;
تفریح و سرگرمی

یکی از این دو تا زن عصبانی ربات هست، اگه تیز باشی تو یه نگاه تشخیصش میدی!

آزمون شناخت همسر واقعی خلبان: سوالات و معماهای تصویری، تست های هوش، شخصیت شناسی ها و … تنها بخشی از انواع بازی های فکری است که طرفرداران زیادی در شبکه های اجتماعی دارند. به خصوص بازی هایی که هر چه بیشتر تمرکز و ذهن افراد را وادار به فعالیت می کند، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. برای تحلیل و حل هر کدام از این بازی های فکری نیاز دارید که از قدرت بینایی، دقت و تمرکز و همچنین تفکر منطقی خود استفاده کنید.

در آزمون شناخت همسر واقعی خلبان مجله خبری چشمک باید در کمتر از 5 ثانیه، یکی از زن های تصویر را که یک ربات است را شناسایی کنید! زمان شما محدود است و شما فرصت کمی دارید تا آزمون امروز چشمک را حل کنید. با مجله خبری چشمک همراه باشید. این بازی ها می تواند تمام ذهن شما را درگیر کند. این مسئله به افزایش فعالیت های مغزی شما منجر شده، توانائیهای شناختی شما را افزایش می دهد.

مجله خبری چشمک با جدیدترین و چالش برانگیزترین بازی های فکری با شماست. شما می توانید با کمک این چالش ها، مهارت های شناختی خود را بهتر بشناسید. با آزمون شناخت همسر واقعی خلبان همراه باشید و به دوستان و اطرافیان خود اثبات کنید که یک نابغه هستید.

شاید بپسندید:با 1 حرکت و درست کردن معادله در کمتر از 10 ثانیه، اثبات کن خیلی نابغه ای!

آزمون شناخت همسر واقعی خلبان

باید بدانید که تصویر آزمون شناخت همسر واقعی خلبان به مانند بازی شطرنج می تواند سلول های خاکستری شما را تحت تأثیر قرار دهد. شما در تصویر آزمون شناسایی همسر واقعی خلبان با یک معمای تصویری جالب روبرو هستیم. در این آزمون، شما باید بدنبال کسی باشید که زن ربات را از زن واقعی تشخیص دهید. در تصویر ذیل شما دو زن را مشاهده می کنید که یکدیگر را متهم به دروغگویی می کنند.

در نگاه اول هر دو واقعی به نظر می رسند اما اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که یکی از این دو زن یک ربات است. به نظر شما کدامیک از این دو زن یک ربات است. تنها یک نگاه تیزبین و یک ذهن خلاق می تواند این زن ربات را مورد شناسایی قرار دهد. اگر آماده هستید تصویر آزمون شناخت همسر واقعی خلبان را با هم مروز می کنیم. یادتان باشد که برای رمزگشایی آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان است که اگر از آخر بخوانیش، شوم و بد یُمن می شود!؟

آزمون شناخت همسر واقعی خلبان

شاید بپسندید: ارزش عددی پروانه صورتی را در 9 ثانیه بدست بیار | فقط نابغه ها موفق میشن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل توبه گرگ مرگ است!

 

.

.

.

.

شاید بپسندید: چند آهو در تصویر می بینی!؟ | دیدن همه اونها چشمای عقابی لازم داره!

پاسخ آزمون شناخت همسر واقعی خلبان

برای حل این چالش تصویری که با عنوان آزمون شناخت همسر واقعی خلبان در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است، شما نیازمند دقت و تمرکز کافی و در عین حال تحلیل منطقی هستید. اگر در یافتن پاسخ سوال آزمون موفق نبودید، نگران نباشید، این چالش ها به زمان و صبر زیادی نیاز دارد. ما راه حل را با مشخص کردن زن ربات در تصویر آزمون شناخت همسر واقعی خلبان ارائه کرده ایم. اگر می خواهید بار دیگر شانس خود را امتحان کنید.

شاید بپسندید:اگه چشات تیز مثل عقابه، پلنگ استتار شده را تو 3 ثانیه پیدا کن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط افراد تیز 3 تفاوت تصویر تعمیرکار را پیدا می کنند!

پاسخ آزمون شناخت همسر واقعی خلبان: به زن سمت چپ نگاه کنید. طراح و سازنده این آزمون معتقد است که این زن در قسمت گردن خود جای یک پریز مخصوص برای شارژ کردن دارد. شما چه فکر می کنید. لذا این زن یک ربات است. در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: آیا می دانید دیگران شما را با کدام ویژگی خاص می شناسند!؟

پاسخ آزمون شناخت همسر واقعی خلبان

احتمالاً بپسندید: حکایت شنیدنی عیادت کر از همسایه بیمار!

امیدوارم از آزمون شناخت همسر واقعی خلبان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگه چشات تیز باشه تو یه نگاه آدم فضایی تصویر رو پیدا می کنی!

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:آیا می توانید 3 تفاوت در دو تصویر این خانم باکلاس را پیدا کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان الاغ سخت کوش و بز حسود | بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوبه با حرکت دادن 2 چوب کبریت معادله را اصلاح کن!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

فقط کسایی که اصول محاسبه را بلد باشند، میتونن معادله را حل کنند!

داستان کوتاه تاریخی گرگ طمعکار!

یکی از این خانم خوشکلا یه ربات هست، میتونی تشخیص اش بدی!؟

تست هوش :اتوبوس به کدام سمت حرکت می کند، چپ یا راست؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا