;
خانواده و زناشوییزندگی

فرار مردان: این ۷ رفتار زنان، مردان را فراری می دهد!

فرار مردان: صبر و  بردباری فضیلتی است که همه باید به دنبال آن باشند، مخصوصاً در رابطه زناشویی. البته هیچ زن و مردی رفتار کاملا درست و فاقد خطا و اشتباه ندارد. مگر این که تنها زندگی کنند. به همین دلیل زمانی که دو نفر ازدواج می کنند، رفتارهای خاصی را باید در شریک زندگی خود تحمل کنند.

با این حال، برخی رفتارهای زنان برای مردان غیر قابل تحمل اند و آن ها را از خانه فراری می دهند. زیرا برخی رفتارها نباید به شخصیت و عزت نفس یک مرد آسیب بزند. در بخش خانواده و زناشویی چشمک به ۷ رفتار زنان که مردان را فراری می دهد، پرداخته شده است.

بیشتر بخوانید: زن مورد علاقه مردان: ۲۰ ویژگی یک همسر خوب و ایده آل

۱.بی احترامی

فرار مردان، تنها زبان عشقی که مردان می فهمند احترام است. زن موظف است به مرد خود احترام بگذارد و مرد موظف است زن خود را دوست داشته باشد. مرد نمی تواند بی احترامی همسرش را تحمل کند.

مردان ذاتا خودخواه هستند، آنها با هر چیزی که دارند از عزت نفس خود محافظت می کنند. وقتی زنی به مردی بی احترامی می کند، آن را حمله ای به عزت نفس  و شخصیت خود می داند.

بیشتر بخوانید: ویژگی زنان با سیاست: مردان زنان با سیاست را دوست دارند + ۱۲ ویژگی

فرار مردان

۲.سوء استفاده

فرار مردان، جامعه بیشتر بر آزار و اذیت زنان در یک رابطه تاکید می کند و علیه آن صحبت می کند. اما از آزار و اذیتی که مردان می شود، غافل هستند. در واقع مردان نیز می توانند توسط همسر یا شریک عاطفی خود مورد آزار و اذیت قرار گیرند. هیچ مردی نمی تواند زنی را تحمل کند که از نظر جسمی یا روحی او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد.

۳.فریاد زدن و نق زدن

فرار مردان، در دنیایی که مردی برای بقا می جنگد، سزاوار آرامش از سوی همسر خود است. نق زدن زیاد شاید دلیلی است که مرد می خواهد در آغوش زن دیگری آرامش پیدا کند. اگر نمی‌خواهید در نهایت مرد شما تعهد خود را بشکند، بیش از حد به جان او نق نزنید و با همانند یک غلام رفتار نکنید. زیرا هیچ مردی نق زدن مداوم و داد و بی داد همیشگی همسرش را تحمل نیم کند.

بیشتر بخوانید: خصوصیات همسر خوب: ۱۰ نشانه که همسر خوبی انتخاب کردی

۴.توهین

فرار مردان، مهم نیست که چقدر به عنوان یک زن عصبانی هستید، از کلمات توهین آمیز برای مرد خود استفاده نکنید. توهین چیزی است که مردان تحمل نمی کنند. این باعث شعله ور شدن خشم در آنها می شود و برخی از آنها کنترل خود را از دست می دهند و در نهایت به زنان آسیب می زنند. بهتر است هیچ زن و مردی دعوا و کشمکش زناشویی را به جایی نرساند که منجر به توهین و تحقیر همدیگر شود.

فرار مردان

۵.مقایسه

فرار مردان، هر انسانی متفاوت و منحصر به فرد آفریده شده است. این بسیار بی ادبانه و غیرقابل قبول است که یک زن مرد خود را با مردان دیگر مقایسه کند. هیچ مردی نمی تواند زنی را که مدام او را با مردان دیگر مقایسه می کند، تحمل کند.

زنی که مرد خود را با مردان دیگر مقایسه می کند، نشان می دهد که او به اندازه کافی مرد خود را قبول ندارد و به جای آن مردان دیگر را بهتر از همسر خود می داند. بنابراین مرد چنین عادتی را از یک زن تحمل نمی کند. اگر شما از او راضی نیستید، او را رها کنید.

بیشتر بخوانید: نشانه های خیانت در زنان: ۱۰ ویژگی زنی که خیانت می کند

۶.بی توجهی به خانواده همسر

فرار مردان، در بسیاری از قبایل آفریقا وقتی زنی با مردی ازدواج می کند، عملا با خانواده او ازدواج می کند. او حق ندارد اعضای خانواده او را نادیده بگیرد. این موضوع اهمیت خانواده را نشان می دهد. هیچ مردی، زنی را دوست ندارد که مدام از خانواده و پدر ومادرش ایراد می گیرد و نسبت به آن ها بی توجهی می کند.

۷.بی ادبی

فرار مردان، زنی که بی دلیل با مردش با فریاد زدن و توهین کردن به او بی ادبی می کند، غیر قابل تحمل است. بی ادبی شکل دیگری از بی احترامی است. هیچ مردی بی احترامی همسرش را تحمل نمی کند. او نمی تواند ببیند که شما او را در مقابل خانواده، دوستان یا حتی بچه های تان بی حرمت می کنید. زیرا او در مقابل بقیه و به خصوص بچه هایش کوچک و تحقیر می شود.

بیشتر بخوانید: ویژگی های زنان باکلاس و جذاب: با این ۲۳ ویژگی جذاب و باکلاس باشید

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا