;
خانواده و زناشوییزندگی

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان: چگونه یک زن جذاب برای شوهرم باشم ؟

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان: حتما با مردانی برخورد کرده اید که چقدر به همسر خود علاقه مند هستند و انگار روح و قلب آن ها در تسخیر همسران شان هستند. می بینید که این مردان با افتخار و یک لبخند بزرگ پا به پای همسران شان در همه جا حاضر می شوند. آن ها همیشه از همسر شان با محبت و علاقه یاد می کنند و باعث حسرت اطرافیان می شوند. واقعا چه چیزی باعث شده که این مردان چنین شیفته همسرشان باشند؟

این زنان چه ویژگی هایی دارند که باعث شده همسرشان چنین جذب آن ها شوند. در واقع عالی ترین هنر یک زن این است که قلب همسر خود را تسخیر کند و با تدبیر و سیاست زنانه اش بتواند در قلب مرد زندگی اش نفوذ کند و برای همیشه ملکه قلب او باشد. در این بخش از خانواده و زناشویی به ویژگی های زنان جذاب پرداخته ایم، اگر شما هم دوست دارید قلب و روح همسرتان را تسخیر کنید و تبدیل به ملکه قلب او شوید، این مطلب را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید: ویژگی های زنان باکلاس و جذاب: با این ۲۳ ویژگی جذاب و باکلاس باشید

مهم ترین ویژگی های زن جذاب از نظر مردان

۱.مهربانی و تواضع

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان, مردان از زنانی که خود را برتر از دیگران می دانند و با افراد مثل زیر دست خود رفتار می کنند و آنان را حقیر می دانند متنفرند. در مقابل جذب زنانی می شوند که فروتن و مهربان هستند و با دیگران مدارا می کنند و از قضاوت افراد دوری می کنند.

۲.سادگی و صداقت

مردان از زنان دروغ گو و متظاهر بیزارند زیرا فرد دروغگو برای برملا نشدن دروغ قبلی خود همواره سلسله دروغ هایی پشت سرهم ردیف می کند. پس همیشه راستگو و صادق باشید تا یک زندگی مشترک خوب داشته باشید. دروغگو با کنار رفتن نقاب از روی چهره اش رسوا خواهد شد.

احتمالاً بپسندید: نشانه های علاقه مردان: ۸ نشانه واضح که مردی شما را دوست دارد

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان

۳.شاد بودن و مثبت اندیشی

اغلب مردها زنانی را که با غر زدن و شکایت نمودن جلب توجه می کنند را دوست ندارند و ارتباط با این زنان را برای روح خود مضر می دانند چرا که معتقدند این نوع زنان انرژی منفی و نفرت را از خود ساطع می کنند که خود موجب منفی گرایی در مردها می شود. در مقابل زنانی را دوست دارند که شاد باشند و از زندگی لذت ببرند زیرا انسان های شاد جذاب تر هستند.

بیشتر بخوانید: چرا مردان زنان را ترک می کنند؟ + رفتارهای زنانه ای که مردان را فراری می دهد

۴.حس شوخ طبعی

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان، اکثر مردها شوخ طبع هستند و زندگی با زنانی را دوست دارند که با او بتوانند مکالمه سرگرم کننده و جالبی داشته باشند و کسی که به لطیفه های شان بخندد . باید بدانید زندگی بدون شوخ طبعی برای مردان بسیار کسل کننده است.

۵.گوش شنوا داشتن

زنانی که برای همسر خود جذاب و دوست داشتنی به نظر می رسند، زنانی هستند که گوش شنوا دارند و فقط صحبت نمی کنند. بلکه در اکثر مواقع با دقت به حرف های همسرشان گوش می دهند و تلاش می کنند آن ها را بفهمند.

بیشتر بخوانید: زن ایده آل: مردان عاشق زنانی با این ۹ ویژگی می شوند

۶.مهمان نوازی و رفتار دوستانه

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان، زنانی مورد توجه همسرشان قرار می گیرند که راه و رسم مهمان نوازی را بلد باشند و با آغوش باز پذیرای دوستان و خانواده همسرش باشند. مردها خصلت مهمان نوازی و از خودگذشتی را در زنان می پسندند و زنی که این ویژگی را داشته باشد در نزد آنها مقام و منزلت دارد.

۷.اعتماد به نفس و عزت نفس

همواره زنانی که از وقار، آرامش، سلیقه، عزت نفس کافی برخوردار هستند، جذابیت دارند. کمبود عزت نفس سبب ایجاد حسادت، عقده حقارت، احساس بی کفایتی و نا امنی می شود و این انرژی های منفی نمی تواند هیچ مردی را جذب کند.

۸.ظرافت زنانه در رفتار و حرکات

زنان برای جذب مردها هیچگاه نباید دست از زنانگی بکشند و همیشه باید آراسته باشند و رفتارها و حرکات و شخصیت خانمانه داشته باشند و هرگز نباید مانند یک مرد رفتار نمایند .

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان، زنانگی طبیعت مردانه مردها را متعادل می کند و همه مردان در زندگی به دنبال آن هستند. یک زن با رفتارهای زنانه خود می تواند همسرش را مجذوب خود سازد. پس در رفتار خود ظرافت زنانه داشته باشد و به همسر خود ابراز احساسات نمایید.

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان

۹.هوش و بلند همتی

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان، این ویژگی در زنان بسیار گیراست و از دید مردان اگر زنان بتوانند در زمان های حساس تصمیم منطقی بگیرند و معقولانه رفتار کنند ، موجب پیشرفت زندگی می شوند.  آن ها می توانند یک مرد را به خود جذب کنند زیرا هیچ چیزی نمی تواند زیبایی و ذهن را شکست دهد. اشتیاق، حرفه ای بودن و داشتن هدف و آرزو در جهت حرفه و شغل برای مردها جذاب است و آن ها را به وجد می آورد.

۱۱.جذابیت

ویژگی های زن جذاب از نظر مردان، بسیاری از زنان زیبا راز جذابیت را نمی دانند اما در مقابل زنانی هستند که چهره معمولی دارند اما با اعتماد به نفس جنسی، انعکاس شادکامی و مثبت اندیشی، درست لباس پوشیدن، رفتار مودبانه و ظاهر تمیز و مرتب همسرشان را به خود جذب می کنند و از جذاب ترین زنان محسوب می شوند.

بیشتر بخوانید: زن باکلاس: چگونه یک زن باکلاس و جذاب باشیم؟ + ۹ عادت

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =

دکمه بازگشت به بالا