;
خانواده و زناشوییزندگی

زن موفق و جذاب: اگه این ۱۰ ویژگی رو داشته باشی یک زن موفق و جذابی؟  

ویژگی زنان موفق: آيا تا به حال به عنوان يک زن، به ويژگي زنان موفق انديشيده ايد؟ زنان موفق تاريخ را مي شناسيد؟ در ميان انسان هاي موفق طول تاريخ، نام زنان بسياري ديده مي شود. زناني که با وجود سختي ها و مشکلات پيش روي زنان، تبعيض هاي جنسيتي، مشکلات و محدوديت هاي جسماني زن و … باز هم نام خود را در تاريخ ثبت نموده اند. اين زنان چه کساني بوده اند؟ چه خصوصيات و ويژگي هايي داشته اند که توانسته اند موفقيت را به دست آورند. با چشمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: دختران و زنانی با این ۹ ویژگی مناسب ازدواج نیستند!

۱.اهداف روشن مهم ترين ويژگي زنان موفق

افراد موفق اهداف مشخصي دارند. به جاي اهداف مبهم مانند “ثروتمند شدن”، اهداف آنها خاص استو محدوده زماني و مقدار براي اهداف خود تعيين مي نمايند. مثلا آنها مي گويند، ظرف يکسال بايد يک دستگاه آپارتمان خود را به دو آپارتمان افزايش دهم.

آنها با شفاف سازي و محدود کردن اهداف، دستيابي به آنها را بسيار بيشتر ممکن مي سازند. اول، اهداف به عوامل انگيزشي خاصي تبديل مي شوند که آنها را در مواقع سخت ادامه مي دهد. ثانياً، اين اهداف نقشه اي براي حرفه آنها ارائه مي دهد. آنها چيز خاصي براي کار دارند. به اين شيوه مي توانند اهداف را به نقاط قابل کنترل تري تقسيم کنند که مي تواند به صورت تدريجي به کار گرفته شود.

بیشتر بخوانید: ازدواج با دختر پولدار + مزایا و معایب

۲.نظم و انضباط دومين ويژگي زنان موفق

موفقيت ثبات را پاداش مي دهد. براي سازگاري، بايد نظم و انضباط داشته باشيد. سخت کار کردن به مدت يک هفته و سپس سست کردن، نتايج خارق العاده اي به همراه نخواهد داشت. بسياري از افراد موفق مي دانند که ايجاد يک روال عادي يکي از کليدهاي تحقق روياهايشان است، زيرا به آنها اجازه مي دهد در تلاش هاي خود ثابت قدم باشند.

روال کار هر کس کمي متفاوت خواهد بود ؛ از فردي به فرد ديگر متفاوت خواهد بود. با اين حال، برخي از کارهاي معمول افراد موفق ممکن است شامل بيدار شدن زودهنگام براي کنار گذاشتن کارهاي روزمره و فيلتر کردن ايميل ها قبل از شروع روز کاري باشد، يا 30 دقيقه زمان براي خواندن هر روز براي افزايش پايه دانش و مهارت خود در زمينه انتخابي خود. با ثابت قدم بودن و منظم بودن و وقف خود براي رشد، در کار و زندگي پاداش هاي زيادي به دست خواهيد آورد. اين يک ويژگي کليدي است که به افراد اجازه مي دهد نه تنها از موفقيت بلکه از طول عمر در حرفه خود لذت ببرند.

بیشتر بخوانید: فراری دادن مردان: این رفتارهای زنانه هر مردی را فراری می دهد!

۳.قاطعيت و شجاعت

قاطعيت به معناي گرفتن حق خود و ابراز افکار و عقايد و احساسات خود به شيوه اي مناسب و کاملا مستقيم و بدون ترس. اين نوع ابراز احساسات بايد به گونه اي نباشد که حق ديگران پايمال شود. زنان موفق، قاطعانه عمل مي کنند. بدون اضطراب حق خود را مطالبه مي نمايند. قاطعيت ابزاري مهم در رسيدن به اهداف مهم زندگي است.

ویژگی زنان موفق، اگر ترسي نداشتيد چه مي کرديد؟ ريسک کردن لزوماً به معناي انجام کارهاي بي پروا نيست، بلکه به معناي تصميم گيري حساب شده و امتحان مواردي است که ممکن است “خطرناک” تلقي شوند.

شاید بپسندید: ۱۱ راز زنی که شوهرش واسش میمیره!

ویژگی زنان موفق

۴.همدلي

بسياري از زنان تصور مي کنند که ويژگي هاي “معمولاً زنانه” مانند همدلي بايد ناديده گرفته شود، در عوض بايد آنها را به عنوان يک دارايي در نظر گرفت. همدلي به اين معني است که مي توانيد بشنويد و بفهميد که ديگران از کجا آمده اند – نيازها، احساسات و خواسته هاي آنها. آن ها آموخته اند که بصيرت داشته باشند و بصيرت داشته باشند، بدون اين که احساساتي از خط خارج مي شوند.

زنان موفق دل نرم است. نيکوکاري و شفقت به ما اجازه مي دهد تا به زندگي فراتر از کوکي ها برسيم و در زندگي ديگران تغيير ايجاد کنيم. با برقراري ارتباط با ديگران، ما به عنوان يک فرد رشد مي کنيم. زن با قلب مهربان تأثير زيادي دارد. براي کسب اطلاعات بيشتر درباره مهارت همدلي کليک کنيد.

بیشتر بخوانید: ۵ ویژگی مهم زوج های خوشبخت

۵.اشتياق و انگيزه

يکي از مشخص ترين ويژگي هاي افراد موفق، انگيزه آن ها است. به هر حال، تعيين اهداف روشن يک چيز است. با اين حال، افراد موفق بايد انگيزه قوي براي رسيدن به اهداف خود داشته باشند. اين به اصطلاح “آتش در شکم” است که آنها را براي موفقيت ترغيب مي کند. به آنها تمرکز ليزري مي دهد تا بتوانند تمام توجه و تلاش خود را براي پيشرفت بيشتر خود در جهت روياهاي خود اختصاص دهند. يک فرد موفق با قدرت رانندگي قوي مي تواند خستگي ناپذير کار کند، زيرا آنها به توانايي هاي خود اعتقاد دارند و واقعاً مي خواهند به اهداف خود برسند.

ویژگی زنان موفق، ممکن است مهارت و تجربه زيادي داشته باشيد، اما بدون علاقه به کاري که انجام مي دهيد، به احتمال زياد کار خود را به مرحله بعدي ارتقا نمي دهيد. دوست داشتن آنچه انجام مي دهيد به معناي نوآوري، تلاش، به چالش کشيدن خود است. اين باعث مي شود زماني را که صرف مي کنيد لذت بخش و ارزش هر لحظه از سفر خود را به قله داشته باشد. اشتياق همچنين انرژي را به ارمغان مي آورد، که براي ادامه تلاش تا رسيدن به اهداف عالي به آن نياز داريد.

بیشتر بخوانید: ازدواج با زن زیبا دوام داره یا نه + معایب و مزایا

۶.واقع گرايي

تلاش براي “ايده آل بودن ” يا انتظار کمال از اطرافيان يک انتظار نا بجا است. زنان واقعاً موفق مي دانند که اين کار هميشه ممکن نيست. عيب هاي خود را مي پذيريند. افرادي را پيدا مي کنند که نقاط قوت آنها تکميل گر نقاط ضعفشان باشد. براي آگاهي بيشتر در زمينه عادات افراد موفق کليک کنيد.

بیشتر بخوانید: جذب شدن مرد به زن: هر مردی جذب این ۵ ویژگی یک زن می شود!

۷.قدرت، ويژگي زنان موفق

ویژگی زنان موفق، به اوج برسيد. پس از رسيدن به آنجا، مي توانيد قوانين خود را بنويسيد. متناقض خواهيد ديد که هر چه بالاتر برويد، زندگي شما آسان تر مي شود. شما کنترل بيشتري در نوع محيط کاري که براي خود و کارمندان خود ايجاد مي کنيد خواهيد داشت.

يک زن موفق مي تواند بر موانع غلبه کند. زناني که در زندگي خود تلاش کرده اند، قدرت دروني شگفت انگيزي دارند. از سختي ها به نفع خود استفاده کنيد. در پايان مبارزه، شما فردي بهتر و ارزشمندتر هستيد. هلن کلر مي گويد: “شخصيت را نمي توان در سهولت و آرام توسعه داد. تنها با تجربه آزمايش و رنج مي توان روح را تقويت کرد، بصيرت به دست آورد، جاه طلبي را الهام گرفت و موفقيت را به دست آورد.” آنچه را که قرار است در يک مبارزه ياد بگيريد ياد بگيريد و خواهيد ديد که آنقدرها هم که به نظر مي رسد سخت نيست.

زنان موفق قوي فکر مي کنند. ذهن قوي به اين معنا نيست که  بي ادب، مغرور يا مخرب باشند. برعکس، يک زن قوي، اعتماد به نفس خود را نشان مي دهد. وقتي قوي فکر مي کنند، توانمند مي شوند، تصويري سالم از خود دارند و مسئوليت زندگي خود را بر عهده مي گيرند.

شاید بپسندید: دلسردی همسر: این ۶ رفتار باعث دلسرد شدن و دوری همسرتان می شود!

ویژگی زنان موفق

بیشتر بخوانید: اینطوری هم شام بخور، هم لاغر شو + ۴ راز لاغری آسان!

۸. همواره در حال آموختن

اگرچه بسياري از افراد بسيار موفق بازمانده از تحصيل هستند، اما چيزي که هرگز آن را رها نمي کنند مدرسه زندگي است. اين يکي از مهمترين ويژگي هاي يک فرد موفق است.

آنها دانش آموزان فوق العاده اي در مورد اشتباهات خود هستند. به همين دليل است که اکثر آنها يک مجله شخصي نگه مي دارند که در آن اشتباهات خود را مي نويسند و در مورد آنها فکر مي کنند. آنها دانش آموزان موفق موفقيت هاي ديگران هستند، به همين دليل آنها بيشتر از افراد معمولي کتاب مي خوانند. آنها مي دانند که کامل نيستند و چيزهاي زيادي براي يادگيري از ساير افراد موفق دارند. براي آشنايي با کتاب‌هاي روانشناسي موفقيت کليک کنيد. او  همچنين يک معلم است. زن بزرگ تدريس مي کند مردم مي خواهند بدانند شما چه چيزي داريد که شعله درون شما را شعله ور مي کند. ما مي توانيم به شکل گيري زنان بزرگ فردا کمک کنيم.

شاید بپسندید: متولدین این ماه ها عاشقان و دلباخته های زیادی دارند!

۹. سازگاري

ویژگی زنان موفق، زنان موفق در شرايط بحراني قرار مي گيرند. استرس را تجربه مي نمايند، ممکن است براي رسيدن به موفقيت مسير سختي داشته باشند. البته در مقاطع مختلف قادر خواهندبود اين ميزان استرس را کنترل کنند، اما به طور کلي، تحمل خود را افزايش مي دهند. راه هايي را مي يابند که زندگي را تا حد ممکن آرامش بخش، بدون استرس و آسان تر کند. انرژي ذهني خود را بر روي کار موردنظر متمرکز مي کنند.

احتمالاً بپسندید: دعای جذب محبت شوهر + ذکر جادویی عزیز شدن پیش شوهر!

۱۰.مراقبت از خود

افراد واقعاً موفق به همان اندازه که کار و تلاش مي کنند استراحت مي کنند. آنها از خود مراقبت جسمي خوبي مي کنند: ورزش و تغذيه مناسب، روزهاي بهداشت رواني در صورت امکان، و دانستن زمان نه گفتن و زمان تنهايي، و غيره. ليست کارهايي که قرار است انجام دهند را مي نويسند. زماني را براي ورزش استراحت و آرامش روح خود اختصاص مي دهند.

بیشتر بخوانید: ازدواج با مرد زیبا: زیبایی مرد چه تاثیری در طول رابطه و ازدواج داره؟

 

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

احتمالا بپسندید: خجالت و کمرویی: با ۵ راهکار ساده از شرش خلاص شو!

شاید جالب باشد: چرا مردان نمی توانند ابراز عشق کنند + ۱۰ دلیل جالب که نمی دانستید!

احتمالا بپسندید: کاهش وزن و از بین بردن چربی شکم با ۲۰ روش سالم و ساده تا عید نوروز!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا