;
تفریح و سرگرمی

قابل توجه باهوشا: یکی از دو زن یک قاتل روانی است، در 3 ثانیه او را شناسایی کنید!

آزمون شناخت زن قاتل: در بسیاری از مواقع چشمان ما بدلیل اینکه از مغز خود به درستی استفاده نمی کنیم دچار کلی نگری می شود. جزئیات را نمی توانیم تشخیص دهیم و از سوی دیگر این مسئله می تواند در زندگی اجتماعی و حتی اقتصادی ما تأثیر منفی بگذارد. آزمون شناخت زن قاتل از جمله معماهایی است که می تواند میزان توانائیهای شناختی و جزئی نگری شما را مورد آزمایش قرار دهد. به همین دلیل طراح آزمون شناخت زن قاتل معتقد است که افراد تیزبین می توانند در 3 ثانیه این آزمون را حل کنند.

تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

در تصویر آزمون شناخت زن قاتل شما باید به دنبال یک جانی خطرناک باشید که قتل های متعددی را انجام داده است. لذا تا دیر نشده او را شناسایی کنید. منتها به یاد داشته باشید که آزمون شناخت زن قاتل هم با محدودیت زمانی روبرو است و این محدودیت زمانی، سختی این آزمون را دو برابر کرده است. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت زن قاتل همراه باشید.

شاید بپسندید: اگر در 3 ثانیه اشکال وحشتناک در مراسم عروسی را تشخیص بدی، واقعاً نابغه ای!؟

آزمون شناخت زن قاتل

معمای تصویری امروز که با عنوان ر در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است، محصول بحث های زیادی در میان آگاه ترین افراد این موضوعات جنایی بوده است. کارآموزان پلیس قبل از انجام کارهای عملی مجبورند نمونه هایی از این آزمون ها و سوالات را جل و رمزگشایی کنند.  توصیه می‌کنیم به جزئیات دقت کنید تا به نتیجه درست برسید و به اقلیتی ممتاز بپیوندید که توانستند این معما را حل کنند.

آزمون تشخیص فرد مرده اتاق: اگر تیزبینی بگو که کدومیک از افراد حاضر تصویر خیلی وقته مرده!

در تصویر آزمون شناخت زن قاتل، دو زن مختلف را می بینیم که هر کدام کیف و وسایل مربوط به خود را دارند. مسئله اینجاست که یکی از این دو به عنوان یک روان پریش خطرناک شناخته می شود و تنها راه برای متوقف کردن او قبل از اینکه قربانیان بیشتری را قربانی روان تاریک خود کند، شناسایی کردن او و تحویل دادن او به پلیس است.

چشمان خود را کاملا باز کنید و تمرکز کنید تا سرنخ هایی را در جزئیات کوچک پیدا کنید تا این زن قاتل روانی را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که گاهی اوقات ظاهر فریبنده است و این آزمون ممکن است یکی از آن موارد باشد.

شاید بپسندید: از هوش کارآگاهی خود استفاده و بگوئید کدامیک از این دو زن تصویر در معرض خطر قرار دارد!؟

آزمون شناخت زن قاتل

احتمالاً بپسندید:اگر فکر می کنی باهوشی، بگو که کدام فرد تصویر در حال دروغ گفتن است!؟

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست شخصیت بر اساس اخم کردن:اخم کردنت چه جوریه، تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:تیزبینی و هوش خود را با شناسایی خون آشام در غذاخوری اثبات کنید!

پاسخ آزمون شناخت زن قاتل

اگر پاسخ را پیدا کرده اید باید به شما و توانائیهای بالای شما در شناخت جزئیات تبریک بگوئیم. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید می توانید تلاش دوم خود را آغاز کنید. 5 ثانیه دوم شما برای رمزگشایی آزمون شناخت زن قاتل از هم اکنون آغاز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت خطاها در زمین فوتبال: تنها تیزبین ها می توانند 13 خطای زمین فوتبال را پیدا کنند!

.

.

 

 شاید بپسندید: تست بینایی با موش کنار شیر: اگه فکر می کنی قدرت دیدت عالی هست، دو موش تصویر شیر را پیدا کن!

 

.

 

احتمالاً بپسندید:تست سنجش ضریب هوشی: می تونی تو 4 ثانیه مشخص کنی که چه کسی را باید زودتر نجات داد؟

پاسخ آزمون شناخت زن قاتل: در اینجا ما نشان خواهیم داد که چه کسی یک قاتل روانی خطرناک است. در حالی که رنگ های قرمز قرمز روی دیوار مظنون سمت راست، کاملاً غیرعادی است، اما هیچ مدرکی نداریم که آنها لکه های خون باشند. این لکه ها می تواند حاصل لکه آب میوه، سالسا یا حتی یک تکه میوه باشد.

اما از سوی دیگر، زنی که به نظر می رسد عادی است، لیستی از تصاویر افراد روی یخچال خود دارد . جالب اینجاست که عکس ها خط خورده اند. این رفتاری نیست که بتوانیم آن را “عادی” توصیف کنیم. کسی که ما به دنبالش هستیم قطعا اوست.او قربانیانی را که از بین برده است علامتگذاری کرده است.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی سایه الاغ و بز: باهوشا در 3 ثانیه، سایه دقیق این دو حیوان بامزه را تشخیص می دهند! 

شناخت زن قاتل

امیدوارم ازآزمون شناخت زن قاتل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش زن واقعی مرد کیه؟ اکثر کاربران نتوانستند جواب دهند!!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید:تست شخصیت براساس انگشت: اگر میخای طرف مقابلت را بشناسی،کافیه به انگشتای دستش نگاه کنی!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: اگر تیزبین و باهوشی، سریع بگو که کدامیک از این کارت های شناسایی پلیس، جعلی است!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد خاطی کلاس درس: باهوشی، نویسنده جمله روی تخته را شناسایی کن!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

جالب است: آزمون شناسایی قاتل صحنه: اگر هوش کارآگاهی داری کار کیه؟!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص زندانی مشکوک: باهوشا بگن که کدامیک از زندانیان تصویر در صدد فرار از زندان است!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:تست شخصیت شناسایی در معرض خطر:اگر در شرایط تصویر قرار بگیرید، ابتدا چه کاری انجام می‌دهید؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی نکته عجیب در قطار: با پیدا کردن نکته تصویر، ثابت کنید که کارآگاهی تیزبین هستید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در دفترکار:اگر مهارت کارآگاهی داری،می‌تونی قاتل مرد کشته شده را پیدا کنی!

برایتان جالب خواهد بود

 

بگو چه جوری دست میدی، تا بگم به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

آزمون تشخیص فرد ثروتمند: نکته سنجی خود را با شناسایی فرد ثروتمند تصویر اثبات کنید!

تشخیص فرد احمق: در این تصویر زمستانی چه کسی خنگ تر و احمق تره؟

اگر فکرمی کنی نکته سنجی، نکته عجیب تصویر دانش آموزان را در 3 ثانیه پیدا کن!

ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. اون خاستگارهارو چسبوده هرکدوم از نظر خانواده رد صلاحیت شدن رو خط زده اصلنم جانی نیست به نظرم

    1. عزیزم توی تصاور یک زن هم بود! و معمولا خواستگار ها رو دم یخچال نمیزارن و روشون خط نمیزنن، با این وجود ممنون که از ذهنت کار کشیدی 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا