;
تفریح و سرگرمی

با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد تصویر خودش را پلیس جا زده!؟

آزمون تصویری با شناسایی پلیس تقلبی: یک پازل منطقی یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند حداکثر استفاده را از آن ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، چالش ها یا پازل های منطقی شناخته می شوند.

می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید. آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. مجله خبری چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بخش تفریح و سرگرمی چشمک امروز با شماست با یک تصویر معمایی دیگر. در واقع این سوال می تواند دقت و هوش شما را به خوبی به چالش بکشد. شما در آزمون تصویری با شناسایی پلیس تقلبی باید بتوانید، افسر تقلبی و غیرواقعی را شناسایی کنید. با بخش تفریح و سرگرمی چشمک و آزمون تصویری با شناسایی پلیس تقلبی همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: تعداد الاغ های تصویر را در 10 ثانیه شناسایی کن!

آزمون تصویری با شناسایی پلیس تقلبی

شما باید با دنیال کردن شواهد موجود در تصویر که در اختیارتان گذاشته شده، افسر غیرواقعی را از افسران اصلی پلیس تشخیص دهید. مطمئن هستیم که شما با کمی دقت و تمرکز و همچنین دنبال کردن اطلاعات به مانند یک کارآگاه، خواهید فهمید که افسر تقلبی کیست؟ به نظر شما چه کسی پلیس واقعی نیست؟ اگر آماده هستید تصویر آزمون تصویری با شناسایی پلیس تقلبی را مرور می کنیم. یادتان باشد برای شناسایی پلیس تقلبی فقط 8 ثانیه وقت دارید.

معماها می توانند سبب بهبود و توسعه مهارت های حل مسئله، منطق و تفکر انتقادی شوند. اگر برای مدتی با یک معما کشتی بگیریم، می تواند به تمرکز، افزایش فعالیت و در نهایت توسعه مهارت مغز ما کمک کند. معماها می توانند چالش فوق العاده ای باشند که به انگیزه دادن به کودکان برای ادامه کار کمک می کند.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی چهل دروغ: حکایت چوپانی که با گفتن 40 دروغ، داماد پادشاه شد! 

آزمون تصویری با شناسایی پلیس تقلبی

احتمالا بپسندید: در این تصویر مرد خون آشام، چه اشتباهی وجود دارد!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: یکی از 8 حیوان تصویر را انتخاب و روحیات اصلی خود را کشف کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر تارزان را پیدا کنید!.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی پلیس تقلبی

امیدواریم توانسته باشید که پلیس تقلبی را شناسایی کرده باشید. با کمی دقت و ردگیری شواهد این کار بسار آسان است. اگر می خواهید شانس خود را دوباره امتحان کنید به بالا برگشته و دوباره به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون هوش: چه کسی کودک تصویر را ربوده است!؟

 

 

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: از میان این 6 گونه دریایی انتخاب کنید و کشف کنید چه اندازه عمیق و متفکرید!

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی پلیس تقلبی: شواهد را ببننید. مرد پلیس سمت راستی یک پلیس واقعی نیست. کلاه او هیچ آرمی ندارد. همچنین به دستبندی که به کمر بسته است دقت کنید. بیشتر شبیه دستبند اسباب بازی است. بی سیم او هم شبیه یک بی سیم واقعی نیست. همچنین به آرمی که روی بازوی او وجود دارد هم دقت کنید. مشخص است که به نحوی ناشیانه دوخته شده است.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که همسر واقعی مرد تصویر کدوم یکی از این خانماست!؟

پاسخ آزمون با شناسایی پلیس تقلبی

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی پلیس تقلبی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مرغ همسایه غاز است!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: کدام فرد تصویر، تازه از زندان آزاد شده است!؟| زن جوان یا بابانوئل!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اعتماد به نفس داری یا نه | برای فهمیدن پاسخ کافی است یکی از درخت ها را انتخاب کنی!

داستان دو خواهر و پسر هوس باز | حکایت پسری که هر لحظه عاشق دختری می شد!

 آزمون قدرت بینایی: گربه دختر گردشگر را پیدا کن!

چیستان: کدام خوراکی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا