;
خانواده و زناشوییزندگی

علاقه به مرد متاهل: ۸ نشانه که زن دیگر به دنبال شوهر شما است

علاقه به مرد متاهل: زن ها با دوستان صمیمی خود معاشرت می کنند، آن ها را به خانه دعوت می کنند و به شوهر خود معرفی می کنند. گاهی ممکن است بدون این که متوجه شوند دوست صمیمی او نسبت به همسرش علاقه پیدا کند. او با ترفند های مختلف تلاش می کند تا توجه شوهر شما را به خود جلب کند و در نهایت او را تصاحب کند.

به علاوه گاهی امکان دارد که دوست خانوادگی شما یا همکار و آشنای شوهر شما تلاش کند تا توجه همسر شما را به خود جلب کند. به هر روی، اگر زنی چنین قصدی داشته باشد نشانه هایی وجود دارد که شما می توانید با دنبال کردن این نشانه ها قبل از این که دیر شود، اقدامات لازم را انجام دهید. در بخش خانواده و زناشویی ۸ نشانه که زن دیگر به دنبال شوهر شما است بررسی شده است.

بیشتر بخوانید: ویژگی های شوهر خوب: ۲۰ ویژگی یک شوهر جنتلمن و ایده آل

۸ نشانه که زن دیگر به دنبال شوهر شما است

۱.پیامک ها و تماس های آخر شب

علاقه به مرد متاهل، مگر این که شریک زندگی شما در حرفه ای باشد که او را ملزم می کند برای مواقع اضطراری مختلف آماده خدمت باشد. در غیر این صورت ارسال پیامک و تماس در اواخر شب می تواند کمی مشکوک باشد. زیرا هیچ دختری به عنوان همکار، آشنا و دوست معمولی نباید پس از ساعات کاری برای همسر شما پیام ارسال کند و همسر شما نباید جواب بدهد. به خصوص اگر این اتفاق در شب می افتد، نشانه خوبی نیست. در واقع بحث‌های بعد از ساعت کاری و مکالمات مکرر معمولا نشانه‌های قرمز واضح‌تر هستند.

مرد متأهل

بیشتر بخوانید: زنان جذب چه مردانی می شوند؟ + ۱۰ ویژگی مردان جذاب

۲.شریک زندگی شما نسبت به دوستی خود بی تفاوت عمل می کند

علاقه به مرد متاهل، گیر افتادن در علف های هرز اغلب می تواند فرد را نسبت به تصویر بزرگ کور کند. همین امر می تواند در مورد شریک زندگی شما نیز صادق باشد که ممکن است نتواند معاشقه آشکار را تشخیص دهد. اغلب برای تشخیص آنچه واقعاً در حال وقوع است، یک چشم عینی لازم است. با این حال، اگر شریک زندگی شما واقعاً گوشه گیر نیست، اما به جای آن تصمیم می گیرد که این پیام ها و مکالمات را برای حفظ آرامش کم اهمیت جلوه دهد، ممکن است نیاز به بحث داشته باشید. ممکن است نقشی که آنها بازی می کنند بیشتر از آنچه به نظر می رسد وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید: نشانه های مردان قابل اعتماد: ۹ نشانه که به یک مرد می توانید اعتماد کنید

علاقه به مرد متاهل

۳.پوشیدن لباس های بدن نما برای همسرتان

علاقه به مرد متاهل، سبک لباس یکی از اشکال مورد علاقه ما برای ابراز وجود است و هر کسی رویکرد خاص خود را دارد. ابا این حال، اگر یک فرد با لباس های بدن نما و خاص جلوی چشم همسرتان ظاهر می شود، یعنی او می خواهد همسرتان را بدزد. او تمام تلاش خود را می کند تا با این سبک لباس ها عشوه گری کند و توجه همسر شما را به خود جلب کند.

۴.او سعی می کند، حسادت شریک زندگی شما را برانگیزد

علاقه به مرد متاهل، اسلحه سازی حسادت یکی از قدیمی ترین تاکتیک های زنانه برای جلب توجه مردان است. این نوعی تلاش زنانه است که فرد را مجبور به انجام کاری می کند. در این مورد، تحریک شریک زندگی‌تان برای احساس حسادت می‌تواند ترفندی باشد تا او را به خود تسلیم  کند. ممکن است این فرد با مردهای دیگر بگو بخند کند یا پیش آن ها جلوه گری کند و به همسرتان چشمکی بزند، این حرکت ها به صورت واضح تلاش برای برانگیختن حس حسادت همسر تان است، تا او را به سوی خود حذب کند.

بیشتر بخوانید: چگونه شوهر خوبی باشیم؟ + ۱۰ نکته کلیدی

علاقه به مرد متاهل

۵.حساس بودن با شریک زندگی شما

علاقه به مرد متاهل، برخی از افراد طبیعی لمس می‌کنند، در آغوش می‌گیرند و زانو می‌زنند. همه ما آنها را به خاطر آن می شناسیم و دوست داریم. با این حال، اگر شخصی فقط با شریک زندگی شما حساس است و مدام تلاش می کند به بهانه های مختلف او را لمس کند یا در آغوش بگیرد می تواند باعث نگرانی شود. زیرا او با این حرکات خود تلاش می کند شریک زندگی شما را تحریک کند و او را به سوی خود بکشاند.

بیشتر بخوانید: سوء استفاده عاطفی : ۱۰ نشانه که همسرتان از شما سوءاستفاده می کند

۶.او همه چیز را برای شریک زندگی شما رها می کند

علاقه به مرد متاهل، خیلی به ندرت پیش می‌آید که برای انجام کاری برای کسی که دوستش نداریم دست به کار شویم. بنابراین اگر کسی به طور مداوم همه چیز را رها می کند و برای شریک زندگی شما هر کاری انجام می دهد این نشانه کاملا واضحی است که او می خواهد همسر شما را بدزد. در واقع او به ظاهر تلاش می کند مفید باشد اما خطرناک‌ است. در واقع تلاش می کند، به نوعی جای شما را نزد همسر تان بگیرد. اگر همسرتان طعمه را بپذیرد و متوجه شود که به جای شما به سراغ این شخص می رود، این می تواند نوعی خیانت عاطفی باشد.

بیشتر بخوانید: کاهش جذابیت جنسی: ۶ نشانه کاهش جذابیت جنسی زن برای شوهر

علاقه به مرد متاهل

۷.او نسبت به شما منفی عمل می کند

علاقه به مرد متاهل، احساس می کنید که این شخص واقعا از شما متنفر است. خواه احساسات منفی آنها نسبت به شما آشکار باشد یا ظریف تر، وضعیت کمی ناراحت کننده است. در حالی که هرگز نباید به دلایل دیگری برای دوست نداشتن خود فکر کنید زیرا ما قبلاً پذیرفته ایم که نمی توانیم همه را راضی کنیم. اگر دلیل دیگری برای تنش بین شما وجود نداشته باشد، ممکن است او شما را به عنوان یک مانع می بیند یا به موقعیت شما حسادت می کند.

بیشتر بخوانید: نشانه های آمادگی برای ازدواج: ۱۴ نشانه که با شریک عاطفی تان ازدواج کنید

۸.شما احساس می کنید او قصد بدی دارد

علاقه به مرد متاهل، اگر شهود شما به شما می گوید که چیزی اشتباه است، به آن تکیه کنید و به جایی که شما را راهنمایی می کند، دنبال کنید. این  باعث می شود که منیت شما قضاوت بهتر شما را مختل کند، اما هیچ راهی برای اطمینان از این موضوع وجود ندارد مگر این که عمیق‌تر کاوش کنید. در یک رابطه سالم، می‌خواهید با برداشتن گام بعدی و انجام یک گفتگوی باز با شریک زندگی‌تان درباره إحساستان و میزان ناراحتی‌تان، احساسات درونی خود را بیشتر بررسی کنید.

علاقه به مرد متاهل، به علاوه اگر به این نتیجه رسیدید که دوست شما یا زنی که با همسر شما آشنایی دارد، می خواهد همسر شما را بدزد، واکنش قاطع نشان دهید و رابطه خود را با او قطع کنید و از همسر تان هم بخواهید با او رابطه اش را قطع کند. البته باید از نیت منفی او مطمئن شوید و واکنش نشان دهید.

بیشتر بخوانید: 15 نشانه قطعی که همسرتان، یک مرد خوب و کاملاً عاشق شماست؟

علاقه به مرد متاهل

 

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. با سلام. مطالبی که گذاشتید، علایمی است که نشان می دهد ارتباطات دوستان خانم یا هر زن دیگری با همسر، حساسیت زا و نگران کننده است یا خیر.
  ضمن تشکر از بیان این موضوع مهم، سوال من اینه که مردم در روابطشون چه کنند که اصلا بحث به این نگرانی ها نرسد؟
  پاسخ ساده است. رعایت حریم محرم و نامحرم و مرزبندی رفتارها در ارتباطات به راحتی ضمن ایجاد روابط سالم، محیط ارتباطی را از چنین خطرات مهلکی حفظ می کند. اما وقتی این مباحث مهم مورد توجه قرار نمی گیرد، طبیعتا باید نگران عوارض آن باشیم. متاسفانه خیلی وقتا هم اصلا نمیشه تشخیص داد یا تبعات سنگین تری ایجاد می کنه. آیا وقتش نرسیده کمی به ارزش های خودمون بیشتر توجه کنیم؟
  با تشکر

  1. دوست گرامی،نظرشمابخش کوچکی ازیک موضوع مهم رومطرح کردی امااینکه شمامیگین به ارزشهای خودمون توجه کنیم دقیقایعنی چه؟چرانگوییم این عدم آگاهی این کوتاهی نهادهای زیربط دولتی ونداشتن فقرفرهنگی دراین موضوع بیدادمیکند؟!!متاسفانه درهرزمینه ای که مانگاه کنیم مشکل عدم فرهنگ درست،مشکل شدیدعدم آگاهی روداریم وتازمانی که این دوحل نشوندماجامعه سالمی ازهرجهت نخواهیم داشت اللخصوص درکانون خانواده.باتشکر

 2. اندازه نگه دار که اندازه نکوست…..
  رفت و امد ها و مهمونی ها و رعایت حریم ها و ….البته همش هم دوست و رفیق نیست و با این وضع جامعه در مورد پوشش زن …زندگی ها رو به نابودی میره…چرا که همسر خود مرد هر کار کنه نمیتونه به اون خانم هایی برسه که فقط دنبال زیبایی و ارایش و مد هستند….در واقع خانم ها مسابقه زیبایی گذاشتند و این اولین ضرر شامل خودشون همون جوری زندگی رو به نابودی کشوندن همسر اونا رو هم یکی میدزده….تاکید اسلام کاملترین دین…حجاب …پوشش…کنترل رفت و امد و حریم ها….

 3. سلام یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه نزن بر در کسی که میکوبند درت را(قابل توجه آقایانی که دنبال ….)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا