;
تفریح و سرگرمی

در کابین خلبان چه کسی در حال تبدیل شدن به یک زامبی است!؟

آزمون شناخت زامبی کابین هواپیما : زندگی امروزی با چالش ها و مشکلات زیادی روبرو است. یکی از مشکلات که امروز بشر را دچار نگرانی کرده است کمبود تحرک است. تحرک جسمی و فکری راه رشد و موفقیت را مسدود کرده و انسان را به بیماری های مختلفی دچار می کنند. به باور محققان ضعف حافظه و فراموشی می تواند رابطه مستقیم با کاهش فعالیت مغز داشته باشد. افزایش فعالیت مغز خود به خود منطق گرایی، دقت و تمرکز را افزایش می دهد.

حل معماها، پازل های تصویری و … می تواند در این زمینه به شما کمک فراوانی بکند. وب سایت چشمک امروز یک سوال هوش با جواب یا آزمون شناسایی زامبی در کابین هواپیما برای شما آماده کرده است. این سوال هوش در واقع تصویری است و شما باید فرد زامبی موجود در کابین خلبان را شناسایی کنید. با آزمون شناخت زامبی کابین هواپیما و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:آزمون هوش: پلیس واقعی را در تصویر شناسایی کنید!

آزمون شناخت زامبی کابین هواپیما

برای یافتن پاسخ آزمون شناخت زامبی کابین هواپیما باید به تمام جزئیات صحنه توجه کامل داشته باشید. کافی است کمی تمرکز و دقت داشته باشید. نشانه های لازم در تصویر به شما ارائه شده است تا بتوانید در این سوال هوش و یا آزمون شناخت زامبی کابین هواپیما موفق شوید.

نکته عجیب در مورد این معما این است که میلیون ها کاربر اینترنت وجود دارند که در این چالش شکست خورده اند. برای یافتن راه حل، علاوه بر داشتن مهارت های تصویری عالی، باید عقل سلیم داشته باشید. بنابراین با دقت به تمام جزئیاتی که در تصویر بالا ظاهر می شود، نگاه کنید.

برای افزایش سختی این معما باید به اطلاع شما برسانیم که از لحظه ای که شما را با تصویر تنها می گذاریم، شما فقط 8 ثانیه فرصت دارید. آیا زامبی را در کابین خلبان شناسایی کردید!؟

شاید بپسندید: فال رنگ چشم + طالع بینی جالب و واقعی رنگ چشم

آزمون شناخت زامبی کابین هواپیما

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل یک فوت و یک صبر | داستان مرد عجولی که از هول آش خود را سوزاند!

.

.

.

 

شاید بپسندید: مجموع ارزش عددی میوه ها را در عبارت آخر پیدا کنید | فقط 15 ثانیه وقت دارید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون هوش: آیا این خانواده واقعاً کودک را به فرزند خواندگی گرفته است!؟

پاسخ آزمون شناخت زامبی کابین هواپیما

آیا به تصویر آزمون شناخت زامبی کابین هواپیما با دقت نگاه کردید؟ آیا متوجه چیز عجیبی شدید؟ خب، ما معتقدیم که در این مرحله به احتمال بسیار زیاد پاسخی برای ارائه دارید. امیدواریم پاسخ درست باشد. اگر پاسخی ندارید می توانید به بالا برگشته و دوباره شانس خود را امتحان کنید.

شاید بپسندید: نوع مشت کردن دستان نشان می دهد که آیا انسان صادقی هستید یا برعکس!

.

.

.

.

شاید بپسندید:ملانصرالدین و مرغ بریان شده | حکایت مرغ بریانی که یک پا داشت!

بله پاسخ مشخص است. قطعاً خلبان سمت راستی که وحشت کرده است یک زامبی نیست. رنگ چشمان خلبان سمت راست و خانم مهماندار آبی و طبیعی است و اگر چشم راست خانم مهماندار قرمز است احتمالاً به خاطر  دود و بخاری است که بخاطر دود و آتش بوجود آمده در هواپیما ایجاد شده است. به نظر می رسد خلبان سمت چپ در حال تبدیل شدن به یک زامبی است. از گوش او خون می آید و همچنین از اتفاقات درون هواپیما و دودی که ایجاد شده تعجب و وحشت نکرده است. اگر در شرایط اضطرار باشد باید او متوجه اطرافش باشد و در عین خونسردی در جال نجات هواپیما.

شاید بپسندید: حکایت حاجی کنس و ننه خدیجه : داستان در رمزگشایی این سوال که مردان بیشتر مکارند یا زنان!؟

جواب شناخت زامبی کابین هواپیما

امیدوارم از آزمون شناخت زامبی کابین هواپیما استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن مارهای استتار شده بین شاخ و برگ درختان، تیزبینی خودت را ثابت کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: کدامیک از تصاویر برگ و کفشدوزک با تصویر نمونه مشابهت دارد!؟

 

شاید برایتان جالب باشد

با دلیل بگوئید کدامیک از 3 زن واقعاً حامله و زن واقعی مرد بیمار است!؟

تست قدرت تمرکز: در 5 ثانیه عدد 8400 را در تصویر پیدا کنید!

آزمون هوش: با دلیل بگوئید کدام خانواده وضع مالی بهتری داره!

ریاضی ات خوبه، پس در 5 ثانیه پاسخ عبارت ریاضی را پیدا کنید | اصلا ساده نیست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا