;
تفریح و سرگرمی

اگه ضریب هوشت بالاست،بگو کدومیکی از این خانم خوشکلا یه قاتله!؟

آزمون شناخت قاتل خونسرد: مجله خبری چشمک با معماها و سوالات تصویری منتشر شده، به خوبی ذهن و مهارت های شناختی مخاطبان خود را به چالش بکشد. این سوال تصویری از جمله سوالاتی است که می تواند به خوبی مهارت ها و حتی میران هوش شما را مورد آزمایش قرار دهد. قاتل کدام زن است؟ باید گفت که آزمون شناخت قاتل خونسرد به نحوی طراحی می شوند که برای پاسخگویی باید از نهایت دقت، تمرکز و نکته سنجی خود استفاده کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت قاتل خونسرد همراه باشید.

همان گونه که بارها اشاره کرده ایم و محققان و کارشناسان حوزه سلامت بر آن تأکید کرده اند، بازی های فکری علاوه بر محک زدن توانائیهای شناختی شما، می توانند سبب رشد آن ها شوند. سرگرمی برای برای شما به ارمغان آورده و در نهایت قدرت منطق و تحلیل شما را افزایش دهند. آزمون شناخت قاتل خونسرد از جمله همین آزمون هاست که ذهن و مغز شما را به چالش کشیده و سبب رشد توانائیهای شناختی شما خواهد شد. برای حل آزمون تنها 4 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: چبیستان جالب: آن چیست که هم بچه دارد و هم تفنگ؟

آزمون شناخت قاتل خونسرد

به تصویر خوب نگاه کنید. در این تصویر شاهد حضور دو زن هستیم. در نگاه اول همه چیز عادی به نظر می رسد. زنان تصویر، زنان عادی ای هستند. اما اگر خوب دقت کنید، متوجه خواهید شد که دقیقا این گونه نیست یکی از زنان تصویر آزمون شناخت قاتل خونسرد، فرد قاتلی هست که بسیار خونسرد مشغول فعالیت های شخصی خود است. سوالی که در آزمون شناخت قاتل خونسرد مطرح می شود این است که کدامیک از دو زن تصویر، یک قاتل است؟

پس با توجه به تصویر و توضیحات بالا، با دقت و تمرکز کامل، تصویر آزمون شناخت قاتل خونسرد را بررسی کنید. تحلیل و منطق شما می تواند به حل این ازمون کمک کند. پس چشمان خود را ببندید. نفس عمیقی بکشید و سپس چشمان خود را باز کرده و به دقت زوایای آزمون شناخت قاتل خونسرد را نگاه کنید. یادتان باشد که تنها 4 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: به گلادیاتور کمک کنید تا قبل از اینکه به راحتی کشته بشه، شمشیرش رو پیدا کنه!

آزمون شناخت قاتل خونسرد

شاید بپسندید: کیک تولدی را انتخاب کن تا این سوال ذهنت رو پاسخ بدی که درباره گذشت زمان احساست چیه!؟

.

.

.

 

 

شاید بپسندید: چیستان: بخشی از یک ظرف که هیچ وقت داخل‌اش جا نمی‌شود. آن چیست؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی ات رو ارزیابی کن! | با حرکت دادن 3 چوب کبریت 3 تا مثلث درست کن!

پاسخ آزمون شناخت قاتل خونسرد

یافتن پاسخ آزمون شناخت قاتل خونسرد برای بسیاری از مخاطبان وب سایت چشمک آسان است. ما مطمئن هستیم که مخاطبان چشمک، به سطح بالایی از توانایی فردی و شناختی دست یافته اند. اما در صورت پیدا نکردن پاسخ می توانید با انجام آزمون های بیشتر، مغز خود را تمرین دهید. در آزمون شناخت قاتل خونسرد نیز می توانید از فرصت دوم استفاده کنید.

شاید بپسندید: قاتل تصویر چه کسی است!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: 3 تفاوت جزئی بین دو سامورایی هست، میتونی اونا را پیدا کنی!؟

 

 

 

 

 

شاید بپسندید: اگر دیدت عالی باشه، پلنگی که خودش رو استتار کرده در تصویر پیدا می کنی!

پاسخ آزمون شناخت قاتل خونسرد: بسیاری از افراد با دیدن دست در جعبه سمت چپ، حکم به قاتل بودن زن سمت چپ کردند. اما واقعیت اینجاست که نمی توان گفت که قاتل دست بریده شده قربانی خود را جلو چشم خود نگه داری کند. قاتل زن سمت راست است که زیر حوله خود یک اسلحه دارد. او هر لحظه مواظب است که حمله ای علیه او صورت نگیرد.

شاید بپسندید: کدوم شکلک شیطون با بقیه متفاوته!؟

شناخت قاتل خونسرد

احتمالاً بپسندید: زنبور زرد بامزه ای که با بقیه کمی متفاوته رو پیدا کن!

امیدوارم از آزمون شناخت قاتل خونسرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: 3 تفاوت کودک آتش نشان فانتزی را پیدا کن و اثبات کن خیلی تیزی!

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تصاویر دیدنی از پیری ستارگان فوتبال با کمک هوش مصنوعی!

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این دو زن، بی مسئولیت و حواس پرت است!؟

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: کدام جانور است که سرگرگ و کمر مار و دم آهو را دارد؟

تیزبینی و نکته سنجی‌ات را با پیدا کردن زنی که متأهله، اثبات کن!

 با انتخاب یک خرگوش می توانید چیزهای زیادی در مورد شخصیت خود کشف کنید!

اگر فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، مرد تصویر را پیدا کن!

نوشته های مشابه

22 دیدگاه

  1. ببین اون تفنگ داره اون قاتل او نی که تو دستشو دیدی خوابه کلش اون ترفیع هنر شمشیر زنی آنلاین برای همین اون عکس رو نشون داده چون میخواست بره یکی بکشه

 1. آخه جوابتون غلطه چون خانم سمت چپ توی اون جمدونش یه جنازه است رو خونیست و اون خانم سمت راست هیچ ربطی به اون تصویری که شما نشون دادید نداره 😣پس اون خانمه ی سمت چپ که تو جمدون یه جنازه گذاشته شده

  1. سمت راستی قاتله.
   و کسانی که میگن سمت چپی قاتله باید بدونن که سایت چشمک اینو برای رای گیری نساخته فقط یک معما هست که این معما رو سخت تر کرده با گذاشتن یک جنازه در چمدون

 2. جواب اشتباه هست قاتل اون یکی زن هست چون تو ساکش یه دست هست بعدش تفنگ داشتن دلیل قاتل بودن نیست شاید زن پلیسه به خاطر همین تفنگ داره

 3. خیلی اشتباه است اون تفنگ اشتباهه تو صندوق زن سمت چپیدست و در کنارش خون دیده شده کوری که نتو نستی یک دست رو ببینی اصن اگه کاراگاه بودی چیکار میکردی

  1. هر دو قاتل محسوب میشوند . اما احتمالات دیگه ای هم وجود داره که مثلا بخوان برای زن سمت چپ پاپوش درست کنند و یک دست در چمدانش بگذارند ، اما راجع به اسلحه فقط ۲ حالت وجود دارد مهیا میخواستند برایش پاپوش بسازند یا اسلحه واقعی نیست و یا واقعی است ، اما اینها فقط یه احتماله و چون یکی قاتله پس هر دو به حساب می‌آمد نه یکی چون هر دو لوازم قتل دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا