;
تفریح و سرگرمی

کدام درب، درب چهارم است؟ | به پرنسس کمک کنید تا از برجی که زندانی شده، فرار کند!

آزمون تصویری شناسایی درب زندان: مجله خبری چشمک از جمله وب سایت هایی است که توانسته است بهترین و جدیدترین تست ها و آزمون های تصویری را در فضای مجازی به اشتراک بگذارد. این معماها بهترین گزینه برای پر کردن اوقات فراغت شما می باشد. شما با کمک این آزمون ها می توانید هم خود را سرگرم کنید و هم زمینه را برای ورزش مغز شما فراهم کند.

به باور محققانی که در زمینه سلامت مغز و بیماری های مربوط به آن در حال پژوهش هستند، بازی های فکری می توانند در بلند مدت زمینه فعالیت های بیشتر مغز را فراهم کنند. فعالیت و عملکرد مغز می توانند ما را از بیماری هایی همچون فراموشی و آلزایمر نجات دهند. اگر بتوانید در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای آزمون تصویری شناسایی درب زندان را تحلیل و بررسی کنید، هوش و نبوغ بالایی دارید.

شاید بپسندید:اگه پلنگ بیشه را در این تصویر پیدا کنی، چشات مثل شاهین تیزه!

آزمون تصویری شناسایی درب زندان

باید بدانید که آزمون تصویری شناسایی درب زندان از جمله آزمون هایی است که می تواند به خوبی ذهن و مغز شما را به چالش بکشد. چالشی که فعالیت های مغزی شما را به بهترین نحو ممکن افزایش خواهد داد. لذا باید تلاش کنید این معما را در کمترین زمان ممکن حل کنید.

یک پرنسس در یک برج زندانی گردید. درب های مختلفی در این برج وجود دارد. وی پس از مدتی فهمید که در این برج هیچ نگهبانی وجود ندارد و او می تواند از آنجا فرار کند. او وارد دالانی شد و با سه درب روبرو شد. او نقشه این برج را پیدا کرد و متوجه شد که اگر از درب چهارم خارج شود به آسانی از برج خارج خواهد شد. اما او اکنون با سه درب روبرو شده است. کدام درب، درب چهارم است؟

پس اگر آماده هستید به تصویر آزمون تصویری شناسایی درب زندان به دقت نگاه کنید. باید در کمتر از 5 ثانیه این معما را حل کنید.

بیشتر بخوانید: آیا کشیش راست میگه و آقای داماد قبلاً ازدواج کرده!؟

آزمون تصویری شناسایی درب زندان

 

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آدم جاه طلبی یا قانع | برای پاسخ کافیه یکی از درختان تصویر را انتخاب کنی!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: دقیق و تیز باشی میتونی تو 10 ثانیه تفاوت های دو تصویر دخترک رو پیدا کنی!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی درب زندان

شاید توانسته باشید پاسخ این معما را پیدا کرده باشید. در این صورت به هوش و نبوغ شما آفرین می گوئیم. اما اگر به دنبال پاسخ هستید، باز هم به شما تبریک می گوئیم. چون شما توانسته اید مغز و ذهن خود را ورزش دهید. شما 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا آزمون تصویری شناسایی درب زندان را حل کنید.

شاید بپسندید:خرگوش خودش رو از شعبده باز پنهان کرده، آیا تو میتونی پیداش کنی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلای شبیه هم، همسر واقعی مرد تصویره!؟

پاسخ آزمون تصویری شناسایی درب زندان: اگر به اولین درب از سمت چپ نگاه کنید، متوجه خواهید شد که شماره 4 به صورت رمزی و برعکس به مانند دیگر درب ها بر روی این درب هم نوشته شده است. این درب چهارم است.

شاید بپسندید:تست روان شناسی: ویژگی اصلی شخصیتی ات چیه!؟

پاسخ آزمون تصویری شناسایی درب زندان

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی درب زندان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: کدام لیوان کاپوچینو با بقیه فرق داره!؟ | فقط تیزبینا موفق میشن!

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:معمای هوش: کی بچه گربه رو دزدیده !؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: ماهیت واقعی خود را کشف کنید: درون گرا هستید یا برون گرا؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دختر خانما، نوه پیرزن است!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آزمون قدرت دید: آناناس در کجای تصویر است!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: محافظه کاری یا ماجراجو؟ انتخاب یکی از گل های سفید پاسخ را افشا می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه ستاره 4 پر را در این تصویر پیدا کنی قدرت تمرکز و بینایی ات مثل شاهینه!

برایتان جالب خواهد بود

فقط افراد تیز 3 تفاوت تصویر تعمیرکار را پیدا می کنند!

داستان ضرب المثل جنگ زرگری به راه انداختن!

اگه پرنده مخفی تصویر را پیدا کنی، چشات مثل عقاب تیزه!

فقط باهوشا متوجه میشن: همسر مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا