;
تفریح و سرگرمی

با دلیل بگوئید که چه کسی دامن خانم معلم را رنگی و کثیف کرده است!؟

آزمون تصویری شناخت دانش آموز خاطی: سپری کردن اوقات فراغت با سوالات و معماهایی که جذاب هستند، همیشه جالب است. بیشتر مردم مشغول کردن خود با سوالات هوش را دوست دارند. این علاقه به دو جهت قابل بررسی است. از یک جهت معماها و سوالات هوش، ذهن را آزاد کرده و آن را قوی تر می کند و از طرف دیگر یک سرگرمی مفید برای پر کردن اوقات فراغت است. مجله خبری چشمک باز هم با یک معمای تصویر چالش برانگیز باشماست. این معما ذهن شما را به خوبی به چالش خواهد کشید. با ما همراه باشید.

باید بدانید که آزمون تصویری شناخت دانش آموز خاطی چالش برانگیز و نسبتاً گیج کننده است. در ایتدا بسیار ساده به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت نکنید و از تمام مهارت های شناختی و منطق و هوش خود استفاده نکنید قطعاً دچار اشتباه خواهید شد. پس تلاش کنید با دقت تمام زوایای این معمای تصویری را بررسی کنید. ذهن خلاق شما قطعاً خواهد توانست این سوال تصویری را در کمتر از 5 ثانیه حل کند.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: کدام مخزن زودتر از بقیه، پر می شود!؟

آزمون تصویری شناخت دانش آموز خاطی

با توجه به آنچه که اشاره شد، آیا شما می توانید این معمای تصویری را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید؟ به تصویر آزمون تصویری شناخت دانش آموز خاطی نگاه کنید. معلم اکلاس از مدیر مدرسه خواسته است به کلاس بیاید. دو دانش آموز متهم هستند که لباش خانم معلم را کثیف کرده اند. اما دقیقا مشخص نیست که کدامیک از این دو دانش آموز این کار را انجام داده اند. مدیر مدرسه با دقت اظهارات هر دانش آموز را شنید و در نهایت با بررسی برخی از شواهد فهمید که کدام دانش آموز مسئول کثیف کردن لباش خانم معلم است!

به نظر شما مدیر مدرسه چطور توانست دانش آموز خاطی را شناسایی و مجازات کند!؟ اگر آماده هستید شما نیز امتحان کنید هوش خود را و با دقت تصویر را بررسی کنید. فقط یادتان باشد شما زمان زیادی برای شناسایی این دانش آموز خاطی ندارید.

شاید بپسندید: اندازه نگه دار که اندازه نکوست | داستانی پندآموز از گلستان سعدی

آزمون تصویری شناخت دانش آموز خاطی

شاید بپسندید: فقط نابغه ها در 10 ثانیه پاسخ عبارت (44+4-4÷4×4=؟) را پیدا می کنند!

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:اشتباه تصویر منظره برفی را در نگاه اول پیدا کنی، مثل عقاب تیزی!

پاسخ آزمون تصویری شناخت دانش آموز خاطی

احتمالا شما دوست عزیز توانسته اید که دانش آموز خاطی را تشخیص دهید. اما اگر نتوانستید و منتظر یک فرصت دیگر هستید، 5 ثانیه دیگر به شما وقت داده می شود.

شاید بپسندید:آزمون هوش: با کمک نشانه ها در هر دست،ثروتمندترین زن را شناسایی کنید!؟

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: داستان عشق به پستچی | داستان دختری 14 ساله که عاشق جوان پستچی محل‌شان شد!

احتمالا این بار دانش آموز خاطی را شناسایی کرده اید. بله درست حدس زدید. ممکن است بسیاری از افراد بلافاصله پسری که لباسش کثیف و رنگی است را خاطی و متهم معرفی کنند. اما خوب دقت کنید! دست چپ این دانش آموز تمیز است. او دست راستش را به سمت موهای خود برده است. برخی معتقدند که او دست رنگی خود را پنهان کرده است. اما واقعا اینگونه نیست. او اگر دست راستش رنگی بود، باید قسمتی از پیشانی او رنگی می شد. همچنین اگر او  رنگ را با لیاسش تمیز کرده، باید قسمت چپ لباس او رنگی می شد. چون به صور ناخودآگاه دست کثیف(دست راست) به طرف مقابل  بدن کشیده شده و آن قسمت را کثیف می کرد. پاک کردن دست این گونه راحت تر است.

به نظر می رسد دانش آموزی که دستانش را با دستمال پاک می کند، این کار را کرده است. گاهی اوقات ما چون چیزی را در مقابل چشمان خود و بدیهی می دانیم، نمی توانیم آن را بپذیریم. شنیده اید که گاهی می گویند امن ترین جا پرخطر ترین جاست! این کودک نیز بسیار با اعتماد به نفس و آرام در جلو چشمان مدیر و معلم، دستان خود را با دستمال به آرامی پاک می کند و با این ترفند قصد فریب مدیر را داشت. اما ناموفق بود.

شاید بپسندید: چیستان:به گردی یک تابه است و به گودی یک تشت، ولی با آب اقیانوس هم نمی‌توان آن را پر کرد!

جواب آزمون شناخت دانش آموز خاطی

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت دانش آموز خاطی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

 با دلیل بگوئید که نامزد مرد بیمار، کدام یک از زنان تصویر است!؟ 

آزمون قدرت تمرکز: عدد متفاوت را در میان اعداد 09 پیدا کنید!

آزمون تمرکز: خرس مخفی تصویر را پیدا کنید!

کدامیک از افراد تصویر مدیر یک شرکت است!؟ | ثابت کنید که یک متفکر منطقی هستید!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. درست نیست چون اگر کارای بودباید دستمال زرد رنگ درحین پاک کردن دستش اثری از رنگ سیاه را پذیرفته باشد به عقده من کار ناظم است که دستش راپشت خود پنهان کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا