;
تفریح و سرگرمی

آزمون بینایی زنبور متفاوت:برای پیدا کردن زنبور تنها 10 ثانیه وقت دارید!

آزمون بینایی زنبور متفاوت: مجله خبری چشمک یک چالش تصویری جدید را برای افراد با تجربه در بازی های ذهنی آماده کرده است.آیا می توانید آن را حل کنید؟ در این مطلب یک چالش تصویری شگفت انگیز را برای شما به اشتراک گذاشته شده است که شما در آن، باید به دنبال یک شی کوچک باشید. شما با کمک آزمون بینایی زنبور متفاوت می توانید مهارت های تصویری و ذهنی خود را ثابت کنید. اما باید بدانید که حل این چالش در 10 ثانیه آسان نیست. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون بینایی گربه متفاوت:فقط تیزبین‌ها در 10 ثانیه گربه متفاوت را پیدا می‌کنند!

آزمون بینایی زنبور متفاوت

این چالش به گفته چندین کاربر اینترنتی که نتوانستند آن را حل کنند یک چالش فوق العاده است و خودشان تأیید کردند که این یک آزمایش پیچیده است. آیا شما فکر می کنید که شما بهترین آدم در تیزبینی و جزئی نگری هستید! این چالش یا آزمون بینایی زنبور متفاوت به شما در این زمینه کمک می کند. 10 ثانیه فرصت خواهید داشت تا رکورد خود را ارتقا دهید و یا اینکه به دیگران اثبات کنید واقعا دارای بینایی یک عقاب هستید.

تست هایی که مجله خبری چشمک برای شما آماده می کند، یک سرگرمی عالی برای اوقات فراغت و همچنین ابزاری برای افزایش ظرفیت و توانایی بینایی شما در میان سایر مهارت ها است. این چالش شامل یافتن زنبور متفاوت در میان زنبورها در کمتر از 10 ثانیه است. از هر زنبور دو عدد در تصویر وجود دارد. زنبور تنها و تک را پیدا کنید. اگر بتوانید این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید، به نوبه خود شما دارای قدرت دید، دقت و تمرکز عالی هستید.. اگر آماده هستید با دقت به تصویر ذیل نگاه کنید.

آزمون بینایی زنبور متفاوت

شاید بپسندید: تست بینایی پلنگ برفی:آیا می‌توانید پلنگ برفی را در 1 نگاه تشخیص دهید!؟

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: معمای تصویری دفتر کار: 5 تفاوت موجود در دو تصویر را تا 6 ثانیه بیابید!

.

.

.

پاسخ آزمون بینایی زنبور متفاوت

تصویر از تصویرگر معروف مجارستانی  Gegerly Dudas است که به صورت آنلاین و در اینترنت با نام Dudolf شناخته می شود. او از هنر خود برای سطح ارتقای توانائیهای شناختی مخاطبان خود استفاده می کند. کرونومتر خود را تنظیم کنید تا از زمان تخمینی تجاوز نکنید. احتمالا 10 ثانیه شما به پایان رسیده است. اگر هنوز نتوانستید 10 ثانیه دیگر هم به شما وقت داده می شود.

شاید بپسندید: آزمون بینایی:با یافتن تصویر متفاوت در7 ثانیه دقت و تیزبینی خود را اثبات کنید!

آزمون بینایی

شاید بپسندید: اگر این معما را حل کنید ضریب هوشی 130 به بالا دارید!

چطور گذشت؟ زنبور را پیدا کردید؟ اگر توانستید آن را پیدا کنید، به شما تبریک می گویم! قبل از جشن فراموش نکنید که کجا آن را پیدا کرده اید تأیید کنید، در اینجا به شما می گوییم کجا بود. قلبی که ما خیلی دنبالش می گشتیم در جایی از تصویر که علامتگذاری شده است، پنهان بود. اگر با جواب تو مصادف بود، تو نابغه ای! درک و دقت بینایی شما شگفت انگیز است. علاوه بر این، تفاوت شما در الگوهای رنگ ها و شکل ها بسیار پیشرفته است.

آزمون بینایی زنبور متفاوت

شاید برایتان جالب باشد: 6 ثانیه فرصت دارید خطای تصویر را پیدا کنید: 98٪ در این تست شکست خوردند

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید برایتان جالب باشد: آیا می توانید سگ را در عکس پیدا کنید؟ ما به شما 7 ثانیه فرصت می دهیم

ورزش کردن مغز با بازی های فکری

تیز نگه داشتن ذهنتان به خصوص در حال حاضر مهم است. به گفته ربکا مارکوس، LCSW، روان درمانگر دارای مجوز در نیویورک که در زمینه ذهن آگاهی تخصص دارد، بازی های مغزی به چند دلیل مهم هستند:

آنها می توانند به افزایش تمرکز، تمرکز و حافظه کمک کنند.
آنها می توانند به ما کمک کنند تا در فعالیت های روزانه حضور بیشتری داشته باشیم.
در حالی که به نظر نمی رسد بازی های مغزی بتواند از زوال شناختی و زوال عقل مرتبط با افزایش سن جلوگیری کند، تحقیقات رو به رشد نشان می دهد که ممکن است آنها را کند یا به تاخیر بیندازند.
مارکوس می‌گوید: «اگر کارهایی را برای ورزش و تیز نگه داشتن ذهن خود انجام ندهیم، احتمالاً احساس پراکندگی، مشکل در تمرکز یا فراموشی می‌کنیم.» همانطور که انتظار نداریم به مدت 3 ماه به باشگاه برویم و سپس بدون ادامه ورزش برای همیشه عضلات و قدرت داشته باشیم، همین امر در مورد ورزش ذهن ما نیز صدق می کند.

امیدوارم از تست قدرت بینایی یا آزمون بینایی زنبور متفاوت امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

تست بینایی منظره:فقط افراد جزئی‌بین، چهره را در 10 ثانیه پیدا می‌کنند!

تست بینایی استتار حیوانات:تیزبین‌ها حیوانات مخفی را در 1 نگاه پیدا می‌کنند!

آزمون بینایی تصویر ساحل:اگر بتونی 10 تفاوت تصویر را پیدا کنی،دقت‌ات عالیه!

تست شخصیت شناسی اشباح:کدامیک مرموزتر از دیگری است!؟

فقط باهوش‌ها، سوالات هوش ساده را در 10 ثانیه حل می‌کنند!

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. جوابی که قرار دادین کامل اشتباه هست. اگر درسته لطفا دلیل قانع کننده ای بنویسید.
    جواب از نظر من در قسمت بالای صفحه سمت راست است که زنبوره داره میخنده.

    1. در آزمون گفته شده است زنبور متفاوت. از یک نگاه پاسخ شما نیز می تواند درست باشد. اما به صورت کلی تفاوت از لحاظ شکلی بوده است. نگاه کنید شکل بدن این زنبور علامتگذاری شده با بقیه زنبورها را.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا