;
تفریح و سرگرمی

در یک نگاه آدم فضایی تصویر رو پیدا کن!

آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه: آزمون ها، پازل ها و سوالات هوش تصویری می تواند برای شما مفید باشد. از این جهت که این سوالات می تواند شما را سرگرم کرده و ذهن و مغز شما را ورزش دهد. در آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه، شما با یک سوال تصویری جذاب روبرو هستید. اگر فکر می کنید مهارت های شناختی شما برای شکست دادن این معمای تصویری شگفت انگیز عالی است، نمی توانید فرصت بررسی و حل آن را از دست بدهید.

وب سایت مجله خبری چشمک امروز معمای تصویری جدیدی را به شما معرفی می کند که به یکی از محبوب ترین سوالات و معماهای تصویری شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. بسیاری از کاربران در شبکه های مجازی پس از مواجه شدن با این آزمون دچار سردرد شدند و نتوانستند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای آن را حل کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه همراه باشید و تلاش کنید در زمان مشخص شده بر این آزمون غلبه کنید. شما باید بتوانید موجود بیگانه یا همان آدم فضایی را در تصویر شناسایی کنید.

شاید بپسندید: با جابجایی 2 چوب کبریت، یک عبارت ریاضی صحیح درست کن!

آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه

موجود فضایی یا بیگانه (به انگلیسی: Extraterrestrial life )، به شکل‌هایی از زیست یا یک موجود زنده با منشأ غیرزمینی، خارج از کرهٔ زمین گفته می‌شود. در آزمون امروز مجله خبری چشمک شما باید به دنبال موجود بیگانه باشید.

هزاران نفر برای غلبه بر این معمای تصویری مرموز تلاش کردند، اما تنها 5 درصد موفق به یافتن پاسخ در مدت زمان تعیین شده شدند، گروه دیگر پس از چندین بار شکست منصرف شدند. آیا شما اماده ای؟ توصیه می کنیم از هرگونه حواس پرتی پرهیز کنید و برای یافتن پاسخ موجود فضایی یا بیگانه (به انگلیسی: Extraterrestrial life )، به شکل‌هایی از زیست یا یک موجود زنده با منشأ غیرزمینی، خارج از کرهٔ زمین گفته می‌شود.، تمام جزئیات تصویر را بررسی کنید.

در تصویر آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه شما سه شخص را می بینید. در نگاه اول، سه نفر را در پارک می بینید. اما اگر خوب دقت کنید در تصویر یک موجود بیگانه هم حضور دارد. این فرد کجاست؟با دقت به تصویر آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت شنیدنی قضاوت روباه | حکایت مردی که گرفتار مهربانی خود در حق مار شد!

آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه

شاید بپسندید: پاسخ عبارت ریاضی تصویر چند است!؟ | فکر نکن ساده است!

.

.

.

 

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر گنجشک را پیدا کنید!

 

 

 

.

شاید بپسندید: معنی ضرب المثل شستم خبردار شد!

پاسخ آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه

آیا پاسخ صحیح آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه را پیدا کردید!؟ اگر پیدا نکردید، نگران نباشید، مجله خبری چشمک به همه چیز فکر می کند و تصویر حل شده را به شما نشان خواهد داد. اما قبل از دیدن پاسخ 5 ثانیه دیگر فرصت دارید!

شاید بپسندید: پاسخ عبارت ریاضی 5+3×0-4=؟ چند است!؟ | فکر نکن ساده است!

 

 

.

.

.

شاید بپسندید: ارزش عددی خوراکی ها و کتاب را در عبارت آخر پیدا کن | فکر نکن ساده است!

پاسخ آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه: آدم فضایی پشت درخت مخفی شده است!

شاید بپسندید: با پیدا کردن کلمه BIRD در تصویر اثبات کن که مثل عقاب تیزبین هستی!

جواب آزمون شناخت موجود بیگانه

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت موجود بیگانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدام بشقاب نیمرو با بقیه فرق دارد!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت ریش گرو گذاشتن: از چه زمان ریش گرو گذاشتن میان مردان ایرانی مرسوم شد!

 

برایتان جالب خواهد بود

سوال هوش: اگر 13=16، 25=210، 66=612، پس 82= ؟ چند است؟

آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر دخترک سبزه گره زن را پیدا کنید!

سوال هوش: با جابجایی 2 چوب کبریت 2 تا مربع بساز!

حکایت شنیدنی تاجری که می خواست همیشه دنیا به کام او باشد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سه =

دکمه بازگشت به بالا