختی و هوش بالا داشته باشند، می توانند این آزمون را رمزشگایی کنند. از سوی دیگر باید بدانید که آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان می تواند میزان احاطه شما بر مهارت ها و حواس های پنج گانه تان را مشخص کند.

با کمک سوالات هوش و تست های مجله خبری چشمک می توانید مهارت هاو توانایی های شناختی خود را افزایش دهید. در آزمون هایی شبیه آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان باید به توضیحات و جزئیات تصویر آزمون با دقت نگاه کنید تا بتوانید معقولانه ترین و بهترین پاسخ را ارائه دهید. به هر ترتیب سوالات و معماهای تصویری، مغز شما را به فعالیت وادار می کند و بهترین ورزش برای مغزتان به شمار می رود. با آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان و بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:حکایت بهلول، مرد غریب و عطار نابکار!

آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان

برای رمزگشایی آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان تلاش کنید از تمام نبوغ و استعداد خود استفاده کنید تا بتوانید در زمان تعیین شده آن را تحلیل، بررسی و رمزگشایی کنید. برای حل آزمون شناسایی واقعیت تصویر بیمارستان تنها 5 ثانیه فرصت دارید. این سوال تصویری معمایی، همان طور که اشاره شد تمام حواس و مهارت های شما را مورد آزمایش قرار می دهد.

در تصویر آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان شما تصویری از اتاق یک بیمارستان را مشاهده می کنید. زن تصویر مدعی است که دکتر پاهای او را عمل کرده است و پای دیگری را به او پیوند زده است. اما دکتر از این حرف بیمار تعجب کرده است. به نظر شما کدامیک درست می گوید؟

برای ارائه پاسخ درست تر و منطقی تر باید به جزئیات آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان توجه دقیق داشته باشید. بنابراین، تا آنجا که می توانید فکر کنید و تجزیه و تحلیل کنید. اگر آماده هستید با توجه کامل به تصویر آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان نگاه کنید. فقط یادتان باشد که برای حل و ارائه پاسخ درست و منطقی تر تنها 5 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید: تست هوش: با کمک دو تکه چوبی که شاه آرتور در جزیره دارد به او کمک کنید که از آنجا فرار کند!

آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان

شاید بپسندید: قاتل تصویر را پیدا کنی دست شرلوک هولمز رو در باهوشی از پشت بستی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان : چهارتا کبوتر رو درخت نشستن؛ دوتاشون می خوان پرواز کنن، چندتا کبوتر رو درخت مونده!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت سلمان کر و شعبان کر از مثنوی معنوی

پاسخ آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان

اگر تاکنون پاسخ آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان را پیدا کنید اشکالی ندارد.برای پاسخ نیاز به تمرکز بیشنر دارید، لذا ما 5 ثانیه بیشتر در اختیارتان می گذاریم. امیدوارم در 5 ثانیه اضافی بتوانید با توجه به شواهد معما را حل کنید.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی ابن سیرین و زن هوس باز!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آیا می توانی مقدار عددی نوشیدنی ها را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید!؟ تعداد کمی موفق می شوند!

 

 

 

 

شاید بپسندید: چشات تیز مثل عقاب باشه، 4 تا گوزن تصویر رو تو یه نگاه پیدا می کنی!

پاسخ آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان: در ابتدا به نظر می رسد که زن تصویر متوهم شده است. چون رنگ لاک های ناخن پا متفاوت است شاید او به این نتیجه رسیده که پای فرد دیگری را به او پیوند زده اند. اما اگر به تعداد انگشتان پای باندپیچی شده دقت کنید می بینید 4 عدد است. لذا زن متوهم نیست و دکتر پای دیگری به او پیوند زده است. اگر پاهای زن شکسته بود و گچ گرفته شده بود، نیاز نبود به او سرم وصل کنند. اما شما در تصویر می بینید که به او سرم نیز وصل کرده اند. پس این زن یک عملیات جراحی را پشت سر گذاشته است.

بیشتر بخوانید:حکایت مرد حکیم و تعلیم شاهزاده!

پاسخ آزمون شناخت واقعیت تصویر بیمارستان

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن عدد مناسب به جای علامت سوال، ضریب هوشی خودت را ارزیابی کن!

امیدوارم از تست هوش شاه آرتور استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:  5 تفاوت موجود میان دو تصویر اسب را در 15 ثانیه پیدا کنید!؟

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

 آزمون خطای دید: آیا دو خط مشکی در این شکل یک اندازه هستند؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

یکی از این سه خانم فیس و افاده ای باردار نیست، کدومه!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:   اگه تو یه نگاه گربه سیاهگوش تصویر را پیدا کردی چشات مثل شاهین تیزه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه ریاضی میتونه مجموع ارزش عددی حیوونا را تو 15 ثانیه پیدا کنه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

اگه هرکول پوآرو هستی بگو که کی راننده بخت برگشته رو کشته!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

بیشتر بخوانید: اگر لاک پشت را بین دایناسورها پیدا کنی، دقت و تمرکزت بالاست!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چقدر خودت یا اطرافیانت رو می شناسی، با انتخاب یکی از این پرنده ها نکات جالبی رو می فهمی!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: ضریب هوشی خود را با مجموع عددی سگ های بامزه ارزیابی کن!| فقط نابغه ها موفق می شوند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریش گرو گذاشتن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه ریاضی ات خوبه، ارزش عددی هر نوشیدنی را در تصویر پیدا کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل از ریش به سبیل پیوند زدن!

شاید برایتان جالب باشد

داستان جالب کشاورز فقیر و بد بیار!

با انتخاب یک گل تشخیص بفهمید که آیا آدم منظم و دقیق هستی یا بی خیال!؟

شاید بپسندید: یکی از اسب های دریایی را انتخاب کن تا استعدادت رو کشف کنی!

 چیستان: آن چیست که ورزشکاران برای شکستنش جایزه می گیرند!؟

وقتی غمگینی با توجه به شخصیت ات بهترین کار چیه!؟ اگه نمی دونی فقط بگو اول تو تصویر چی دیدی!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =

دکمه بازگشت به بالا