;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این افراد از جواهر فروشی، الماس دزدیده!؟

آزمون شناخت دزد الماس:این چالش جدید به شما کمک می کند تا مهارت های شناختی و همچنین قدرت تحلیل و منطق خود را در زمان بی سابقه بهبود ببخشید. وب سایت ارائه دهنده این آزمون مدعی شد که تنها 18 درصد از شرکت کنندگان توانستند در 5 ثانیه توانستند بر آزمون شناخت دزد الماس غلبه کنند. پس شما نیز امروز خود را محک بزنید و با آزمون شناخت دزد الماس با مجله خبری چشمک همراه شوید.

این معمای تصویری که تحت عنوان آزمون شناخت دزد الماس امروز در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است، سطح تمرکز و چابکی ذهنی شما را آزمایش می کند، زیرا یکی از دیگر پیچیده ترین تصاویر معمایی در شبکه های اجتماعی است. آیا فکر می کنید می توانید در این معمای تصویری یا آزمون شناخت دزد الماس پیروز بیرون بیایید؟

شاید بپسندید:اگه 3 تا تفاوت میون دو تصویر گربه رو پیدا کردی،حتما برا خودت اسپند دود کن که چشم نخوری!

آزمون شناخت دزد الماس

انواع مختلفی از پازل ها و سوالات تصویری معمایی وجود دارد که به سطوح مختلف تقسیم می شوند: پایه، متوسط و سخت. در آزمون شناخت دزد الماس شما باید بتوانید از مهارت های شناختی خود برای حل آزمون استفاده کنید. قدرت دید و دقت شما می تواند به حل این معمای تصویری به شما کمک زیادی بکند. برای حل این نوع چالش تنها 6 ثانیه وقت دارید.

لذا تصویری را که در سطور پایین تر به شما نشان خواهیم داد تحلیل کنید و سعی کنید در کمتر از 6 ثانیه کشف کنید که چه کسی الماس را در جواهر فروشی دزدیده است. توصیه می کنیم به جزئیات توجه ویژه ای داشته باشید. اگر آماده هستید به دقت به تصویر آزمون شناخت دزد الماس نگاه کنید.

شاید بپسندید: درونگرا هستی یا اجتماعی، یکی از سگا رو انتخاب کن تا شگفت زده بشی!

آزمون شناخت دزد الماس

شاید بپسندید: چیستان: دو نفر در یک لحظه به دنیا می آیند اما تاریخ و ساعت تولد یکسانی ندارند؛ چطور ممکن است!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: عمراً اگه بلد بودی شلوار جین رو اینطوری تو چوب لباسی قرار بدی!+ویدیو

.

.

.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگی بگو که زن یا مرد جوون، کدومیکی باعث تصادف رانندگی شده!؟

پاسخ آزمون شناخت دزد الماس

چطور گذشت؟ اگر توانستید راه حل معما را پیدا کنید، به شما تبریک می گویم! اما اگر هنوز این کار را نکرده اید، ناامید نشوید، در سطر بعدی پاسخ را به اشتراک می گذاریم. اما قبل از دیدن پاسخ بهتر است دقت بیشتری به تصویر داشته باشید. می توانید 5 ثانیه دیگه بیشتر بررسی کنید.

شاید بپسندید: اگه قورباغه را تو تصویر جنگلی پیدا کنی، مهارت های مشاهده ات عالی است!

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: کدام تصویر عشق واقعی را منعکس می کند!؟ | پاسخ به پرسش، شخصیت شما را افشا می کند!

.

شاید بپسندید: ویدیو+ ببینید نهنگ قاتل چه جوری کمر فک دریایی رو خرد و خمیر می کنه!

پاسخ آزمون شناخت دزد الماس: مطمئناً شما  بلافاصله پیرزن را دزد معرفی کردید. چرا که بر روی عصای او چیزی شبیه الماس وجود دارد. اما دقت کنید، این شی که شبیه الماس است احتمالا مربوط به تزئیات خود عصاست. چرا که که اگر نمی بود در دست گرفتن این عصا برای پیرزن سخت بود. اگر دقت کنید زن جوان الماسی را به شکل هوشمندانه در چشمان عروسک فرزندش پنهان کرده است. همچنین عکاس نیز درون لنز دوربین خود یک الماس را قرار داده است؛ لذا به نظر می رسد زن جوان و عکاس دزد هستند. هر چند برخی پیرزن را نیز دزد دانسته اند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل شندرغاز (چندرغاز) نمی ارزه!

پاسخ آزمون شناخت دزد الماس

امیدوارم از آزمون شناخت دزد الماس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: با حل معمای قتل مرد تصویر اثبات کن که لیاقت استخدام شدن در FBI داری!

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هر چیز و هر کس آن را دارد!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت الاغ سخت کوش و بز حسود؛ بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یک شکل  دایره ای را انتخاب کن تا بگم خوش بینی یا بدبین!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی‌ات رو با ایجاد 3 مثلث آن هم تنها با جابجایی 2 کبریت، ارزیابی کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه دقت‌ات بالا باشه، اشتباهی که در ترتیب اعداد هست را در یک نگاه متوجه میشی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

 احتمالاً بپسندید:  تا حالا دیده بودی کبریت چطور ساخته میشه، اگه نه این فیلمو ببین+ویدیو

 

شاید برایتان جالب باشد

حکایت ضرب المثل زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد

اگه تو یه نگاه پلنگ مخفی را میون علفا پیدا کردی چشات مثل عقاب تیزه!

چیستان: کدام شهر است که هم نام شهر است و هم زیورآلات پا!؟

 اگه 5 تفاوت دو تصویر پرنده رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، خیلی تیزی!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. اسم ننویسم خوبه؟!؟ 🖤🤍🖤 باشه بابا اسمم رو می نویسم. مهسا 🖤🖤🖤🖤🖤👧🏻👧🏻👧🏻 گفت:

    پیرزنه هم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا