;
خانواده و زناشوییزندگی

آقایان مراقب باشید: خانم‌ های ایرانی از این ۷ رفتار شما متنفرند!

نفرت زنان از مردان: خانم ها نسبت به آقایان حساس ترند و از برخی رفتارها و حرف ها زودتر ناراحت می شوند. زودرنجی خوب نیست و اگر کنترل نشود می تواند روابط زوجین را نابود کند. همه آدم ها شبیه هم نیستند، اما برخی رفتارها و گفتارها باعث می شوند که حس دوست داشته نشدن به طرف مقابل داده شود. مردان معمولا کمتر از خانم ها صحبت می کنند و همین مسئله ممکن است باعث سوبرداشت از رفتار مردان شود. برخی رفتارهای مردانه گاهی ناراحت‌کننده و زننده می شوند. هر خانم یا آقایی از یک سری رفتارها خوشش نمی آید و برایش آزاردهنده هستند.

مردهایی که اصلا نمی‌خندند یا به ندرت می‌خندند، مثل یک عطسه‌ کوچولو که ناگهان از دهان‌شان در برود. این احساس را به شما می‌دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیرقابل تحمل‌ هستند. در این مطلب به ویژگی های بد مردان از نگاه زنان می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: مردان این ۴ ویژگی فیزیکی زنان را دوست دارند!

ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

۱.مردهایی که هیچ سوالی در مورد شما نمی‌پرسند چون اصلا اهمیتی نمی‌دهند

بعضی مردان هستند که از زمین و زمان حرف می‌زنند و در مورد هر چیز با‌ ربط و بی‌ربطی از شما سوال می‌کنند و حتی جواب تمام پرسش‌های شما را می‌دهند، درست مثل اینکه با آن‌ها مصاحبه می‌کنید، اما هیچ سوالی در مورد خودتان نمی‌کنند و به خوبی نشان می‌دهند که اصلا اهمیتی نمی‌دهند شما چه کسی هستید و چه ویژگی‌ها و شخصیت و شرایطی دارید.

بیشتر بخوانید: علائم و نشانه هایی که نشان می دهد او عاشق شماست!

نفرت زنان از مردان

۲.مردهایی که وسط حرف‌های شما به گوشی‌شان نگاه می‌کنند!

نفرت زنان از مردان، شما حرف می‌زنید و فکر می‌کنید او حواسش کاملا به شماست، اما گرما گرم گفتگوی‌تان، به گوشی‌اش نگاه می‌کند و عملا اعلام می‌کند که اهمیتی به حرف‌های شما و حضورتان نمی‌دهد.

۳.عبوس بودن از ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

نفرت زنان از مردان، مردهایی که اصلا نمی‌خندند یا به ندرت می‌خندند، مثل یک عطسه‌ کوچولو که ناگهان از دهان‌شان در برود! این احساس را به شما می‌دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیرقابل تحمل‌ هستند.

شاید بپسندید: نشانه های مردان ازدواجی: خانم ها این مردان را به هیچ وجه از دست ندهید!

نفرت زنان از مردان

۴.مردهایی که وقتی با آن‌ها حرف می‌زنید، هر جایی را نگاه می‌کنند غیر از شما!

این سناریو حتی خنده‌دار هم هست. شما با او حرف می‌زنید و چشمان او مدام این طرف و آن طرف می‌چرخد. انگار کسی را پشت سر شما می‌‌پاید یا لنز در چشمش جابجا شده و اذیتش می‌کند، مشکل چیست؟ آیا نمی‌تواند بیشتر از ۳۰ ثانیه به شما نگاه کند؟ از حرف زدن شما خوشش نمی‌آید یا اصلا حوصله‌تان را ندارد.

بیشتر بخوانید: علائم و نشانه هایی که نشان می دهد او عاشق شماست!

۵.مردهایی که بی‌وقفه در مورد موضوع بی‌اهمیتی حرف می‌زنند!

درست است که این مرد عاشق کارش است، در تمرینات بدنسازی‌اش پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته یا با خاطرات دوران دانشجویی‌اش زندگی می‌کند. اما اگر شما هیچ علاقه‌ای به شنیدن این حرف‌ها ندارید چرا او باید بی‌‌‌وقفه در موردشان حرف بزند؟

نفرت زنان از مردان، اگر موضوعی که مطرح می‌کند مورد علاقه‌ شما باشد خیلی هم عالیست که درباره‌اش گفتگو کنید اما اگر عادت کرده که وقتی پیش شماست همیشه از چیزهایی حرف بزند که فقط برای خودش جالب هستند، احساس ناخوشایندی در شما ایجاد خواهد کرد.

احتمالاً بپسندید: چگونه به ابراز علاقه کسی که دوست مان دارد جواب بدیم + دو قانون طلایی

نفرت زنان از مردان

۶.اهمیت ندادن به نظافت شخصی از ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

نفرت زنان از مردان، درست است که بدن هرکسی، بوی خاص خودش را دارد و هیچ کس هم کامل و بی‌عیب نیست، اما بعضی از مردها انگار با بهداشت فردی غریبه‌ هستند. حوصله‌ دوش گرفتن و مسواک زدن ندارند و فقط می‌خواهید هر چه زودتر از پیش آن‌ها فرار کنید.

۷.مردهایی که به شما می‌گویند: تو مثل زن‌ های دیگر نیستی چون …

هر چیزی که جای خالی جمله‌ بالا را پر کند همیشه دردناک است، چون همه‌ زن‌ها لزوما باهوش ، پولدار یا زیبا نیستند، چون اساسا همه‌ قرار نیست ایده‌آل باشند. شما به اندازه‌ خودتان خوب و زیبا و باهوش هستید و هیچ‌کس حق ندارد شما را با «همه‌ زن‌های دیگر» مقایسه کند.

بیشتر بخوانید: خانم، برای شوهرت حتما این کارا رو انجام بده تا برای همیشه ملکه قلبش باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =

دکمه بازگشت به بالا