;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناخت بیمار در حال مرگ: کدام بیمار با توجه به بریدن لوله سرم ها، اول خواهد مرد!؟

آزمون شناخت بیمار در حال مرگ: با توجه به تصویر موجود کدام بیمار اول خواهد مرد؟ اگر بتوانید این معمای تصویری را در 5 ثانیه حل کنید، یک نابغه هستید. فقط یک فرد باهوش می تواند این معمای چالشی و مرموز را در زمان مشخص شده حل کند. آیا شما جرأت دارید آزمون شناخت بیمار در حال مرگ  را حل کنید.

تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

اگر از طرفداران پیچیده ترین سوالات و پازل های تصویری هستید، مجله خبری چشمک چنین زمینه ای را با انتشار آزمون شناخت بیمار در حال مرگ، فراهم شده است. اگر شک دارید، میتوانید آزمون شناخت بیمار در حال مرگ را امتحان کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت بیمار در حال مرگ  همراه شوبد و آن را با دوستان واطرافیان خود به اشتراک بگذارید.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

آزمون شناخت بیمار در حال مرگ

قبل از شروع تحلیل و بررسی آزمون شناخت بیمار در حال مرگ ، ما به شما توصیه می کنیم که از تمام حواس خود به نحو احسن استفاده کنید. زیرا شناخت همه جزئیات برای حل این معمای تصویری که هزاران نفر از کاربران شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و تیک تاک را به دردسر انداخته است، اهمیت اساسی دارد.

آزمون شناسایی زامبی: زامبی تصویر کجاست؟ |95 درصد از مردم در این چالش تصویری شکست خوردند!

در ادامه مطلب مربوط به آزمون شناخت بیمار در حال مرگ، تصویری را برای شما می گذاریم که در آن دو مرد بیمار را می بینید که قصد دارند با قیچی به لوله های سرمی که به آن ها وصل است با قیچی حمله کرده اند. ماموریت شما به عنوان یک کارآگاه در حل آزمون شناخت بیمار در حال مرگ این خواهد بود که بفهمید کدام یک از این دو نفر اول خواهند مرد. آیا به نظر شما ساده است؟ بیایید ببینیم آیا واقعاً در این نوع آزمون ها بسیار خوب هستید یا خیر؟ زمان شما از هم اکنون آغاز شد.

شاید بپسندید: آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

آزمون شناخت بیمار در حال مرگ

.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

.

.

.

جالب است: آزمون تشخیص فرد ثروتمند: نکته سنجی خود را با شناسایی فرد ثروتمند تصویر اثبات کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه وحشتناک تصویر: اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، خطای تصویر را در 5 ثانیه پیدا کنید!

.

پاسخ آزمون شناخت بیمار در حال مرگ

چطور گذشت؟ اگر نتوانستید پاسخ آزمون شناخت بیمار در حال مرگ را در زمان تعیین شده پیدا کنید، 3 ثانیه دیگر به شما وقت می دهیم تا بتوانید جزئیات را دوباره تجزیه و تحلیل کنید و بدانید که چگونه پاسخ صحیح را پیدا کنید. اگر با وجود همه چیز، موفق نشدید، نگران نباشید، در پایان راه حل را ارائه می دهیم.

احتمالاً بپسندید: در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

 

 

.

برایتان جالب خواهد بود: ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

پاسخ تست بررسی داشتن زندگی سالم: اگر دقت کنید، بیمار سمت چپ نتوانسته از سرم استفاده کند. تمام سرم های او به زمین ریخته است. بنابراین او کمترین احتمال را دارد که زنده بماند. آیا قبلاً متوجه شده اید؟ آنقدرها هم که به نظر می رسید پیچیده نبود. درست است، واقعی؟

 

شاید بپسندید: فکر می کنی باهوشی، پس تو 6 ثانیه زندانی تازه وارد را شناسایی کن!

 

پاسخ آزمون بیمار در حال مرگ

امیدوارم از تست بررسی داشتن زندگی سالم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت فرد روانی: فقط یک نابغه تیزبین، فرد روانی را شناسایی کند!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن احمق: کدامیک از این دو زن با توجه به فعالیت خود، می تواند یک احمق باشد!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شکل ناخن های شما شبیه کدامیکی است؟ | خود را بهتر بشناسید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

چگونه می خندید!؟| نحوه خندیدن، اطلاعات زیادی را در مورد شما افشا می کند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

اعضای خانواده تصویر در حال گرفتن عکس یادگاری هستند، اما یکی فوت کرده، کدام یکی!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

احتمالاً بپسندید:  اگه شوکه نمیشی در این آزمون مامور اف بی آی را تشخیص بده!

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید بپسندید:تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

برایتان جالب خواهد بود

 

 اگر بینایی‌تان مشکلی نداشته باشد باید در 3 ثانیه نوشته تصویر را تشخیص دهید!

با توجه به علائم و نشانه ها،کدامیک از افراد فروشگاه تصمیم به خودکشی دارد!؟

بگین چی جوری دستتون رو مشت می کنید، تا بگم چه شخصیتی دارید!؟

 آزمون شناسایی قاتل در ساندویچی: اگر هوش کارآگاهی داری، می تونی قاتل را پیدا کنی!

 شناسایی قاتل در شهربازی: اگر قاتل را در 3 ثانیه شناسایی کنی، باید بگم فوق العاده باهوشی!

اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا