;
خانواده و زناشوییزندگی

خانم ها بخوانند: با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید!

رگ خواب مردان: شاید از نظر افرادی که نمی‌توانند ۵ دقیقه در مورد گرفتن یک تصمیم ساده با همسرشان صحبت کنند، مردها عجیب‌ترین آدم‌های روی زمین باشند. باور کنید که در دست گرفتن رگ خواب همسرتان کار سختی نیست و اگر برخی ریزه‌کاری‌ها را رعایت کنید، می‌توانید بدون بالا رفتن صدا، گفت‌وگوی امروزتان با همسرتان را به سرانجام برسانید. در این مطلب به این موضوع می‌پردازیم که رگ خواب مردان چیست؟ قرار نیست که درباره گول زدن و فریب دادن مردان حرف بزنیم، منظور پیدا کردن راهی برای ورود به قلب مردان است تا بتوانید ارتباط بهتری برقرار کنید.

بیشتر بخوانید: زن ایده آل: مردان عاشق زنانی با این ۹ ویژگی می شوند

رگ خواب مردان چیست؟

اغلب آقایان الگوهای واحدی برای فکر کردن و واکنش نشان دادن دارند و البته از آنجا که اغلب خانم‌ها هم به شیوه‌های ثابتی می‌خواهند با همسرشان وارد گفت‌وگو شوند و حاضر نیستند با آزمون و خطا این روش‌ها را تغییر دهند، شانس ختم به خیر شدن بحث‌های زن و شوهری پایین می‌آید.

احتمالاً بپسندید: دوام رابطه عاشقانه: اگر این ۸ مهارت را یاد بگیری برای همیشه رابطه عاشقانه پایدار داری!

رگ خواب مردان

۱.صحبت در موقعیت‌های مناسب

مردان هنگامی که کاری انجام می‌دهند یا برنامه مورد علاقه خود را می‌بینند نمی‌توانند با همسرشان درباره مسائل مهم صحبت کنند بنابراین اگر می‌خواهید همسرتان نسبت به صحبتهای شما بی توجه نباشد در زمان مناسب با او گفتگو کنید زیرا مردان برخلاف زنان نمی‌توانند چند کار را در یک زمان انجام دهند. برای صحبت با همسرتان ابتدا لازم است از او بپرسید که آیا آماده گفت‌وگو هست و بعد هم به او فرصت دهید که به حرف‌های‌تان فکر کرده و کمی بعد نتیجه را اعلام کند. البته این احتمال وجود دارد که همسرتان فکر کردن به حرف‌های شما را فراموش کند.

۲.از بحث‌های زن و شوهری نترسید

برخی از زنان به علت ترس از دعواهای زناشویی و اینکه ممکن است همسرشان پاسخ منفی به آنان بدهد از گفت وگو های زن و شوهری اجتناب می‌کنند اما تصور نکنید یک زندگی بی دعوا و بحث، زندگی موفقی است.

نبودن تنش و دعوا از رو به پایان بودن خوشبختی شما خبر می‌دهد. همیشه با زبان درست و در شرایط مناسب صحبت‌های‌تان را با همسرتان در میان بگذارید و نگران نباشید زیرا قرار نیست یک دعوا راه بیندازید بلکه می‌خواهید برای خلاص شدن از وضعیت آزاردهنده خود، راهی بیابید.

احتمالاً بپسندید: متولدین کدام ماه‌ها برونگراترین و درونگراترین آدم‌ها هستند؟

رگ خواب مردان

۳.رگ خواب مردان را به سادگی پیدا کنید!

برای پیش‌بینی کردن خواسته‌ها و واکنش‌های همسرتان به رفتارها و حرف‌هایش توجه کنید و با دقت به لحظه لحظه زندگی او خیره شوید. درست است که همه مردها از الگوی رفتاری مشابهی پیروی می‌کنند اما بدانید همسرتان منحصربه‌فرد است و ممکن است بسیاری از رفتارهایش خاص باشد. بنابراین برای خود یک کارگاه همسرشناسی راه بیندازید.

۴.تعجب نکردن از واکنش‌های همسر

گرفتن تصمیمات جدید در زندگی پیامدهایی را به زندگی وارد می‌کند که هزینه‌هایی نیز در بردارد. قبل از تصمیم‌گیری و انجام آن باید هزینه‌هایش را هم در نظر بگیرید اما فراموش نکنید که بخشی از پیامد های آن اتفاق ها از چشم شما پنهان می‌ماند و نمی‌توانید تا زمانی که در شرایط قرار نگرفته‌اید، آن‌ها را احساس کنید. اگر همسرتان همیشه به تغییرها به روش خاصی واکنش نشان می‌داده، باید انتظار تعدیل یا تشدید شدن واکنش را در گفت‌وگو را داشته باشید زیرا می‌تواند این گفتگو پا روی خط قرمزهای همسرتان بگذارد که شما از آن بی‌خبرهستید.

رگ خواب مردان

۵.مقایسه نکردن خود با دیگران از نکات کشف رگ خواب مردان

اگر اطلاعاتی که دیگران به شما داده‌اند یا برداشت‌هایی که با مشاهده زندگی دیگران پیدا می‌کنید، ملاک گرفتن تصمیم‌تان است خطر بزرگی شما را تهدید می‌کند. شما باید از سختی‌ها و شکست‌های دیگران درس بگیرید و با نگاه کردن به موفقیت‌های آ‌ن‌ها کلید موفقیت را بیابید اما باید بدانید در شرایط آن‌ها نیستید و نباید از زندگی آن‌ها الگوبرداری کنید.

برای گرفتن تصمیم‌های تازه، باید قدم به قدم پیش بروید و برای رسیدن به نتیجه دلخواه‌تان باید صبوری کنید و مقدمات تغییر را فراهم کنید زیرا شما نمی‌توانید باورهای همسرتان را یک شبه کنار بگذارید و تغییر دهید.

رگ خواب

بیشتر بخوانید: مردان خوب: با این ۷ کار، زنان دیوانه وار عاشق شما می شوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا