;
تفریح و سرگرمی

کدوم یکی از این چهار زن فریبکاره و میخاد یه چیزی رو پنهان کنه!؟

آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن: شخصیت شناسی از طریق زبان بدن را امتحان کنید. ببینید که هوش هیجانی شما چگونه عمل می کند. کدام یکی از چهار زن تصویر فریبکار است؟ وقتی دروغ می گوئیم، بدن سیگنال هایی را ارسال می کند که بعضاً خود متوجه آن نمی شویم. از کودکی به ما آموزش داده شده است که همواره حقیقت را بگوئیم، لذا طبیعی است وقتی سعی می کنیم دروغ بگوئیم دچار نگرانی می شویم.

احتمالاً بپسندید: بگو تو نگاه اول چی دیدی تا چیزایی درباره ات بگم که تا حالا خودت هم خبرنداشتی!

این ترس از گرفتار شدن ما را ناراحت می کند. شاید به همین علت است که به لحاظ حرکات بدنی، تغییراتی در ما ایجاد می شود. البته باید گفت که فقط یک متخصص با ضریب عاطفی بالا می تواند این سیگنال ها را شناسایی کرده و آنها را تفسیر کند. بر همین اساس آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن به یک علم تبدیل شده است.

شاید بپسندید: اگه باهوشی، سریع بگو شوهر این خانم خوشکله کدوم یکی از این مردای خوش تیپه!

زبان بدن

کلید خواندن زبان بدن این است که ضمن گوش دادن به آنچه دیگران می گویند و توجه کردن به شرایط صحبتشان بتوانیم وضعیت عاطفی آنها را درک کنیم. این کار به ما کمک می کند تا حقیقت را از دروغ تمیز دهیم. اما زبان بدن پیچیده تر از این است که با دانستن چند نکته بتوان رفتار طرف مقابل را بررسی کرد. برای پی بردن به زبان بدن معمولاً باید چند حرکت و رفتار را همزمان با هم بررسی نمود تا به درستی زبان بدن را تشخیص داد.

شاید بپسندید: یه پرنده دریایی وحشی تو تصویر پنهون شده، فقط یه چشم عقابی میتونه ببینتش!

آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن

در آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن، شما متوجه خواهید شد که کدام زن چیزی را از شما پنهان می کند. در زیر تصویری از چهار زن با چهار زبان بدن متفاوت را مشاهده می کنید. شما باید حدس بزنید که کدام یک از آنها سعی دارند چیزی را از شما پنهان کنند، به عبارت دیگر، با شما صادق نیستند. بهتر است تصویر شخصیت شناسی با زبان بدن را بررسی کنیم.

شاید بپسندید: فقط تیزبینا می تونند تو 3 ثانیه گربه ناقلا را میون این همه جغد شاخدار پیدا کنند!

آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن

شاید بپسندید: فکر می کنی متخصص تو شناخت آدمایی، پس بگو که کدوم زن داره آماده میشه برا دعوا کردن!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تیزبین واقعی می‌تونه تو یه نگاه تفاوت های دو تصویر مادر و کودک و پرستار را پیدا کنه!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: گل مورد علاقه ات را انتخاب کند تا بگم روابط عاشقانه ات چه جوری بوده و چه جوری میشه!؟

پاسخ آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن

آیا به نشانه های ظریف پنهان در وضعیت بدن آنها توجه کرده اید؟ اینها با فرآیند فکر درونی آنها و نحوه پردازش احساسات آنها ارتباط دارد. بنابراین، آن را امتحان کنید و دریابید که کدام زن فریبکار است. تنها یک راهنمایی کوتاه در این جا برایتان ارائه می دهیم. براساس این زاهنمایی، جواب صحیح شما ممکن است بیش از یک مورد باشد.

در زیر پاسخ و توضیحات مربوط به هر انتخاب در آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن را می توانید مطالعه کنید.

احتمالاً بپسندید: تست بینایی: اگر تصویر مخفی موجود در این توهم نوری را ببینید، بینایی اتون مشکلی نداره!

زن شماره 1

زن شماره 1

توضیح انتخاب زن شماره 1 در آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن: دست های این زن در حالت باز است. لذا این زبان بدن باز نشان می دهد که او هر چه می داند به شما می گوید. چیزی برای پنهان کردن ندارد. پس این زن نمی تواند کسی باشد که در صدد فریب دادن شماست.

شاید بپسندید: با چالش بینایی حروف Q اثبات کنید چشمان تیزبینی دارید!| چند حرف Q در تصویر وجود دارد!؟

انتخاب زن شماره 2

زن شماره 2

انتخاب زن شماره 2 در آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن: این زن گوش هایش را می کشد و این زبان بدن نشان می دهد که او عصبی است. او نمی داند باید چه کار کند. او قطعا چیزی را پنهان می کند.

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا، خیلی زرنگی پس بگو چه کسی از خطر کوسه ها جان سالم به در می بره!؟

زن شماره 3

آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن

توضیح انتخاب زن شماره 3 در آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن: حرکت دست زن سوم نشان می دهد که او با دقت به شما توجه می کند. او به شما گوش می دهد. او سعی نمی کند چیزی را از شما پنهان کند.

احتمالاً بپسندید: معمای تصویری زنبور در این اتاق قایم شده، اگر بینایی خوبی دارید در 4 ثانیه پیدایش کنید!

انتخاب زن شماره 4

آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن

شاید بپسندید: بگو همین که به عکس نگاه کردی چی دیدی تا بگم واقعاً چه جور آدمی هستی!

انتخاب زن شماره 1 در آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن: واضح است که این زن فریبکار است. کمی هوش هیجانی به شما کمک می کند تا ببینید. این زن چون می داند حرف هایش درست نیست، ناخودآگاه مجبور می شود دهانش را از شما پنهان کند.

بنابراین بر اساس آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن ، زن شماره 2 و زن شماره 4 سعی می کنند چیزی را از شما پنهان کنند.

خواندن زبان بدن فراتر از ادراک است. یک مطالعه نشان می دهد که زبان بدن شکل قدرتمندی از ارتباط غیرکلامی است. زبان بدن سرنخ های مهمی در مورد نیات، احساسات و انگیزه های دیگران ارائه می دهد. بر اساس این تحقیق، توانایی خواندن زبان بدن شامل شناخت اطلاعات مختلف تصویری و همچنین رمزگشایی معنایی آنهاست. آیا توانستید حدس بزنید چه کسی می خواهد چیزی را از شما پنهان کند؟ به کسانی که تشخیص درست دادند، تبریک می گوئیم!

احتمالاً بپسندید: نکته سنجی خودت را با شناسایی زنی که تظاهر می کنه خیلی پولداره، اثبات کن!

شما می توانید آزمون شخصیت شناسی با زبان بدن را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها: با پیدا کردن گل واقعی تصویر، میزان دقت و بینایی خود را اثبات کنید!

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی خود را  با حرکت دادن 1 چوب کبریت و اصلاح معادله محک بزنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: یه کوه رو انتخاب کن تا از نقاط قوت‌ات باخبر شی!؟|نقاط قوتی که دونستنش سبب پیشرفت تو زندگی میشه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگر 12 اشتباه تصویر را پیدا کنی، دیگه یه لحظه صیر نکن، بخاطر اینکه چشم نخوری اسپند دود کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: درونگرا هستید یا برونگرا!؟| بگو همین که به تصویر نگاه کردی چی دیدی تا جوابو بگم!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:اگه در یک نگاه دانش آموزی رو که داره تقلب می کنه، شناسایی کنی یه نابغه تمام عیار هستی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی چشات قویه، تفاوتهای تصویر گاو فانتزی رو پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:چیزی که تو نگاه اول می بینی، کلیت شخصیت ات رو روشن می کنه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:این مرد خوش تیپ، همسر کدوم یکی از این خانم خوشکلاست!؟ | فقط نکته سنجا درست جواب میدن!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی آرایشگر تازه وارد:کدوم یکی از این دو تا، از الفبای آرایشگری حتی الفش را هم بلد نیست!؟

 اگه عاشق نشدی،فکر کردی که چرا تا حالا عاشق نشدی!؟|تو تصویر اول چی دیدی تا بفهمی واقعاً چرا!؟

قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

 شناخت زن باردار مراسم تولد:یکی از این خانمای تصویر تظاهر می‌کنه بارداره، کدومه!؟

آزمون شناسایی اشکال تصویر مطب:کدومیکی اشتباه فاحش تو لباس پوشیدن داره!؟ بگی آخر تیزبینایی!

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

 شناسایی توپ فوتبال: تیزبین باشی تو 5 ثانیه توپ فوتبال را بین پانداها پیدا می کنی! توپ کجاست؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا