;
خانواده و زناشوییزندگی

دلیل تنفر زن از مرد: آقا، اگر این کارا رو انجام بدی همسرت ازت متنفر میشه!

دلیل تنفر زن از مرد: همیشه این سوال برای مردان وجود دارد که خواسته ی واقعی یک زن از همسرش چیست و چه ویژگی هایی در مردان وجود دارد که زن ها ازآن متنفرند. اگر از یک زن این را بپرسید که از چه چیزهایی درمورد مردها بدشان می آید، لیستی بی انتها جلو رویتان می گذارند که در ادامه این بخش از خانواده و زناشویی به بیان برخی از این خصوصیات می پردازیم.

بیشتر بخوانید: زنانی با این ویژگی ها در رابطه جنسی بهترند + ۱۲ حقیقت جالب در مورد زنان بلوند!

۱.متعهد نشدن

زن ها از مردانی که برای رسمی نمودن رابطه شان تعلل می کنند و از متعهد شدن می ترسند، متنفرند زیرا زنان توقع دارند که در صورت جدی شدن رابطه، طرف مقابلشان خود را محدود به او کند و او را بازیچه خود قرار ندهد.

۲.قسم دروغ

دلیل تنفر زن از مرد، بیشتر خانم ها از آقایانی که به دروغ و برای اینکه آنها حرف هایشان را باور کنند قسم می خورند بیزارند اما از قسم خوردن آقایان هنگامی که خودشان ناراحتند بدشان نمی آید.

بیشتر بخوانید: زیباترین زنان جهان برای زیبایی حیرت انگیزشان از این ترفندهای ساده استفاده می کنند!

۳.نرسیدن به خود

زنان از مردانی که به موهای خود نمی رسند و نظافت شخصی خود را رعایت نمی کنند متنفرند. آنها از کسانی که موهای ژولیده و نامرتب دارند، ناخن هایشان بلند است و بوی عرق می دهند، دهانشان بو می دهد و لباسهای شان نامرتب و چروک است و اندامشان متناسب نیست، گریزانند زیرا آنها بر این گمانند که این مردها حتی به خود احترام قائل نیستند و انگیزه و نظمی در زندگی ندارند.

شاید بپسندید: مردان این ۴ ویژگی فیزیکی زنان را دوست دارند!

۴.سلطه گری

دلیل تنفر زن از مرد، زنان از مردان حمایتگر و کسانی که به آنها احساس امنیت می دهند، خوششان می آید اما از آقایانی که قصد کنترل دارند و به دنبال دیکتاتوری و دستور دادن به آنها هستند متنفرند و از آنها می ترسند و گریزانند.

۵.رمانتیک نبودن

زن ها دوست دارند مردها رابطه عاطفی همراه با عشق واقعی با آنها برقرار کنند اما از مردانی که به علت برقراری رابطه جنسی به سراغ آنها می آیند متنفرند و خیلی زود از آنان دور می شوند.

۶.قابل پیش بینی بودن

زنان از مردانی که همه کارهایشان طبق روتین روزانه است و هیچوقت کار متفاوتی انجام نمی دهند بدشان می آید و آنها مردانی را دوست دارند که قابل پیش بینی نیستند.

شاید بپسندید: آقایان مراقب باشید: خانم‌ های ایرانی از این ۷ رفتار شما متنفرند!

دلیل تنفر زن از مرد

۷.وابستگی

دلیل تنفر زن از مرد، از ویژگی هایی بسیار جذاب در آقایان اعتماد به نفس و استقلال است و زن ها دوست ندارند مرد زندگیشان وابستگی شدید داشته باشد به طوریکه در روابط، کار و دوستی هایش نیاز به تایید دائمی دیگران داشته باشد و از عدم اعتماد به نفس رنج ببرد.

۸.اولویت دادن به دوستانشان

اگرالویت شما برای گذراندن وقت با دوستانتان است و دوست ندارید ساعتی را به گردش دونفره با همسرتان بپردازید، مشکلی بزبحثی ادامه دار م رگ در زندگی شما وجود دارد.

بیشتر بخوانید: با این نوع رابطه جنسی هوش و حافظه شما افزایش پیدا می کند!

۹.مدام بحث کردن

زن ها از مردانی که از هر موضوع پیش پا افتاده و کوچکی، بحثی ادامه دار می سازند و نسبت به هر صحبتی گارد می گیرند بیزارند.

۱۰.دید زدن خانم های دیگر جلو چشم آنها

دلیل تنفر زن از مرد، خانم ها از آقایانی که جلوی چشم آنها به خانم های دیگر نگاه می کنند و چشم چرانی می کنند متنفرند با اینکه نگاه کردن به خانم ها برای برخی آقایان مسئله ای عادی است، اما اینکار را نباید جلو زن زندگیتان انجام دهید.

۱۱.مردان همیشه در سفر

زنان از مردانی که بدون آنها همیشه به سفر می روند چندان ناراضی نیستند؛ اما گاهی اوقات رفتن به سفرسبب می شود بیشتر قدر یکدیگر را بدانند.

۱۲.مردان زخمی

زنان از مردانی که پس از یک عشق شکست خورده و در پی التیام زخم هایشان به آنها روی می آورند بیزارند.

۱۳.مردانی که بیش از حد در کار خود غرقند

زنان عاشق مردان آینده نگر، مسئولیت پذیر را دوست دارند اما دوست ندارند همسرشان دائما در حال کار کردن باشد و نسبت به همسرش بی تفاوت باشد یا او را فراموش کند. زنان از این که شوهرشان توجهی به دغدغه های و سلامت روح و روان آنها نکند و تمام فکر و ذکرش معطوف به کار خود باشد، ناراحت می شوند.

دلیل تنفر زن از مرد

۱۴.مردان بچه صفت

دلیل تنفر زن از مرد، زنان از مردانی که نسبت به خانواده بی خیال و بی توجهند و آینده نگر و مسئولیت پذیر، نیستند و حاضر به پذیرش ضعف های خود نیستند و هنگام انتقاد به آنها مثل بچه ها با عصبانیت می گویند:همینه که هست، متنفرند.

۱۵.مرد ساده لوح

زن ها از مردانی که طرز برخورد با یک زن را بلد نیستند و آنها را دست کم می گیرند و مثل مردها با آنها رفتار می کنند و جنس لطیف زنانه را نمی شناسند، فراری هستند.

۱۶.مردهایی که نمی خندند

دلیل تنفر زن از مرد، مردهایی که نمی خندند یا به ندرت می خندند، این احساس را به شما می دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل اند.

۱۷.مردانی که تعادل روانی ندارند

زنان از مردانی که تعادل روانی ندارند و هر ساعت با آنها رفتار مغییری دارند بیزارند. این مردان، گاهی زن خود را بی همتا می خوانند و گاهی به او اتهاماتی می زنند. گاهی از او دوری می جویند؛و گاهی همه مسائل زندگی را با آنها درمیان می گذارند.

۱۸.مردهایی که به موضوعات بی اهمیت می پردازند

دلیل تنفر زن از مرد، اگرمرد زندگیتان درباره موضوعی که مورد علاقه ی شما باشد صحبت کند خیلی هم عالیست اما اگرهمیشه از چیزهایی حرف بزند که فقط برای خودش جالب هستند، احساس ناخوشایندی به شما دست می دهد.

بیشتر بخوانید: خانم، برای شوهرت حتما این کارا رو انجام بده تا برای همیشه ملکه قلبش باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا