;
تفریح و سرگرمی

اگه باهوشی سریع بگو کدوم یکی ادای نقاشا رو در میاره!

آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی: آزمونی که امروز در مجله خبری چشمک منتشر شده است به دنبال پاسخ این سوال است که چه کسی در تصویر یک نقاش واقعی نیست! معمای تصویری امروز را که با عنوان آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی در مجله خبری چشمک منتشر شده است را حل کنید و به همه اثبات کنید که واقعا کسی به تیزبینی، زیرکی و قوه تحلیل شما در میان اطرافیانتان وجود ندارد. برای اثبات این موضوع با آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی همراه شده و تلاش کنید آن را در یک نگاه رمزگشایی کنید.

باید بدانید که یک کارآگاه واقعی قادر خواهد بود این معمای تصویری را در 5 ثانیه حل کند. شاید زمان محدودیت پاسخ گویی این آزمون به این علت باشد که شما را برای تمرکز کردن آموزش دهد. تمرکز کردن سریع و دقت صد در صدی می تواند به شما در بالا بردن توانائیهای فردی و شناختی شما کمک کند. لذا تلاش کنید این آزمون و آزمون های مشابه مجله خبری چشمک را از دست ندهید. این آزمون ها می توانند به خوبی شما را برای تبدیل شدن به یک نابغه آماده کنند.

شاید بپسندید:فقط یه چشم عقابی میتونه چنگالی که با بقیه فرق داره رو شناسایی کنه!

آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی

نتایح و باز خوردهای موجود اشتراک کنندگان در آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی نشان می دهد که تنها عده کمی توانسته اند این آزمون را رمزگشایی کنند. برای موفقیت در این آزمون لازم که با تمام دقت و تمرکز به تصویر آزمون شناسایی نقاش تقلبی نگاه کرده و پاسخ مورد نظر را ارائه دهید. توصیه می کنیم که کارهایتان را به کناری بگذارید و تمام جزئیات عکس را مورد بررسی قرار دهید تا راه حل معما را پیدا کنید.

در تصویر آآزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی شما سه نقاش را می بینید که در حال نقاشی کشیدن هستند. اما یکی از این سه نفر واقعا یک نقاش نیست و در واقع نقش بازی می کند. به نظر شما کدامیک از افراد تصویر نقاش نیست. اگر آماده هستید با دقت به تصویر نگاه کنید. برای این کار شما زمانی ندارید و با همان نگاه اول باید نقاش تقلبی را شناسایی کنید. خوب اگر آماده هستید با یکدیگر تصویر آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی را مرور می کنیم.

شاید بپسندید:دانش آموزی که داره تقلب می کنه رو شناسایی کنی نابغه ای!

آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل خر ما از کرگی دم نداشت!

.

.

.

.

شاید بپسندید: (ویدیو) برداشت دیدنی عسل کوهی| این عسل با زنبورای توش واقعا پرخاصیت هست!

 

.

.

.

شاید بپسندید: هوش کارآگاهی‌ات رو فعال کن و بگو چه کسی در ساخت لونه سگ نقش نداشته!؟

پاسخ آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی

اگر در تلاش اول نتوانستید راه حل آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی را پیدا کنید، ناراحت نشوید. شما به این علت که توانستید مغز خود را ورزش دهید، برنده هستبد. پس بهتر است برای بار دیگر با دقت و تمرکز به کل تصویر نگاه کنید، همچنین سعی کنید هیچ نوع حواس پرتی نداشته باشید.

شاید بپسندید: تو محیط کار بیشتر روحیه همکاری داری یا رقابت، چیزی که اول می بینی جوابتو میده!

.

.

.

 

شاید بپسندید:  حکایت حرف مفت زدن| ضرب المثل حرف مفت زدن از کجا آمد!؟

 

 

 

.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوب باشه در 15 ثانیه، مجموع معادله آخر را بدست میاری!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی: به نقاش ها، رنگ به کار رفته بر روی تابلوها و رنگ های موجود در پالت رنگ نقاشان نگاه کنید. نقاش سمت چپی یک نقاش تقلبی است. چرا که رنگ نقاشی بر روی تابلو با رنگ های پالت نقاش همخوانی ندارد.

احتمالاً بپسندید:داستان ضرب المثل عطایش را به لقایش بخشیدم!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی آنچه تو از رو می خوانی من از برم!

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی نقاش تقلبی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: (ویدیو)تایم ناهار در یکی از روستاهای هند!| لامصب چرا ملاقه استفاده نمی کنی!؟

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: پرنسس های دیزنی در نسخه های لایو اکشن چگونه به نظر می رسند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه چشات تیزه، گربه ای که خودش رو میون جغدها مخفی کرده را شناسایی کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگر نکته تصویر ببر حنگلی را پیدا کنی، جزو 1 درصد تیزبین جهان هستی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: (ویدیو) جالب تهیه شیرنی زبان در قنادی!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

فیلم سر کار گذاشتن ببر توسط میمون (خیلی باحاله)

ضریب هوشی‌ات رو با جابجایی یک چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

یکی از شیرهای یالدار با بقیه متفاوته، میتونی تو یه نگاه تشخیص بدی!

احتمالاً بپسندید: آزمون دقت ذهن:خرسی که خودش رو از شکارچی مخفی کرده پیدا کن!

داستان ضرب المثل داستان اگه برای من آب نداره برای تو که نون داره!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا