;
خانواده و زناشوییزندگی

یک مادر شوهر خوب و مهربان حتما این ۸ ویژگی را دارد!

ویژگی های مادر شوهر خوب: آیا شما مادر شوهر خوب هستید؟ مطمئن نیستید که چطور باید این کار را انجام دهید؟ به عروس خود علاقه ندارید؟ قبل از این که مرتکب اشتباهی شوید که موجب به وجود آمدن یک مشکل دائمی شود، از نکات خطرناک زیر پرهیز کنید! در ادامه به طور کامل در رابطه با ویژگی های مادر شوهر خوب و مهربان صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: مردان عاشق ازدواج با این زنان هستند + ویژگی های زن ایده آل از نظر مردان!

خصوصیات مادر شوهر خوب

اگر این فهرست باب میل شما نیست، به یاد داشته باشید هر آنچه بکارید همان را درو می کنید. بذری را بیفشانید که سال ها آرامش را برای روابط خانوادگی شما به همراه داشته باشد! آیا عروس شما نباید با شما کنار بیاید؟ بله! اما برای او هم موضوعاتی هست که باید بخواند، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که عقاید و اعمال خودتان را انتخاب کنید، عاقلانه انتخاب کنید.

احتمالاً بپسندید: چگونه به ابراز علاقه کسی که دوست مان دارد جواب بدیم + دو قانون طلایی

۱.قبول کنید که شما پدر یا مادر او نیستید

ویژگی های مادر شوهر خوب، اگر دوست دارید در حق او مادری کنید دست نگه دارید. عروس شما به واسطه سال ها دلبستگی وکمک دو جانبه، رابطه خاصی با مادرش دارد. قرار نیست اوهمان احساس را نسبت به شما داشته باشد. به دنبال برقراری یک رابطه محترمانه و خوشایند دوجانبه باشید. شاید اگر شما بذر عشق را بکارید، این اتفاق خود به خود رخ می دهد. ستاره های بخت خود را بشمارید و با عروس خود با عشق و توجه برخورد کنید. به یاد داشته باشید که شما یک فرصت طلایی پیدا کرده اید و کلمات آزار دهنده شما ممکن است یک عمر در ذهن او باقی بماند.

شاید بپسندید: آقایان مراقب باشید: خانم‌ های ایرانی از این ۷ رفتار شما متنفرند!

۲.انگیزه های خود را کشف کنید

آیا عروس خود را نقد می کنید؟ آیا آرزو می کنید کاش او یک جور دیگر بود؟ آیا عقاید و طرز لباس پوشیدن او ایراد دارد؟ آیا خیلی تجملاتی یا شلخته است؟ سرگرمی های او مسخره اند؟ در این باره فکر کنید. چرا احساس می کنید که باید او را مورد قضاوت قرار دهید؟ آیا خودتان دوست دارید کسی شما را اینطور مورد قضاوت قرار دهد؟ بسیاری از افراد آگاه و باهوش هم وجود دارند که طرز لباس پوشیدن، عقاید و علایق شما را نامناسب می دانند.

زندگی کنید و بگذارید آنها هم زندگی کنند قضاوت کردن دیگران و تلاش برای نقد آنها به منظوری برتری یافتن بر آنها، مشکل شماست که به خود شما بر می گردد. خوب است به یاد داشته باشید اگر حرف بد یا نامناسبی به عروس خود بزنید، او نیز با پسر شما چنین رفتاری را خواهد داشت. نه تنها احترام عروس خود، بلکه فرزندتان را نیز از دست می دهید .با وجود این که گمان می کنید نظر پسرتان به شما بی قید و شرط است، آیا باز هم واقعا می خواهید ثابت شود که شما اشتباه می کنید؟ همه می دانند که در کدام موقعیت ها پسر خانواده به جای مادر از همسرش طرفداری می کند.

شاید بپسندید: جذاب ترین و زیباترین زنان جهان، اهل کدام کشورند!؟ + تصاویر

۳.رازها را مخفی نگه دارید

تحت هیچ شرایطی شایعه درست نکنید. شگفت زده خواهید شد از اینکه بدانید چند وقت یک بار این شایعه ها به گوش فرد مورد نظر می رسد، به خصوص اگر در درون خانواده یا دوستان و اقوام مشترک هر دو طرف باشد. اگر به سراغ کسی بروید که شایعه درست کنید، موقعیتی را فراهم می آورید که در آن، پسر شما که البته با عروستان پیوند برقرار کرده، احتمالا احساس نزدیکی کمتری با شما خواهد داشت و کمتر به دیدن شما خواهد آمد.

ویژگی های مادر شوهر خوب، اگر در میان اقوام مشترک هر دو طرف شایعه پرانی کنید، خانواده را از هم می پاشید. چرا می خواهید این کار را بکنید؟ اگر بین اعضای خانواده، دوستان و اقوام شایعه درست کنید، هرگز به شما اعتماد نخواهند کرد حتی اگر هیچ نکته منفی درباره عروستان به آنها نگفته باشید، زیرا رفتار نامناسبی از خود نشان داده اید. روزی که عروس شما با اعضای خانواده، دوستان و اقوام مشترک هر دو طرف روبه رو شود چطور؟ چه اتفاقی می افتد وقتی او بشنود که درباره اش چه گفته اید؟ این اتفاق بالاخره می افتد. اگر شایعه پراکنی و انتقاد کنید، موقعیتی را ایجاد می کنید که برای شما عواقب منفی به دنبال خواهد داشت.

شاید بپسندید: نشانه های مردان ازدواجی: خانم ها این مردان را به هیچ وجه از دست ندهید!

۴.یادتان باشد پسرشما دیگر بزرگ شده است

بعضی از مادران فکر می کنند پسرشان هنوز کودک است و همسر آنها مادر جدیدشان است. پسر شما این خانم را سنجیده انتخاب کرده است. آیا انتخاب او از نظر شما غلط است؟ به یاد داشته باشید او یک مرد است و نیازهایش را با شما در میان نمی گذارد اما با این وجود این نیازها وجود دارند. شاید بعد از بزرگ شدن در یک خانه ساکت، او بخواهد با یک خانم اجتماعی ومردمی زندگی کند.

ویژگی های مادر شوهر خوب، شاید او کسی رابخواهد که درآمد خوبی داشته باشد یا چگونگی ابزار علاقه ومحبت آن خانم را دوست داشته باشد. شاید از تصمیم گیری بیزار است چون مشغله زیادی دارد و می خواهد همسرش با ماشین بیرون برود تا او بهتر بتواند به مسائل دیگر فکر کند. شاید او شما را آنقدر دوست دارد که می خواهد با خانمی شبیه شما ازدواج کند! فقط به خاطرداشته باشید که او ممکن است نیازهای خود را به طریقی برآورده کند که شما آن را نبینید یا درک نکنید.

بیشتر بخوانید: بهترین زمان مناسب برای داشتن رابطه جنسی در زنان و مردان!

ویژگی های مادر شوهر خوب

۵.تعطیلات ! همیشه مشکل بوده است

اگر برنامه ای دارید، بگذارید عروستان پیشاپیش از آن اطلاع داشته باشد. تحت هیچ شرایطی درباره برنامه او پرس و جو نکنید. فقط بگذارید او بداند چه برنامه ای دارید و زمان آن چه موقع است تا بتواند تصمیم بگیرد با پسرتان در برنامه مورد نظر شما شرکت کند یا نه. به یاد داشته باشید که ممکن است عروس شما به خانواده خودش گفته باشد که به سراغ آنها می رود. برای احترام گذاشتن به خانواده اش، کار او را راحت کنید. او قدرشناس این رفتار شما خواهد بود.

۶.زمانی که تردید دارید

ویژگی های مادر شوهر خوب، عروس خود را یک دوست خوب بدانید. دوستان واقعی  علی رغم تفاوت ها با یکدیگر با مهربانی، احترام و سازگاری رفتار می کنند. اگر مطمئن نیستید که چگونه باید به موقعیت مورد نظر واکنش نشان دهید، از خودتان بپرسید اگر به جای عروس شما یک دوست نزدیک بود چه کار می کردید.

۷.دوره زمانه عوض شده است

بعضی از مادر شوهرها فکر می کنند عروسشان باید همیشه در تمام مراسم خانوادگی شرکت داشته باشد و مادرشوهرش را همراهی کند. از این گذشته اومجبور است این کار را بکند، درست است؟ غلط است! بیشتر خانم های جوان آن اجباری را که مادرشوهر احساس می کند حس نمی کنند. آنها دوستان خودشان را دارند، علاقه مندی های خودشان را دارند و روابط مختلفی که اختیاری به نظر می رسد. این که بایدی در هر کار هست یا نه مساله دیگری است. امروزه این گونه است وخوب است که این را به خاطر داشته باشید.

۸.خوش به حال شما مادرشوهرها !

شما مبارزه سختی را در پیش دارید و سخت است که ببینید پسرتان با خانم دیگری ادامه می دهد. اما مادر شوهرهای دوست داشتنی، آرام و خوش رفتار گنجینه با ارزشی هستند، موهبتی نه تنها برای عروس خودشان بلکه برای تمام خانواده. به یاد داشته باشید که برای برقراری یک رابطه خوب با عروس خود، به تمامی مواردی که در بالا عنوان شد توجه کنید.

بیشتر بخوانید: دلیل تنفر زن از مرد: آقا، اگر این کارا رو انجام بدی همسرت ازت متنفر میشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا