;
تفریح و سرگرمیزندگی

فال سرنوشت ماه تولد + فال عشق، سرنوشت آینده و چگونه عاشق شدن تان را بدانید!

فال سرنوشت ماه تولد: در این مطلب فال متولدین 12 ماه و فال عشق ماه تولد تان را بخوانید. امیدواریم فال سرنوشت خوبی در پیش داشته باشید و به تمامی خواسته ها و عشق تان در زندگی برسید.

شاید بپسندید: چقدر نسبت به دوستان تان وفادارید!؟ | با انتخاب یه دونه از این گربه ها متوجه خواهید شد!

۱.فال سرنوشت ماه فروردین

طالع بینی شما نوید تحولات زیادی را برای برج حمل داده است. این سال شما در مسیر زندگی شغلی و شخصی تان موفق خواهید بود. شما بالأخره موفق به استفاده صحیح از خصلت بلند پروازی تان میشوید برعکس، سال قبل خجالتی و سست بودید. از آغاز سال جدید شما بسیار مصمم خواهید بود. شما یک دوره بسیار مثبت خواهید داشت. در سه ماهه بعدی ستارگان در زمینه مراودات به نفع شما خواهند بود.

نیمه سال نقطه عطفی برایتان خواهد بود. شما الآن باید سخت کارکنید تا سطح زندگی عادی تان را حفظ کنید. پاییز و زمستان سال جاری زمان های مناسبی برای برج حمل هستند. شما موفقیت شغلی را جشن خواهید گرفت و خبر هـای خوشایند خانوادگی تان را دنبال خواهید کرد. با رسیدن فصل بهار شما در زمینه مراودات کارهای مهمی انجام می دهید. عشق و سازگاری با شریک زندگیتان مثل یک منظره شکوفا خواهد شد.

فال سرنوشت ماه تولد، به لطف خصلت بلند همتی تان قادر به مدیریت کارهای مهم خواهید بود. هم چنین شما فرصتی برای اثبات بهتر خودتان در موقعیت های برجسته پیدا خواهید کرد. نزدیک نیمه سال ممکن است رکود اقتصادی پیش بیاید اگر احساس خسارت کردید از دوستتان بخواهید به شما مشاوره بدهد. طالع بینی به شما توصیه میکند که اعضای خانواده تان را فراموش نکنید.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: با بررسی تعداد و فاصله سنی هر فرزند، سن مادربزرگ را تشخیص دهید!

فال عشق ماه فروردین

فال سرنوشت ماه تولد، در صورتی که مراقب نباشید از یک حرکت مالی بی پروا به پشیمانی می انجامد. احساس میکنید تنها راه برای حفظ رابطه این است که پولتان را همان جایی به کار ببرید که قلبتان میگوید. اما ریسک نکنید این کار باعث دلشکستگی و نگرانی مالی بیشتر میشود. برای محبوب فقط سعی کنید مشوق خوبی باشید نه یک سرمایه گذار.

۲.فال سرنوشت ماه اردیبهشت

طالع بینی شما در برج ثور بسیار خوشایند خواهد بود. متولدین این نماد کاربردی با خصلت مسئولیت پذیری و تعادل مشهور هستند. آن ها به آسانی در خصوص هر ایده ای هیجان زده میشوند و برای تحقق آن خیلی جدی کار میکنند. این ویژگی های شخصیتی انها میتواند برای ایجاد بهترین شغل استفاده شود. به همین دلیل شما باید به اندازه کافی به کار خود توجه داشته باشید.

بر عکس سال قبل که با مشکلات زیاد و وضعیت های نا خوشایندی مواجه بودید، امسال تحت تأثیر سیاره ونوس آرام هستید. در مراودات، برج ثور به ویژه در ابتدای سال خیلی خوب عمل می کند. آرامش و فراموشی اختلافات قدیمی شما ممکن است به هر دلیلی فراموش شده باشند، صحبت میشود. در این فصل سعی نکنید تماس های جدیدی برقرار کنید چون ممکن است حقایق پنهان بعداً نمایان شوند.

اگر خیلی خلاق نیستید از کمک به همکارتان در ایده اش نترسید. اگر کار را با هم شروع کنید و تلاش و وقت زیادی برای پروژه خرج کنید به اهداف بزرگتان دست خواهید یافت. پاداش مالی جالبی در انتظار شماست. به لطف این پاداش میتوانید زمینه ایجاد موادی که خیلی نیاز داشتید را فراهم کنید. پس از بحران نیمه سال شما از تعطیلات تابستان خیلی خوب لذت خواهید برد.

فال سرنوشت ماه تولد، شما سر شار از انرژی جدیدی خواهید شد و دوباره خیلی سازنده شروع به کار می کنید. احتمالاً الآن باید منتظر گردش کاری برج ثور باید بود. برخی اوقات را فقط به خودتان اختصاص دهید. آرام، یک سرگرمی در دست بگیرید و سعی کنید خودتان را رشد دهید. طالع بینی میگوید که بهترین فصل برای شما پاییز پایدار، خواهد بود. با پایان یافتن سال، از رها کردن حجم کارتان نترسید و از یک ذره خوش گذرانی لذت ببرید.

احتمالاً بپسندید: یکی از آدمای داخل رستوران مسافر زمان است، کدومیکی هست!؟

فال عشق ماه اردیبهشت

این هفته در رابطه با مسائل کاری کمی ناامید و سردرگم هستید. در واقع هیچ چیز بر وفق مراد نیست و همین مشکل شما را خشن و بدرفتار کرده است و به جای این‌که به فکر حل مشکل باشید عصبانیت تان را روی محبوب خالی میکنید. کمی بیشتر در رفتارهای چند روز اخیرتان تامل کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل از دماغ فیل افتاده !

۳.فال سرنوشت ماه خرداد

متولدین این نماد گاهی اوقات دو شخصیت مختلف را درونشان پنهان کرده اند. انها دارای هوش عقلانی هستند و دوست دارند بقیه افراد را امتحان کنند، این آن چیزی است که زندگی اجتماعی انها را بسیار فعال کرده است. طالع بینی ماه جوزا میگوید که آن ها از لحظات زیادی با یک فرد از جنس مخالف لذت خواهند برد. سیاره شما عطارد شما را عمدتاً از لحاظ مراودات تحت تأثیر قرار میدهد.

امسال شما میتوانید تحولاتی را هم در اخبار جدید وهم رشد شخصی دنبال کنید. از ابتدای سال جوزایی ها از انرژی مثبتی در زمینه مراودات بهره مند میشود. شما باید از قوه تخیل و ناگهانی خود استفاده کنید و همسرتان را با یک سورپرایز کوچک خوشحال کنید. افراد مجرد خوش شانس خواهند بود. طی این دوره شما برای همسران بالقوه تان بسیار جذاب خواهید بود. در فصل بهار نگذارید احساسات تان فروکش کنند. واقع بین باشید.

طبق طالع بینی نیمه دوم سال، نماد افکار است. اگر مدتی را تنها سپری کرده اید، متعادل تر می شوید و از تمام مشکلات فکری راحت خواهید بود. سه ماه آخر سال به نفع آنهایی که هنوز همسر ندارند است. ایجاد یک تماس جدید برای شما خیلی راحت خواهد بود. ممکن است کسانی که در این مراودات هستند، کمی شکوه کنند بنابراین اجازه ندهید چیزهای جزئی روحیه خوب شما را خراب کند.

احتمالاً بپسندید: صاحب اسب دختر خانما هستن یا پسر جوون!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

فال عشق ماه خرداد

احساس میکنید محبوب نمی‌تواند باورها و عقاید شما را بپذیرد و در حوزه اخلاقی هیچ شباهتی به همدیگر ندارید. اگر مجرد هستید تمایلی به آشنایی با کسی ندارید زیرا احساس میکنید هیچ کدام از اطرافیان تان درک کاملی از ارزش های شخصی خود ندارند. اگر واقع بین و با خودتان روراست باشید آن شخص مناسب ناخودآگاه در مسیرتان قرار میگیرد.

۴.فال سرنوشت ماه تیر

متولدین این نماد برخلاف سال قبل میتوانند به دفعات انرژی های مثبت را در زمینه مراودات مشاهده کنند. سرنوشت شما تحولات جالبی را برای برج سرطان پیش بینی کرده است. هوش احساسی و قدرت درک سرطانی ها نباید تحت تأثیر کره مـا ه که از نوسانات مزاجی مبهوت میشود، باشد. مشکلات با خونسردی فکری حل میشوند به جای این‌که دوباره تدبیر اندیشه شود و کارهایی که بعداً پشیمانی به بار می آورند را انجام نمی‌شوند.

بر اساس سرنوشت شما قبلاً سال را با سختی شروع میکردید، بعد از ملاقات با یک فرد جالب از جنس مخالف، جرقه های زیادی به وجود خواهند آمد. ولی شما باید منطقی فکر کنید این شخص ممکن است در واقع آن چیزی که به نظر می آید نباشد. شما در می یابید که این شخص را خودتان ایده آل کردید و به دلیل اشتیاق اولیه، نمی‌دیدید که او شرایط لازم برای مراوده را ندارد.

بعد از این تجربه تلخ، شما به درونتان و تفکر درباره خودتان گرایش پیدا میکنید. پس از آن به خیلی چیزها پی میبرید و شخصیت تان رشد می کند، بنابراین معلوم میشود که این دوره برای شما سودمند خواهد بود. فرصت جدیدی برای عشق با نزدیک شدن به اتمام سال برایتان به وجود می آید. احساسات سرطانی ها به جوشش در می آید. شما میتوانید لحظات عاشقانه زیادی پیش رو داشته باشید، خواه مجرد باشید خواه متاهل.

فال سرنوشت ماه تولد، به زندگی شغلی به ویژه در فصل زمستان زمانی که در مراودات تنش ایجاد شده، توجه کنید. حداقلش این است که وارد افکار دیگری می شوید. با نزدیک شدن به سه ماهه دوم سال، تصمیمات مهم را به تعویق نیندازید و فرصت ها راز دست ندهید چون بعداً ممکن است نتیجه معکوس بگیرید. مراقب باشید که ساده لو نباشید نباید اطلاعات مهم را با افرادی که اعتماد کامل به آن ها ندارید به اشتراک بگذارید.

فال عشق ماه تیر

اگر در رابطه هستید با مسائل مالی عجیب نگران کننده ای مواجه خواهید شد. از تصمیم های مالی اشتباهی که محبوب میگیرد و شما مجبور هستید حلش کنید خسته شده اید و از این وضعیت به ستوه آمده اید. خیلی چیزها باید تغییر کنند اما محبوب قادر به تشخیص انها نیست.

۵.فال سرنوشت ماه مرداد

سرنوشت برج اسد خیلی خوشایند نیست. این سال مثل یک آونگ برای آنهاست. فرصت های موفقیت زیادی وجود خواهند داشت ولی شما به سرعت گرفتار مشکلات میشوید و به پایین سقوط میکنید.

خوشبختانه، متولدین این نماد، شخصیت بلندهمت و مبارزی دارند. آن ها به لطف قدرت درونی شان به معنای واقعی کلمه برای موقعیت های برجسته ساخته شده اند.

از طرف دیگر، حرکت نزولی برج اسد نشان میدهد که انها باید در کانون توجه قرار گیرند، انها خیلی سریع میتوانند زبده شوند. نه تنها سال گذشته مـا دریافتیم که با برج اسد رسیدن به اهداف گاهی سخت است. بلکه در آغاز سال نیز شما منفعل خواهید بود. مسلماً این دوره برای اخذ تصمیمات مهم یا شروع یک پروژه کاری جدید مناسب نیست. شما باید به چیزی که به خوبی واقفید، بچسبید.

در طول سه ماهه بعدی سال، فرصت ارتقای موقعیت به ویژه در شغل برایتان ایجاد میشود. شما فقط نباید اجازه دهید دچار شکست های ابتدایی شوید. در تابستان امسال شما به غیر از کار در زمینه های دیگر نیز خیلی خوب عمل می کنید.

فال عشق ماه مرداد

احساس میکنید هیچ پیشرفتی در رابطه نداشته اید و همین باعث شده در کارها سردرگم شوید و ندانید باید چکار کنید. در موقعیتی هستید که کاری از دستتان بر نمی آید و همین موضوع شما را آشفته کرده است. شما آمادگی یک تعهد محکم و قوی را دارید در حالی‌که محبوب مثل شما فکر نمی‌کند. او شما را دوست دارد اما فکر می کند برای ساختن یک آینده خوب به زمان بیشتری نیاز دارید. در چنین شرایطی بهتر است صبور باشید.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگی بگو کدومیکی از این 3 زن، همسر دکتره است!؟

۶.فال سرنوشت ماه شهریور

شما اشخاص بی ریایی هستید که هر کاری برای دیگران انجام میدهید. سال گذشته برای شما خیلی خوب نبود ولی امسال بالأخره پاداش مورد نظرتان را دریافت میکنید. سرنوشت شما در مورد برج سنبله میگوید، نیمه دوم سال پس از پیروزی بر رکود ممکن الوقوع، مثبت باقی خواهد ماند. در آغاز سال شما در هر چیزی سر آمد خواهید شد، به افراد و مسیر شغلی توجه کنید و در هیچ کجا عجله نکنید.

در ماه های فصل زمستان ممکن است سانحه ای در جاده های یخی برایتان اتفاق بیفتد. با سلامتی تان بازی نکنید، به آرامی راه بروید. بهار فصل آرامی خواهد بود، از آن برای منظم کردن افکارتان استفاده کنید، بعداً معلوم میشود که گام مفیدی برایتان بوده است. نزدیک نیمه امسال مشکلات شروع به تلنبار شدن می کنند. انها را به تعویق نیندازید چون ممکن بعداً یک باره فوران کنند.

فال عشق ماه شهریور

این هفته در زندگی عاشقانه شما آنچنان عشقی دیده نمی شود. نمی‌خواهم بگویم شخص خاصی را در قلبتان ندارید بلکه منظور سرد و خشک بودن رابطه شماست. تمرکزتان روی عشق نیست و بیشتر روی مسائل کاری تمرکز کرده اید. در موقعیت کاری به مشکل خورده اید و همین باعث شده هیچ انرژی برای مسائل رمانتیک نداشته باشید.

۷.فال سرنوشت ماه مهر

سرنوشت، نوید تحولات عظیم و نیز اخبار جدید زیادی را به برج میزان داده است. متولدین این برج، حساس و خردمندند و با نماد هوشی- احساسی خواهان زندگی لذت بخش هستند، بنابراین به نوعی این سال برای شما با تجربیات جالب سپری خواهد شد. برخلاف سال قبل که میزانی ها بی‌حال و خواب آلوده بودند. از آغاز این سال متوجه خواهید شد که خیلی کارتان کساد است.

فال سرنوشت ماه تولد، خوشبختانه طبق طالع بینی شما پیشنهاد های بهتری در این دوره خواهید داشت، پس نگران تغییرات نباشید و به دیدار خوشبختی بروید. اگر شما در این کار باقی بمانید، نمیتوانید از استرس که برایتان خیلی قابل تحمل نیست دور باشید. در این زمان هم چنین به خانواده تان توجه کنید. شخصی ممکن است مشکلات جدی پیش روی اعضای خانواده را کتمان کند. اگر ترسو باشد، راز خود را نگه می‌دارد سپس همدستش به کمک او می آید.

با آمدن فصل بهار تحول مهمی روی می دهد. سیاره ونوس بالأخره به همه ی ي میزانی ها لطف خواهد کرد. کنار شما شخص جالبی پدید می آید. او می تواند حتی دلبر شما شود. نیمه دوم سال از لحاظ شغلی برایتان مثبت خواهد بود و شما سرانجام میتوانید منتظر گردش کاری و نیز مراودات باشید. متأهل ها از عشق لذت خواهند برد و طالع بینی برای مجردها، تجربیات زیادی از ملاقات با افراد جنس مخالف پیش بینی کرده است.

فال عشق ماه مهر

با شخصی در ارتباط هستید که از خودش رفتارهای متناقضی نشان میدهد. یک رو خوب است یک روز بد. یکسری مشکلات باعث شده است رابطه چندان خوبی با محبوب نداشته باشید اما نگران نباشید این مشکل موقتی است.

۸.فال سرنوشت ماه آبان

متولدین این نماد، نیروی عظیمی در درونشان وجود دارد، حتی اگر بار اول نسبتاً بی حال و ترسو به نظر بیایند. انها به لطف قدرتشان بسیار ثابت قدم هستند. به آسانی متزلزل نمی شوند. در لحظه مناسب به سرعت و با جسارت تمام تصمیم می‌گیرند. سرنوشت میگوید که برج عقرب این سال نسبت به سال گذشته از لحاظ مراودات و مسیر شغلی خیلی مثبت تر است. شما تحت تأثیر سیاره تان، پلوتون، در همه ی ي چیز خوب خواهید بود.

فال سرنوشت ماه تولد، درست از آغاز سال عقربی ها باید مراقب شغلشان باشند. شما در محاصره دشمنانی که قصد دارند خوشبختی شما را بدزدند هستید. همکارتان ممکن است پروژه شما را بدزدد و بخواهد به ایده های شما برسد. مراقب دوستان نزدیکتان نیز باشید. عده ای از انها ممکن است، آن قدر که به نظر می آیند، درستکار نباشند. طبق طالع بینی، در فصل بهار مشکلات کاری از بین میروند. شما بعد از تلاش های جدی بر شکست ها غلبه می کنید و انها را حل میکنید.

قطعاً یک نفر متوجه شما میشود و پاداش شایسته ای به شما میدهد. حتی ممکن است پاداش مالی در انتظار شما باشد. در آوریل، مراقب آلرژی ها باشید و بیماری های جزئی را دست کم نگیرید. نیمه سال نقطه عطفی خصوصاً در زمینه مراودات برای شما خواهد بود. الآن، پلوتون تأثیر بسیار مثبتی بر برج عقرب دارد. و زمان بسیار مناسبی برای برداشتن گام های بزرگتر در مراوداتتان است ولی باید سریع تصمیم بگیرید بعداً ممکن است زمانی بهتر از این گیرتان نیاید.

طالع بینی هم چنین بهترین ها را برای مجردها در طول تابستان آرزومند است. این دوره برای شما بسیار خوشحال کننده است ولی خودخواه نباشید و فراموش نکنید که بخشی از وقتتان را به خانواده تان اختصاص دهید. شما باید بدانید که انها در لحظات خوب و بد کنار شما ایستاده اند بنابراین خیلی از دریچه ها و بازخوردها به نفع شما است. با نزدیک شدن به اتمام امسال هنوز حجم کار شما نوسان دارد.

فال عشق ماه آبان

فال سرنوشت ماه تولد، بخاطر مسائل خانوادگی شما و محبوب آنچنان که باید شاد نیستید. ممکن است بخاطر هرج و مرجی باشد که هیچکدام تان نمیتوانید آن را کنترل کنید. یکی از خویشاوندان یا یکی از کودکانتان مشکلی بوجود آورده که شما مجبور به حل آن مشکل هستید. بنابردلایلی در زندگی کنونی خود احساس آرامش نمیکنید و همین مشکل به زندگی عاشقانه شما آسیب زده است.

۹.فال سرنوشت ماه آذر

سرنوشت به برج قوس پس از غلبه بر مشکلات، تغییر وضعیت احسن را نوید داده است و شما در همه ی ي چیز سرآمد خواهید شد. متولدین این نماد، تحت تأثیر فرمانده شان، مشتری، ذاتاً خوش‌بین های بی پروایی هستند. در این سال شما میتوانید کاملاً از حقیقت اعتماد به نفس و توانایی تصمیم‌گیری سریعتان استفاده کنید. متأسفانه سال گذشته از این نظر خیلی خوب نبودید.

طبق طالع بینی، آغاز سال برای برج قوس نه در کار موفقیتی دارد و نه در مراودات. در این دوره بیشتر باید به خانواده اهمیت دهید. انها شما را تشویق میکنند و افکار دیگری برایتان پدید می آورند. در سه ماهه دوم سال شما بالأخره بر مشکلات شغلی غلبه میکنید، ولی الآن باز هم بهترین زمان برای مراودات صحیح نیست. گردش سال به نیمه می رسد. انرژی مثبت بازخواهد گشت.

از تعطیلات تابستان انرژی مثبت و اعتماد به نفس زیادی عاید شما می شود و تا پایان سال باقی می‌مانند. شغل شما تا فصل بهار دچار رکود است. شما نمیتوانید هیچ کمکی به بهبود آن کنید حتی اگر اضافه کاری هم در کار داشته باشید. شما فقط نباید تسلیم شوید. نزدیک ماه آوریل نقطه عطفی برای شما خواهد بود. شما از قدرت تصمیم‌گیری سریعتان استفاده میکنید و به راه حل جالبی برای وضعیت بن بست کاری می رسید.

فال سرنوشت ماه تولد، شما شناخته میشوید و مزیت هایی عایدتان میشود. از نیمه سال توانایی سازماندهی شما وقتی پروژه هایتان را مدیریت میکنید، ثابت میشود. شما ممکن است از همکارتان انتظار کمک داشته باشید در پایان سال نگذارید خشنودی کاری تان از بین برود و به افراد حسود اعتنا نکنید. مراقب باشید زمانی که با همسرتان بحث می کنید، سعی نکنید مشاجرات قدیمی را به میان بیاورید.

فال عشق آذر

در زندگی عاشقانه شما مشکلی پیش آمده که قادر به حل آن نیستید. در وضعیت نگران کننده ای گیر کرده اید که نمیتوانید از آن بیرون بیایید و کاملا نا امید شده اید. مراقبت حرف هایی که از روی ناامیدی به محبوب میزنید باشید زیرا باعث بدتر شدن اوضاع و پشیمانی شما میشود.

۱۰.فال سرنوشت ماه دی

طالع بینی برای متولدین این نماد که خیلی بی پروا و بلندپرواز هستند، نوید موفقیت های زیادی را داده است. به علاوه، برخلاف سال گذشته شما مطلوبیت مورد نظرتان را خواهید شناخت. زحل به ویژه در تابستان تأثیر مثبتی بر شما خواهد داشت و راه را برای اطلاعات جالب باز میکند. سرنوشت شما می گوید، برج جدی از رازهای مردم دنیا کناره گیری کرده و در عوض از توانایی های انها برای رسیدن به خوشبختی انها استفاده میکند.

آغاز سال جاری برای برج جدی موفقیت آمیز است. به ویژه برای زندگی شغلی اکنون زمان مناسبی است. شما موفق به فراهم کردن مقدار زیادی اطلاعات باارزش و تماس های مفید میشوید. نگران مزیت های این کار نباشید. مطمئن باشید پاداش شما در هردو صورت، شناخته شدن توسط مافوق و پول خواهد بود. در تمام نیمه اول سال نباید بر «درخشش» متوقف شوید، اگر بگذارید موفقیتتان شما را کور کند، تابستان نقطه شکستی برای شما خواهد بود.

اگر شروع به خودستایی کنید و مراقب نباشید، خیلی از چیزها را از دست میدهید. مرحله بعدی، برج جدی با فرارسیدن پایان سال شروع به خوب عمل کردن در مراودات می کند. متأسفانه زحل در این زمینه خیلی به نفع شما نیست. بین همسران دائم، تنش ایجاد میشود. اخبار ناخوشایندی ظاهر میشوند و حسادت شما را پایین می آورد. این در حالی است که مشاجرات شما ممکن بعداً مایه افسوس شود.

فال عشق دی ماه

شرایط رمانتیک زندگی تان اعتماد به نفس تان را بالا برده است. این هفته سطح هیجان در رابطه بالاست اما این وضعیت دوام چندانی ندارد. شخصی در زندگی شما هست که مطمئن نیستید چـه احساسی نسبت به شما دارد. در زندگی عاشقانه اجازه ندهید بازیچه شوید شما یک عروسک خیمه شب بازی نیستید.

۱۱.فال سرنوشت ماه بهمن

متولدین این نماد، به لطف گزینه های جذابشان خیلی در مسیر اصلی نیستند. آن ها اغلب متفاوت و بی انتها هستند. و بنابراین ممکن است خلاقیت و ابتکار این افراد خیلی فهمیده نشود. طالع بینی برج دلو، پیچ و تاب های بسیاری را نشان میدهد. ولی این نتیجه اثرات زندگی است. سال قبل منفعل تر بودید و زمان زیادی برای فکر کردن داشتید. ولی امسال نباید متوقف شوید. شما برای شروع سال، بار اول با سر شیرجه می زنید.

فصل بهار نه تنها وضعیت آرام خواهد شد، بلکه انرژی اضافه ای هم دارید که میتوانید آن را در انجام فعالیت های ورزشی به کار ببرید. مشکلات ارتباطی هم چنین ظاهر خواهند شد، واقعیت های تلخی نمایان میشوند و شما با تصمیمات مهمی مواجه می شوید. نیمه سال نقطه عطفی برای شماست و شما تجربه جدیدی در عشق خواهید داشت. در پاییز مراقب افسردگی باشید، طالع بینی در پایان سال نوید یک دوره آرام و مسالمت آمیز را داده است.

مراودات از ابتدا برای برج دلو خوب نخواهند بود. حتی در فصل بهار یک تنش کوچک به وجود خواهد آمد. شما متوجه خواهید شد، شریک زندگی مد نظر شما خیلی آرمانی بوده و شما مشکلات را با دعوا یا شکستن حل می کنید. به لطف زمان زیادی که در اختیار دارید میتوانید افکارتان را مرتب و مقایسه کنید. رشد شخصیتی بزگی خواهید داشت. از نیمه امسال همه ی ي چیز خوب خواهد شد. روابط با برنامه های شما منطبق خواهند شد.

مجردها با قرار ملاقات، از تابستان ناآرام لذت می برند. دلوی ها باید از آغاز سال در زندگی کاری‌شان سخت تلاش کنند. خوشبختانه شما دوستان واقعی دارید که به شما کمک میکنند. در بقیه سال شما به طور متوسط سر کار خواهید بود. شما هیچ چیز را بهتر یا بدتر نمیکنید. تحول با پاییز خواهد آمد. به لطف خلاقیت و توانایی تفکر بی انتهایتان، شانس پیشروی را خواهید داشت.

شما راه حل بهتری برای پروژه رقابتی تان می اندیشید که مافوقتان از آن به طور شایسته قدردانی خواهد کرد. سپس از تعطیلات بسیار مناسب تابستانی میتوانید لذت ببرید و با ماساژ توسط ورزش های مستانی، استراحتی به خود بدهید. خانواده تان را در این سال نادیده نگیرید. زمانی که شما در مرتبه پایین بودید کمکتان میکردند و از شما حمایت می کردند. زمانی که ناسازگار هستید این لطف و سخاوت انها دوباره به کمک شما می آید.

فال عشق بهمن

این هفته در زندگی عاشقانه هیچ چیزی طبق خواسته های شما نیست مثل این است که کهکشان دکمه توقف را در طالع شما زده باشد. تلاش زیادی میکنید که به جایی برسید اما این اتفاق نمی افتد. صبور باشید همه ی ي چیز به وقتش اتفاق خواهد افتاد.

۱۲.فال سرنوشت اسفند ماه

در آغاز سال، سرنوشت برج حوت خیلی خوشایند نیست، ولی در نیمه دوم سال وضعیت بهتر میشود و متولدین این نماد حساس منطقه البروج، در همه ی ي چیز سرآمد خواهند شد. شما با استفاده از فداکاری، طبیعت آرام و بر اساس معنویت مدیریت خواهید کرد. سال گذشته سیاره تان، نپتون بر عقل شما خیلی تأثیر داشت و شما را مجبور به برخی کارها می‌کرد. این امر امسال باید تغییر کند. حوتی ها در نهایت از زندگی خود لذت خواهند برد.

در فصل زمستان مشکلاتی در مراودات و نیز شاید در کار پیش بیاید. در سه ماهه بعدی سال، مشکل سختی ممکن است پیش بیاید که باید تلاش زیادی برای غلبه بر آن کنید. از طرف دیگر، این مشکلات شما را خیلی بیشتر از آن چه که متوجه شوید رشد می دهند. در تابستان شما در هر چیزی عالی عمل می کنید. پایان امسال متعلق به آشنایی های جدید است.

زندگی شغلی شما ممکن است در ابتدا بد باشد. شما هیچ چیز را بدتر نمی کنید، ولی از خودتان راضی هم نخواهید بود. در این دوره فقط باید بدون توجه به کسی، پیش بروید. نقطه عطف در نیمه دوم سال زمانی که کاملاً از قوه تخیل و خلاقیت خود استفاده میکنید، پدید می آید. شما میتوانید انصافاً به خود افتخار کنید. طالع بینی میگوید که در این سال شما در مراودات خیلی خوب عمل می کنید.

شما دوباره اعتماد به نفس راکه مدت طولانی در جستجویش بودید به دست می آورید و در طول تابستان از آن بهره مند میشوید، مجردها عیناً به حرکات عاشقانه ترغیب میشوند. شما در این دوره برای جنس مخالف مثل یک آهنربا هستید پس نگران برداشت قدم اول نباشید. افرادی که قبلاً در این مراودت بوده اند، شروع سال برایشان سخت تر است ولی شما بعداً بر همه ی ي مشکلات مراوده ای غلبه میکنید، تقویت میشوید و هماهنگی بازخواهد گشت.

فال سرنوشت ماه تولد، طبق طالع بینی خانواده شما به ویژه در بهار زمانی که با مشکلات مواجه میشوید، در کنار شما هستند. از لحاظ آرامش، شما نسبت به نزدیکترین افراد به خودتان احساس واقعاً خوبی دارید. انها اکنون فقط میتوانند شما را تشویق کنند. هم چنین برخی اوقات را به استراحت و ورزش اختصاص دهید. ولی در اصل باید روحتان را پرورش دهید. خواندن یک کتاب برخی چیزها را برایتان ترسیم میکند.

فال عشق ماه اسفند

ذهنت آن پر از افکار پریشان در رابطه با زندگی عاشقانه است. یک جای کار می لنگد و اگر با خودتان روراست باشید سعی می کنید خودتان را متقاعد کنید. این هفته در رابطه با این مشکل با محبوب گفت‌وگویی خواهید داشت. شاید این گفتگو به حل مشکل نینجامد اما با بیان کردن مشکل استرس و پریشانی را از خودتان میکنید.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست من می روم و او می ماند!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت خنده دار ملا نصرالدین و غاز یک پا!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: برای اثبات تیزبینی بودن در کمتر از 10 ثانیه عدد 200 را در میان کلمات zoo پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا