;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: طراح سوال در ابتدای آزمون شناخت اشتباه در تصویر نوشته است: فقط اگر نابغه باشی، میتوانی در 3 ثانیه این چالش تصویری را رمزگشایی کنی! واقعا هم این گونه است. این تصویر بسیار جذاب و زیباست. شما اگر تیزبین و نکته سنج باشی، خیلی راحت می توانی خطای موجود را پیدا کنی. در غیر این صورت مجبور هستی چندین تلاش داشته باشی تا بتوانی پاسخ را یدست بیاری.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون تشخیص فرد ثروتمند: نکته سنجی خود را با شناسایی فرد ثروتمند تصویر اثبات کنید!

این چالش ها واقعا سرگرم کننده و مفید هستند. وسیله خوبی برای پر کردن اوقات فراغت هستند. همچنین سبب می شوند که مغزتان بیشتر کار کن، بیشتر فعالیت کند. به این ترتیب هر مقدار مغزتان فعالیت مثبت بیشتری داشته باشد، بیشتر توانایی ها و مهارت های شناختی افزایش پیدا می کند. شما با انجام منظم بازی های فکری می توانید، مهارت های خود را افزایش دهید. پس با آزمون شناخت اشتباه در تصویر و مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

آزمون شناخت اشتباه در تصویر

همانطور که اشاره شد این تصویر جذاب و زیبا در درون خود یک اشتباه را حمل می کند. شاید پیدا کردن اشتباه پیچیده باشد، اما قطعاً کسانی که دارای دقت، نکته سنجی و هوش کارآگاهی باشند بسیار آسان است. به طوری که در همان 3 ثانیه اول می توانید آزمون شناخت اشتباه در تصویر را رمزگشایی کنید.

آزمون شناسایی زن بچه دار: با تیزبینی و هوش بالای خود تشخیص دهید که کدامیک از زنان، بچه دار است!؟

شکی نیست که شما جدیدترین، جذاب ترین و پیچیده ترین چالش های تصویری را می توانید در مجله خبری چشمک پیدا کنید. بنابراین توصیه می کنیم حواس خود را تیز کنید، ذهن خود را پاک کنید و تا حد امکان بر روی آزمون شناخت اشتباه در تصویر که فقط نوابغ موفق به حل آن می شوند، تمرکز کنید.

ماموریت شما به عنوان یک کارآگاه مشتاق این است که در عرض 3 ثانیه خطای فاحشی را که این صحنه خانوادگی منحصر به فرد دارد را پیدا کنید. اگرچه این چالش ذهنی بسیار آسان به نظر می رسد، اما حقیقت این است که آنطور که به نظر می رسد نیست. تصویر آزمون شناخت اشتباه در تصویر را ببینید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت معلم فقیر: کدامیک از معلمان حاضر در سلف سرویس، فقیر است!؟ چرا؟

آزمون شناخت اشتباه در تصویر

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران: به پلیس کمک کنید تا قاتل زنجیره ای را در رستوران پیدا کند!

.

.

.

آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

پاسخ آزمون شناخت اشتباه در تصویر

اگر موفق به حل آن نشدید، به احتمال زیاد به دنبال پاسخ صحیح هستید. ما شما را ناامید نخواهیم کرد و در پایان متن، پاسخ را ارائه خواهیم کرد. با این حال، از شما می خواهیم که 3 ثانیه دیگر بر روی آزمون شناخت اشتباه در تصویر  تمرکز کنید.

  برایتان جالب خواهد بود: وضعیت واقعی رابطه خود یا اطرافیانتان را با نوع دست گرفتن، بفهمید!

.

.

 

شاید بپسندید: آزمون زنده ماندن نفس ها را در سینه حبس کرده، کدوم یکی زنده می مونه؟

.

.

 

احتمالاً بپسندید: کودکی که تلاش کرده خود را به مانند دیگر کودکان متمول نشان دهد را شناسایی کنید!

پاسخ آزمون شناخت اشتباه در تصویر: برخی خطای تصویر را در آشپزی کودک خلاصه کرده اند. اینکه او برای پدر و مادرش آشپزی می کند. در حالی که آنها مشغول بازی هستند. در حالی که این خطای اصلی تصویر نیست. اگر دقت کنید، موها و چشم‌های او با والدین احتمالی‌اش متفاوت است. احتمالاً این کودک جاسوسی بیش نیست که به دنبال پایان دادن به زندگی این افراد است. متوجه شدید؟ دوباره تصویر را مرور کنید و واضح تر متوجه آن خواهید شد.

شاید بپسندید:با پیدا کردن قاتل تصویر، اثبات کنید که هوش کارآگاهی بالاتری از شرلوک هلمز دارید!

پاسخ شناخت اشتباه

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد خاطی کلاس درس: باهوشی، نویسنده جمله روی تخته را شناسایی کن!

امیدوارم از آزمون شناخت اشتباه در تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت نادان ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر در حماقت و نادانی رودست ندارد!؟ چرا؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی دو کودک مخفی: فقط افراد باهوش می توانند 2 کودک پنهان را در 7 ثانیه پیدا کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون زن بی کلک تو این تصویر کیه؟ اگه کلک تو کارت نیس بگو!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالاً بپسندید: اگر فکر می کنی باهوشی، بگو که کدام فرد تصویر در حال دروغ گفتن است!؟

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

احتمالاً بپسندید: اگر فکرمی کنی نکته سنجی، نکته عجیب تصویر دانش آموزان را در 3 ثانیه پیدا کن!

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

برایتان چالب خواهد بود: قابل توجه باهوشا: یکی از دو زن یک قاتل روانی است، در 3 ثانیه او را شناسایی کنید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالا بپسندید: آزمون تشخیص فرد احمق: در این تصویر زمستانی چه کسی خنگ تر و احمق تره؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: قبل از اینکه زامبی حاضر در کابین هواپیما به بقیه افراد آسیب برساند، او را شناسایی کنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

      احتمالا بپسندید: آزمون تشخیص احمق ترین فرد: احمق تر چه کسی است!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید بپسندید: سوال هوش واقعیت: اگه زبلی کی داره راستشو می گه؟!

برایتان جالب خواهد بود

بگو کدوم نوع شکلات را دوست داری تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

آزمون شناخت فرد جانی: اگر فکر می کنی باهوشی سریعاً فرد جانی را در این تصویر شناسایی کنید!؟

شناخت فرد قدیمی: در میان افراد حاضر در فروشگاه، چه کسی از زمان گذشته آمده است؟

اگه باهوشی سریع بگو چه کسی کیک را به سوی پسرک پرتاب کرده است!؟

آزمون شناسایی زامبی: زامبی تصویر کجاست؟ |95 درصد از مردم در این چالش تصویری شکست خوردند!

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص نامزد واقعی زن: اگر باهوشی سریع بگو نامزد واقعی زن، کدامیک از مردان تصویر است!؟

نوشته های مشابه

12 دیدگاه

 1. علم ژنتیک رو یک تنه نابود کردی با این استدلالت
  یعنی از پدر و مادری با چشم های مشکی کودکی با چشمان آبی بدنیا نخواهد آمد؟
  (با توجه به این که پدر بزرگ و یا مادر بزرگی که چشمانی آبی داشته باشه )

  1. یجوریم میگن اگه تو ۳ ثانیه تشخیص بدی نابغه ای که انگار استدلال خودشون درسته

 2. اگر به دسته دقت کنید متوجه میشید که دو سیم به یک دسته وصله و دسته دیگه اصن سیم نداره این هم میتونه اشتباه باشه!

 3. این استدلال اصلا درست نیست، شاید رنگ چشم و مو به اجداد این کودک برگشته باشه، یا اینکه معمولا خانم ها موهاشون رو رنگ میکنن،اصلا رنگ موی،این خانم طبیعی نیست، و نکته بعد این هست که کسی اجازه نمیده که یک کودک غریبه بیاد توی منزلش براش آشپزی کنه و خودش وهمسرش بنشینند پای بازی، ایراد این تصویر در دیدگاه نگارنده اون هست

 4. بابا سیم اکس باکس 2 تابه دسته اون وسله اون دختره رو میگم
  ببینش و مرده هیچی سیم نداره

 5. خب شاید تو ژنشون یکی چشم ابی بوده اصلا شاید بچه اینا نباشه جاسوس و قاتل دیگه از کجا اومد😐😕

 6. پاسخ اشتباه هست دلیلش هست این هست که شاید بچه دوستشون بوده باشه و برای چند ساعت خانه اینها باشه این ها هم که اسباب بازی مناسب سن اون نداشتند گفتن برو برای ما غذا درست کن یا شاید خواهر و برادر هستند خواهر و برادر بزرگتر به یکی از والدین و برادر کوچک به یکی دیگرشان رفته است اشتباهات اصلی : این مسابقه هست در وحالت عادی یا باید هر دو ماشین بروند و یاباید هر دو بیایند نه اینکه یکی بیاید و یکی برود به دسته مرد یک سیم وصله اما به دست زن دوسیم یکی از بالا و یکی از پایین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =

دکمه بازگشت به بالا