;
تفریح و سرگرمی

اشکال منظره برفی چیست | فقط عده کمی در نگاه اول متوجه اشکال منظره برفی شدند!

آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی: برای شناسایی اشتباهات و جزئیات یک تصویر باید ذهنی متمرکز و توانایی دیدی عالی داشته باشید. جزئی نگری به معنای قدرت توانائیهای شناختی شماست وبرای تقویت این توانائی ها شما نیاز دارید به صورت مرتب و مستمر سطح توانائیهای خود را تمرین داده و مانع از رکود آنها شوید. اما چه چیز برای رشد مهارت های شناختی مفید است؟

به باور محققان مغز و ذهن همچون جسم برای بهبود عملکرد و کارآیی خود نیازمندترین و ورزش روزانه است. انواع بازی های فکری، ورزش مناسبی برای مغز هستند. شما با کمک سوالات و معماهای تصویری چشمک میتوانید به خوبی یک تمرین عالی برای ذهن و مغز خود داشته است. کافی است هر روز با بخش تفریح و سرگرمی مجله خبر چشمک همراه باشید. امروز نیز با آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی با شما همراه هستیم.

شاید بپسندید:انتخاب نوع فنجون چای نشون میده که آدم پوست کلفتی یا خجالتی!؟

آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی

این معمای تصویری که تحت عنوان آزمون تصویری اشتباه در خیابان در مجله خبری چشمک منتشر شده است و اثبات کنید واقعا یک نکته سنج و تیزبین هستید. تنها 28 درصد از شرکت کنندگان توانسته اند در زمان مشخص شده، آزمون را حل کنند.  تلاش کنید شما نیز آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی را امتحان و در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای حل کنید.

شما بهترین و جذاب ترین معماها و پازل های تصویری را می توانید در مجله خبری چشمک مشاهده کنید. این معماها برای نابغه ها بسیار آسان هستند و می توانند در یک نگاه حل کنند. در تصویر آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی، با تصویری از یک منظره برفی در طبیعت و یک روز عادی زمستانی و برفی روبرو هستید. در نگاه اول همه چیز طبیعی به نظر می رسد، اما اگر خوب نگاه کنید اشتباه فاحشی را در تصویر منظره برفی می بینید.

یک نگاه تیزبین در همان نگاه اول این اشتباه را شناسایی می کند! آیا شما نیز تیزبین هستید؟ با چشمک و آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی همراه باشید.

شاید بپسندید:تست هوش: شیرینی پز قاتل را شناسایی کن!

آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی

شاید بپسندید: دیدت مثل عقاب باشه 3 تفاوت تصویر کلاه شاپو و نیمکت را پیدا می کنی!

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: اگر موش رو میان قارچ ها پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

 

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: حکایت تاجر و دامادش | تاجری که قصد داشت با کشتن دامادش سرنوشت را تغییر دهد!

پاسخ آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی

آزمونی که در شرف حل آن بودید، نیاز به توجه و تمرکز زیادی دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم در محیط ارامی قرار بگیرید. زمان به پایان رسیده است! امیدواریم توانسته باشید این پرونده پیچیده را در زمان مشخص شده حل کنید. اگر نه، نگران نباشید، پاسخ را در زیر به اشتراک خواهیم گذاشت. اما بهتر است قبل از دیدن پایخ به بالا برگشته و بیشتر تصویر آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: حکایت شنیدنی مرد گدا در بازار | داستان گدایی که ساکنان یک شهر را اُسکول کرد!

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: پاسخ عبارت را در 10 ثانیه پیدا کن و ثابت کن ریاضی ات خوبه!

پاسخ آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی: همانطور که می بینید سگ در برف از خود ردپا ایجاد کرده اما مرد تصویر هیچ ردپایی در برف ایجاد نکرده است. این مسئله کمی عجیب است و احتمالاً مشکل تصویر است.

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی شیطان و زن مکار !

پاسخ آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی

امیدوارم از آزمون تصویری اشتباه در منظره برفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: تست هوش: با پیدا کردن پاسخ عبارت سوم دایره و مربع ثابت کن نابغه ای!

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی: هویج متفاوت را در تصویر شناسایی کنید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چیستان:کدام اسم دخترانه است که بر روی برخی لباس ها قرار می گیرد!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان همسر بازرگان و قاضی |بخش دوم داستان تاجری که زنش را نزد قاضی به امانت گذاشت!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: حکایت زیبای پند کلاه نمدی | پند سه کلمه ای برای زندگی بهتر

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که کدام زندانی تصمیم دارد از زندان فرار کند!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: قابل توجه تیزبین‌ها: قدرت بینایی‌ات رو با یافتن گلابی متفاوت اثبات کن!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اگر آهوهای کوهی را در تصویر شناسایی کنید قدرت دیدت مثل شاهینه!

تست هوش: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

هوش ریاضیاتی خودت رو با حل این معادله ارزیابی کن!

چیستان: جانوری خطرناک است که اگر اسمش را وارونه کنیم، یک واحد اندازه گیری می شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا