;
تفریح و سرگرمی

چی به چیه!؟ آیا پرستار تصویر قلابیه!؟

آزمون شناخت واقعیت تصویر: آزمون یا معمای تصویری امروز از جمله معماهایی است که احتمالا ذهن شما را حسابی درگیر کند. در واقع بسیاری از سوالات هوش، به گونه ای طراحی می شوند که شما برای ارائه پاسخ به آنها، علاوه بر داشتن هوش بالا، باید از سایر ادراکات خود نیز به نحو احسن استفاده کنید. بنابراین انجام یک معمای تصویری در زمان مشخص شده، ضریب هوشی بالا و همچنین دقت و تمرکز عالی نیاز دارد. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت واقعیت تصویر همراه باشید و بفهمید که آیا زن تصویر راست می گوید و پرستار تقلبی است. پس اثبات کنید که یک کارآگاه هستید و دارای مهارت های شناختی بالائید.

باید بدانید که با انجام منظم بازی های فکری و تست های هوش می توانید ذهن و مغز خود را فعال نگه دارید. آزمون شناخت واقعیت تصویر و همچنین دیگر آزمون هایی که بخش تفریح و سرگرمی چشمک به اشتراک می گذارند، می تواند مطالب سرگرم کننده ای برای شما باشد. در عین حال تمرکز و دقت شما می تواند فعالیت های مغزی شما را افزایش دهد و در بلند مدت سلامت مغز شما را تضمین کند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت واقعیت تصویر همراه شوید.

شاید بپسندید:تست هوش: مجموع وزن 3 حیوان در معادله آخر را پیدا کنید!

آزمون شناخت واقعیت تصویر

برای پاسخ گویی به تست شناسایی کسی که راست می گوید، فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا بر این چالش جدید که به دلیل سطح سختی آن تبدیل به یک ترند در شبکه های اجتماعی شده است، غلبه کنید.

اگر به دنبال یک معمای چالشی هستید،آزمون شناخت واقعیت تصویر را از دست ندهید. این چالش را حل کنید که تنها 15 درصد از مردم در زمان تعیین شده موفق به غلبه بر آن شدند، حتی تبدیل به یک ترند در شبکه های اجتماعی شد. در آزمون شناخت واقعیت تصویر، باید بفهمید که کدام فرد تصویر واقعیت را می گوید؟  شاید در نگاه اول ارائه پاسخ به این آزمون چندان مشکل نباشد!؟ اما باید بدانید که راائه پاسخ نیازمند هوش منطقی بالاست.

پس اگر آماده اید تصویر آزمون شناخت واقعیت تصویر را با هم مرور می کنیم. یادتان باشد برای ارائه پاسخ زمان کمی در اختیار دارید. 5 ثانیه شما از هم اکنون آغاز شد.

شاید بپسندید: اگه باهوشی تو یک نگاه، اشتباه تصویر دکترها را شناسایی کنید!

آزمون شناخت واقعیت تصویر

شاید بپسندید: اشتباه خوابگاه دختران را پیدا کنی، نابغه ای!

.

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا معشوقه مرد جوان است!

 

 

 

 

.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این دو زن زندانی، احتمالاً به زودی از زندان آزاد می شود!؟

جواب آزمون شناخت واقعیت تصویر

امیدوارم پاسخ آزمون شناخت واقعیت تصویر را بدست آورده باشید. اگر مدعی است که یک زمان کوتاه دیگر می تواند به شما کمک کند که پاسخ آزمون را پیدا کنید، می توانید به بالا برگشته و چند ثانیه دیگر تصویر و توضیحات را بررسی کنید.

احتمالاً بپسندید: پرنده تصویر کجاست!؟ | 90 درصد افراد نمی تونن این پرنده را ببینند!

.

.

 

 

 

احتمالاً بپسندید: فقط یه چشم تیزبین میتونه گربه رو بین جمعیت شناسایی کنه!

 

 

 

 

شاید بپسندید: چیستان: بخشی از یک ظرف که هیچ وقت داخل‌اش جا نمی‌شود. آن چیست؟

پاسخ آزمون شناخت واقعیت تصویر: زن سمت چپ راست می گوید. زنی که آمپول به دست دارد، واقعا پرستار نیست. او فقط یک روپوش سفید پوشیده است. به پرستار دیگر نگاه کنید. کلاه پرستاری اش آرم صلیب سرخ دارد، اما زنی که آمپول به دست دارد، این چنین نیست. احتمالاً او خدمتکار خانه است و قصد دارد مرد را به قتل برساند. احتمالاً او در حادثه ای که سبب شده مرد باندپیچی شود نیز نقش داشته و می خواسته مرد تصویر را از بین ببرد.

شاید بپسندید: داستان زن در حمام و رمال باشی قلابی، خکایتی شنیدنی و جالب از ادبیات عامیانه زبان فارسی!

شناخت واقعیت تصویر

 احتمالاً بپسندید: کدام یک از این گلدان ها را ترجیح می دهید؟ انتخابت بهترین ویژگی رفتاری شما را آشکار می کنه!

امیدوارم از آزمون شناخت واقعیت تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: حیوان زیبایی در این تصویر وجود دارد، فقط تیزبین ها در یک نگاه متوجه می شوند!

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: ترلان پروانه با استوری عجیبی به شکست عشقی اش اعتراف کرد + عشق جذاب خانم بازیگر!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: یه نابغه میتونه 4 تفاوت بین 2 عکس گربه و سگ را تشخیص بده؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

چیستان جالب: دارا آن را ندارد و ندار آن را دارد، آن چیست!؟

مجموع عددی سبزیجات در معادله آخر چه مقدار است!؟

قاتل تصویر چه کسی است!؟

در نگاه اول چه برداشتی از خود به دیگران ارائه می دهید؟ با انتخاب اریگامی متوجه شوید!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. درست گفتم ، و همچنین باید بگم زنی که پرستار غلابی بوده همسر مرد آسیب دیدست اگه به انگشتر دست چپش دقت کنید متوجه میشید 😶💍

  2. به نظر من پرستاری که دستش امپوله قلابی هست چون روی سرش تل مربوط به نظافت چی خانوم رو داره

  3. خوب من یه جور دیگه پیدا کردم اون داره با آمپول به بدنی که کلاً گچ گرفته شده آمپول میزنم

    منطقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا