;
خانواده و زناشوییزندگی

بهتر شدن رابطه با همسر + ۷ کلید طلایی برای حفظ رابطه پایدار و زندگی مشترک!

بهتر شدن رابطه با همسر: اگر میخواهید که در رابطه تان بهتر ارتباط برقرار کنید، یاد بگیرید احساساتی که سعی در مخفی کردنشان دارید را بروز دهید، شما باید به شریک زندگی خود اعتماد کنید. مردم اغلب برقراری ارتباط خوب را با ارتباط برقرار کردن اشتباه میگیرند قطعا برقراری ارتباط با شریکتان بسیار مهم است. اما این تنها راه برای بیان احساسات و نزدیک تر شدن نیست برای ساختن پایه های یک رابطه موفق، شما به صادق و مهربان بودن با یکدیگر نیاز خواهید داشت، اشتباهات یکدیگر را بپذیرید و بهتر ارتباط برقرار کنید. خواندن این بخش از خانواده و زناشویی را ادامه دهید تا متوجه شوید چگونه اینکار را انجام دهید.

برخی زوج ها در زندگی مشترک، درشرایطی به سر می برند که واقعا خوشحال نیستند. آن ها همسرشان را دوست دارند و هرگز حاضر نیستند او را ترک کنند؛ اما با وجود این رابطه شان پر از بحث، درگیری و پشیمانی است. گاهی اوقات احساس می کنند همسرشان به آن ها احترام نمی گذارد در حالی که می دانند دوستشان دارد و این باعث می شود هر دو طرف احساس سردرگمی، ناامیدی و ناراحتی داشته باشند.

بیشتر بخوانید: ۱۱ راز زنی که شوهرش واسش میمیره!

۱.واقعی باشید و اسرار را حفظ نکنید

همیشه در رابطه، راز هایی وجود دارد,این لطف شماست که آنها را مانند یک سوپرایز برای شریکتان فاش کنید و یا یک مسئله حساس که هنوز برای بیان و فاش کردن آن آماده نیستید. این قابل درک است. سوپرایز چاشنی رابطه شماست، هرچند که اگر شما برقراری ارتباط بهتر در رابطه اتان را میخواهید,اسراری که مربوط به گذشته تان است را نگه ندارید. اگر شما در گذشته دچار آسیب و یا شرایطی شده اید که دشوار است در مورد آن صحبت کنید,بگذارید زمان بگذرد اما به خاطر داشته باشید که باید برخی موارد آن را با شریکتان به اشتراک بزارید.

بهتر شدن رابطه با همسر، مهم ترین چیز این است که شریک شما بداند که صحبت کردن در مورد آن موضوع برایتان در آن لحظه مهم است این طبیعی است که شریکتان سوال هایی بپرسد، پس خودتان را برای آنها آماده کنید.ممکن است او تنها در مورد چیزی که به شما گذشته و چه تاثیری بر روی زندگی الان شما داشته است ،نگران باشد.

بیشتر بخوانید: جذب شدن مرد به زن: هر مردی جذب این ۵ ویژگی یک زن می شود!

بهتر شدن رابطه با همسر

بیشتر بخوانید: اینطوری هم شام بخور، هم لاغر شو + ۴ راز لاغری آسان!

۲.مراقب لحن صدای خود باشید

بهتر شدن رابطه با همسر، بسیاری از بحث و دعوا ها به دلیل این نیست که چه چیزی گفته میشود,بلکه به این دلیل است که چگونه گفته میشود:لحن و تن صدای مورد استفاده ؛ اگر میخواهید ارتباط بهتری داشته باشید,نیاز دارید که به چگونگی بیان مسائل توجه کنید ، بالا بردن تن صدایتان در خیلی از موارد غیر ضروری است.

بهتر شدن رابطه با همسر، شما ممکن است این کار را فقط برای شنیده شدن انجام دهید، اما در نظر داشته باشید که شریک شما ممکن است چگونه برداشت کند بعد از همه اینها زمانی که شما صدایتان را بالا میبرید,اساسا به این معنی است که چیزی که شریک زندگیتان میگوید برایتان اهمیتی ندارد.

شاید بپسندید: متولدین این ماه ها عاشقان و دلباخته های زیادی دارند!

۳.مراقب باشید که در پیام های متنی، چگونه منظورتان را بیان میکنید

یکی از حوضه هایی که باید به آن توجه کنید ،اگر میخواهید ارتباط خوبی با شریکتان داشته باشید,پیام.کوتاه است. شما وشریک زندگیتان احتمالا از طریق پیامک و دیگر پیام رسان ها در طول روز بایکدیگر ارتباط برقرار میکنید، تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و هرزمانی که وقت دارید بایکدیگر چت میکنید ، با این حال مراقب باشید که چگونه این کار را انجام میدهید.

این کار مانند توجه به تن صداست ، پیام متنی میتواند با مبارزه به پایان برسد،اگر درست منتقل نشود. راه حل این است که قبل از اینکه دکمه ارسال را لمس کنید،به آن فکر کنید و اجازه ندهید که تصور غلطی ایجاد کند.

شاید بپسندید: فراموش کردن خاطرات بد با ۱۱ روش عملی و ساده!

شاید بپسندید: دلسردی همسر: این ۶ رفتار باعث دلسرد شدن و دوری همسرتان می شود!

۴.درباره مسائل صحبت کنید و سعی کنید که ببخشید

زمانی که شریک شما اشتباهی مرتکب میشود،سعی کنید در مورد آن صحبت کنید ،تا اورا درک کنید و ببخشید ، کار ساده ای به نظر میرسد اما این طور نیست زیرا مایل بودن به بخشیدن شریکتان، به معنی تمایل به بهبود رابطه است دراینجا باید دقیقا مشخص کنید که هر شخص اشتباه میکند.

بهتر شدن رابطه با همسر، هنگامی که شما قبول دارید که مرتکب اشتباهی شده اید،برای پیدا کردن راه حلی برای جلوگیری از پیش آمدن دوباره آن،با بکدیگر گفت و گو کنید.

احتمالا بپسندید: کاهش وزن و از بین بردن چربی شکم با ۲۰ روش سالم و ساده تا عید نوروز!

۵.به خودتان اجازه دهید که آسیب پذیر باشید

بهتر شدن رابطه با همسر، یک راه موثر برای برقراری ارتباط بهتر در رابطه شما این است که، کمی به خودتان اجازه دهید که آسیب پذیر باشید مخصوصا زمانی که به خودتان اجازه میدهید احساساتی که آنها را پنهان میکردید را بیان کنید.

هیچکس دوست ندارد این کار را انجام دهد،مردم میترسند که احساس ترس، نا امیدی و زخم هایشان را فاش کنند و ضعیف به نظر برسند با این حال اگر شما نمیتوانید در برابر شریک زندگیتان آسیب پذیر باشید وانتظار حمایت از طرف مقابلتان دارید،برای چه کسی این کارها راباید انجام دهید؟!

بهتر شدن رابطه با همسر، اگر شماکسی رادوست دارید و میخواهید بهترین سالهای عمرتان را درکنار یکدیگر داشته باشید، باید به او اجازه بدهید که قسمت های تاریک و پنهان شخصیت شما را ببیند.

احتمالاً بپسندید: دعای جذب محبت شوهر + ذکر جادویی عزیز شدن پیش شوهر!

بهتر شدن رابطه با همسر

۶.با ارتباط فیزیکی به یکدیگر نزدیک شوید

بهتر شدن رابطه با همسر، اگر شریک شما برای بیان آنچه که اتفاق افتاده است مشکل زیادی دارد،شاید کلمات کافی نباشند در چنین شرایطی ،با بغل کردن به آنها نزدیک شوید تا نشان دهید که کنارشان هستید،به آنها گوش میدهیدو آنها را درک میکنید؛ گاهی اوقات ساده ترین راه برقراری ارتباط در رابطه تان، گوش دادن و آرام بودن است حتی اگر شما نمیتوانید کاری برای شریکتان انجام دهید،اورا ببوسید،این کار به او احساس بهتری را منتقل میکند.

احتمالا بپسندید: خجالت و کمرویی: با ۵ راهکار ساده از شرش خلاص شو!

۷.چیزی را که هنوز رخ نداده را تصور نکنید

بهتر شدن رابطه با همسر، تصور نکنید که میدانید شریک زندگیتان چه میخواهد بگوید و یا چه کاری میخواهد انجام دهد.زمانی که به شما چیزی اعطا میشود آن را در یک جعبه قرار داده و در آن را ببندید و از آن در هر فرصتی برای سوپرایز کردن خود استفاده کنید.

علاوه بر این بسیاری از تصورات شما بر طبق انتظاراتتان است,اگر دچار این چالش شدید، رابطه تان و ذهن شریکتان را خراب میکنید؛ اگر شریک شما به طور مداوم کاری را به روش خاصی انجام داده است ،به او فرصت دهید که تغییرکند.

بیشتر بخوانید: ازدواج با زن زیبا دوام داره یا نه + معایب و مزایا

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

شاید جالب باشد: چرا مردان نمی توانند ابراز عشق کنند + ۱۰ دلیل جالب که نمی دانستید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا