;
تفریح و سرگرمی

اگر در یک نگاه نکته یا اشتباه تصویر را پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون شناخت اشتباه شیرینی فروشی: یکی از مطالبی که در شبکه های اجتماعی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است، اشتباهات موجود در تصاویر است. گاهی تصاویری منتشر می شوند که ممکن است با نگاه سطحی هیچ مشکلی نداشته باشند، اما یک ذهن تیزبین و خلاق می تواند در یک نگاه ، اشتباه یا اشتباهات موجود در تصویر را شناسایی کند. مجله خبری چشمک نیز به صورت مرتب و مستمر در بخش تفریح و سرگرمی نمونه این تصاویر را منتشر می کند.

این تصاویر می توانند سطح دقت و تمرکز هر فردی را افزایش دهند. به واقع زندگی امروزی علاوه بر مشکلات فراوان دیگرش، کم تحرکی و کمبود فعالیت را به همراه دارد. شاید کم تحرکی باعث بوجود آمدن بیماری های دنیای مدرن نیز شده باشد. فراموشی، آلزایمر و … نمونه این بیماری هاست که می تواند هر فردی را درگیر کند. اما افزایش فعالیت های مغز می تواند، این عنصر حیاتی و مهم را از بیماری حفظ نماید. با  مجله خبری چشمک و آزمون شناخت اشتباه شیرینی فروشی همراه باشید و مغز خود را خوب ورزش دهید.

شاید بپسندید: پاسخ عبارت ریاضی تصویر چند است!؟ | فکر نکن ساده است!

آزمون شناخت اشتباه شیرینی فروشی

بدین ترتیب انواع و اقسام بازی های فکری نظیر تست ها، سوالات هوش، معماهای تصویری و … فرصت مناسبی را فراهم می کند تا لحظاتی را از دل مشغولی های زندگی روزانه خود نجات دهیم. این بازی ها می تواند وضعیت بهتری را برای زندگی ما فراهم کنند. مغز فعالیتش افزایش پیدا کرده و به تبع آن مهارت های شناختی ما افزایش پیدا کند.

در تصویر آزمون شناخت اشتباه شیرینی فروشی شما با تصویری از یک شیرینی فروشی روبرو هستیم. افرادی در تصویر حضور دارند. همه چیز عادی به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت کنید، یک اشتباه فاحش در تصویر خواهید دید. اگر آماده هستید به تصویر ذیل نگاه کنید. البته برای این که آمادگی کافی به دست آورید، ابتدا چشمان خود را ببندید. سپس لحظه ای مکث کنید. سپس به تصویر نگاه کنید. شما باید در یک لحظه خطا یا اشتباه موجود در تصویر را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: در یک نگاه آدم فضایی تصویر رو پیدا کن!

آزمون شناخت اشتباه شیرینی فروشی

شاید بپسندید: چیستان: کدام شهر است که اگر حرف اولش را برداریم یکی از برندهای مشهور نوشت افزار می شود!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر گنجشک را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: معنی ضرب المثل شستم خبردار شد!

پاسخ آزمون شناخت اشتباه شیرینی فروشی

احتمالا توانسته اید اشتباه موجود در تصویر را شناسایی کنید. اگر هنوز بدنبال پاسخ هستید ایرادی ندارد می تواند به بالا برگشته و با دقت تمام جزئیات تصویر را بررسی کنید. احتمالا بتوانید اشتباه را شناسایی کنید. اگر شما در نگاه اول اشتباه را شناسایی کرده باشید، باید گفت که از نهایت دقت وتمرکز و جزئی نگری برخوردار هستید. اما اگر هم متوجه نشده اید، اشکالی ندارد. آزمون شناخت اشتباه شیرینی فروشی و آزمون های شما می تواند یک تمرین عالی برای توسعه مهارت های شناختی باشد.

شاید بپسندید: از میان این 6 گونه دریایی انتخاب کنید و کشف کنید چه اندازه عمیق و متفکرید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: ارزش عددی خوراکی ها و کتاب را در عبارت آخر پیدا کن | فکر نکن ساده است!

بله شما کاملا درست حدس زدید. به زنی که در گوشه فروشگاه شیرینی فروشی بر روی مبل نشسته است، دقت کنید. وی در حال استفاده از دستگاه بیگودی قدیمی (فرکننده مو) است. بواقع در فروشگاه شیرنی فروشی، دستگاه بیگودی چیز مسخره ای است. از سوی دیگر این دستگاه بیگودی فاقد هر گونه سیمی برای اتصال به برق است. عکس هم از دهه 60 یا 70 میلادی نسیت و جدید است. چرا که این زن گوشی همراه به دست دارد.

شاید بپسندید: با جابجایی 2 چوب کبریت، یک عبارت ریاضی صحیح درست کن!

جواب شناخت اشتباه شیرینی فروشی

امیدوارم از آزمون شناخت اشتباه شیرینی فروشی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدام بشقاب نیمرو با بقیه فرق دارد!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت ریش گرو گذاشتن: از چه زمان ریش گرو گذاشتن میان مردان ایرانی مرسوم شد!

 

برایتان جالب خواهد بود

حکایت شنیدنی قضاوت روباه | حکایت مردی که گرفتار مهربانی خود در حق مار شد!

با پیدا کردن کلمه BIRD در تصویر اثبات کن که مثل عقاب تیزبین هستی!

سوال هوش: اگر 13=16، 25=210، 66=612، پس 82= ؟ چند است؟

آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر دخترک سبزه گره زن را پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا