;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت تمرکز: کدام جوراب رنگی با بقیه فرق دارد!؟

آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت: شما یک محدودیت زمانی برای پیدا کردن نیمرو متفاوت در تصویر دارید. سطح تمرکز و مشاهده خود را با این معمای تصویری آزمایش کنید. همین حالا شروع کنید! با یک تست تصویری با شما هستیم. در این تست تمرکز، دقت و ذهن شما مورد چالش قرار می گیرد. در این تصویر همه جوراب ها یکسان به نظر می رسند، اما تنها یکی از آنها با دیگر جوراب ها متمایز است. آیا می توانید پاسخ این چالش را در عرض 5 ثانیه پیدا کنید؟ در آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت با مجله خبری چشمک همراه باشید.

چالش های تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای افرادی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش ها، معمولاً شامل پیدا کردن یک شخص، یک حیوان، یک شی، یک عدد یا یک نقص در یک تصویر خاص است. در برخی موارد گذاشتن محدودیت زمانی، حل این چالش ها را پیچیده می کند. با آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی شاه عباس و مرد پینه دوز | به عیش و نوش برس، پولش را خدا میده!

آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت

برای انجام این تست، یک لحظه بایستید، نفس بکشید، ذهن خود را پاک کنید و سپس به ارائه جواب برای این چالش اقدام کنید. این چالش یک جایگزین عالی برای سرگرمی هزاران کاربر است که می‌خواهند از اوقات فراغت خود بهترین استفاده را ببرند. علاوه بر این پرداختن به این تست ها می تواند، قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهد. اگر آماده اید تصویر آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت را ببینید! باید بدانید که آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت مهارت های شناختی و توانایی های ادراک شما را به حداکثر می رساند.

در تصویر 18 جوراب دیده می شود. در نگاه اول همه جوراب ها شبیه هم هستند، اما یک نگاه تیزبین می تواند به آسانی یک جوراب متفاوت را در بین بقیه را شناسایی کند. اگر قدرت دید، دقت و تمرکز شما عالی باشد می توانید در یک نگاه جوراب متفاوت را شناسایی کنید. با آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت همراه شوید.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که بی صدا زنگ می زند!؟

آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت

شاید بپسندید:کدامیک از این 3 مرد شیرین عقل، همسر این خانم فیس و افاده ای است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت

اگر جوراب متفاوت از بقیه را ندیدید، احساس بدی نداشته باشید. صادقانه بگویم، افراد کمی موفق به حل این چالش تصویری شده اند. در مرحله بعد، ما به شما نشان می دهیم که جوراب متفاوت در کجا قرار دارد و تفاوت آنها چیست؟

شاید بپسندید: حکایتی از تجربیات یک پدر | راز دل به زن مگو، با نو كیسه معامله نكن و با آدم كم عقل رفیق نشو!

.

.

 

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: به موش اولی کمک کنید تا خودش را به موش دوم برساند.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت: در نگاه اول به نظر می رسد که تفاوتی وجود ندارد، اما اکنون که پاسخ را در مقابل چشمان خود قرار داده اید، به طور محسوسی این جوراب متفاوت است. آزمون های تصویری، تمرینی است که توانایی های شناختی شما را برای انجام یک کار آزمایش می کند. لازم به ذکر است که تمام فعالیت هایی که ما انجام می دهیم نیاز به استفاده از مغز دارد. این آزمون میزان قدرت تمرکز و بینایی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. با شناخت ضعف تمرکز می توانید به تمرین هایی بپردازید که قدرت تمرکز شما افزایش یابید. چرا که تمرکز شرط اصلی و اساسی برای رسیدن به موفقیت می باشد.

شاید بپسندید: سوال هوش ریاضی: مجموع ارزش عددی 3 حیوان را در عبارت آخر پیدا کنید!

پاسخ آزمون با شناسایی جوراب متفاوت

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی جوراب متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

فقط نابغه ها در 10 ثانیه پاسخ عبارت (44+4-4÷4×4=؟) را پیدا می کنند!

با دلیل بگوئید که چه کسی دامن خانم معلم را رنگی و کثیف کرده است!؟

آزمون تمرکز: کدام مخزن زودتر از بقیه، پر می شود!؟

اندازه نگه دار که اندازه نکوست | داستانی پندآموز از گلستان سعدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا