;
آرایش و زیباییدنیای مد

رژلب بهاری: رژ لب چه رنگی مناسب آرایش بهاری درخشان و زیبا است؟

رژ لب بهاری بخشی از آرایش فصل بهار است که شما را با جلوه‌های درخشان این فصل هماهنگ می‌کند. پس از یک زمستان سرد و استفاده از لباس‌ها و رنگ‌های گرم، بهتر است بهار را با رنگ‌هایی شروع کنید که نشان از طراوت و شادابی داشته باشند. به همین دلیل در این مطلب دنیای مد می رویم سراغ رژ بهاری که یکی از پرمصرف‌ترین لوازم آرایشی در این فصل محسوب می‌شود و با انواع مدل رژلب بهاری آشنا می‌شویم.

بیشتر بخوانید: حجیم شدن لب ها: لب های تان را با این ۸ اسکراب و بالم گیاهی حجیم و بزرگ کنید!

چه رنگ‌هایی از رژ لب برای فصل بهار مناسب است؟

قبل از هر چیز، بهتر است رنگ‌های جذاب بهاری را بشناسیم، آن وقت می‌توان رژ مناسب بهار را بر اساس این رنگ‌ها انتخاب کرد. طبیعت بهار، حس روزهای بهاری، نسیم خنک و باران‌های تند، عطر گل و شکوفه‌ها، تمام این موارد الهام‌بخش ما برای انتخاب رنگ‌های بهاری هستند. بنابراین باید کمی از رنگ رژ لب های زمستانی دور شویم و رنگ‌های با تناژ صورتی، هلویی، دارچینی و طیف‌های ملایم‌تر قرمز را برای فصل بهار انتخاب کنبم.

احتمالاً بپسندید: روش ساخت ریمل طبیعی و تقویت کننده مژه + دستورالعمل آن

۱.صورتی روشن

رژلب بهاری، انواع طیف صورتی برای فصل بهار یک انتخاب همیشگی است. سایه روشن و ملیح رژ لب‌ صورتی روشن، با شکوفه‌های گیلاس هارمونی جذابی می‌سازد. حس رمانتیک رنگ صورتی و آرامشی که رنگ‌پریدگی آن به آرایش شما می‌دهد، در کنار آرایش ملیح چشم، ترکیب برنده بهار است.

رژ لب بهاری, اگر رنگ لب‌تان تیره‌ است، رژ لب صورتی روشن را روی یک لایه کانسیلر یا خط لب روشن‌، استفاده کنید. با این روش، رنگ ملیح و ملایم رژ لب بهاری شما جلوه بهتری خواهد داشت.

درمان قطعی ریزش مو: ۶ گیاهی که به صورت معجزه آسا از ریزش مو جلوگیری می کند!

رژ لب بهاری

۲.ارغوانی ملایم

رنگ‌ ارغوانی، ترکیبی از رنگ گل‌ها، شکوفه‌ها، آسمان و رودهاست. ترکیب سرخ و آبی، همان جذابیتی را القا می‌کند که هر سال همراه با آمدن بهار تجربه می‌کنیم. یک رژ لب ارغوانی ملایم همراه با لباس‌های بهاری دارای تناژ بنفش، بسیار جذاب است اما هیچ الزامی به این انتخاب نیست. هر رنگ دیگری را می‌توانید با این رژ لب ست کنید.

۳.هلویی

رژلب بهاری، تعادل طراوت رنگ صورتی و گرمای رنگ نارنجی، هلویی را به ترکیبی جذاب و هماهنگ با حال و هوای بهار تبدیل می‌کند. ترکیب رنگ هلویی، با یک سایه گرم می‌تواند جذابیت چهره شما را چند برابر کند.

احتمالاً بپسندید: رنگ موی جوان کننده که شما را جوان تر و جذاب تر نشان می دهد!

۴.نارنجی

رنگ نارنجی، تناژ قدرتمندی دارد و شاید بسیاری از ما هرگز جرئت امتحان کردن آن به عنوان رنگ رژلب را نداشته‌ایم. نارنجی تداعی‌کننده گرمایی است که پس از زمستان سرد، همراه با فصل بهار می‌آید. البته شاید رنگ یک‌دست نارنجی را بیش از اندازه قوی بدانید. می‌توانید از تینت‌ لب نارنجی رنگ یا هلویی (در ترکیب با صورتی) استفاده کنید.

رژلب بهاری، برای انتخاب تن مناسب رنگ نارنجی، به رنگ پوستتان دقت کنید. هر چه میزان زردی رنگ پوستتان بیشتر است، تن رنگ رژ لب نارنجی شما هم باید به سمت طیف زرد رنگِ پوست شما نزدیک‌تر باشد.

رژ لب بهاری

۵.مرجانی

رژ لب بهاری، بهترین فصل برای رنگ سرزنده‌ای مثل مرجانی، بهار است. ترکیب جذاب قرمز، نارنجی و صورتی جلوه‌گر فصل جوانه‌زدن و شادابی طبیعت است. رژ لب بهاری مرجانی خود را با یک لباس آبی ملایم امتحان کنید تا معجزه این پیشنهاد را ببینید. رنگ مرجانی طیف‌های مختلفی دارد که قرمز مرجانی و صورتی مرجانی جزو پرطرفدارترین‌ها هستند.

بیشتر بخوانید: ست کردن رنگ رژ لب با رنگ پوست: درخشش بیشتر لب ها با ست کردن رنگ رژ لب و رنگ پوست

۶.سرخابی

فارغ از هر چیزی، برای بهار 2023 چه رنگی بهتر از رنگ سال است؟ رژلب بهاری‌تان را به رنگ سرخابی انتخاب کنید تا هم با مد سال هماهنگ باشید هم یک امضای خاص و درخشان در آرایشتان به جا بگذارید. رنگ قدرتمند صورتی و تیرگی جذاب آن در رنگ سرخابی، همان چیزی‌ست که برای بهار امسال نیاز دارید.

رژ لب بهاری

۷.قرمز

رژلب بهاری، رنگی که در هر روز و فصلی از سال جواب می‌دهد، رنگ قرمز است. البته یک روحیه شیک خاصی در رنگ قرمز نهفته است که بیشترین ارتباط را با فصل بهار دارد. اگر بهترین رنگ قرمز را در هماهنگی با رنگ پوستتان پیدا کرده‌اید، با یک سایه از همان طیف، آرایشتان را تکمیل کنید.

۸.دارچینی

رژ لب بهاری، اگر طرفدار رنگ‌های قهوه‌ای برای لب‌هایتان هستید، بهار امسال رژ لب شکلاتی تیره‌تان را با رژ لب روشن‌تری از طیف دارچینی جایگزین کنید. رژ لب بهاری نیازی به تیرگی زیاد ندارد. رگه‌هایی از رنگ طلایی، صورتی و قهوه‌ای را در رنگ دارچینی پیدا می‌کنید که برای پوست‌های تیره‌تر، جذاب‌ترین ترکیب خواهد بود.

رژ لب بهاری

نکاتی که در استفاده از رژ لب در بهار باید به آن توجه کنید

– چه در بهار، چه در فصل‌های دیگر، همیشه به هماهنگی رنگ رژ لب با آرایش و لباستان توجه کنید. رنگ‌های سرزنده و در عین حال سازگار با رنگ پوستتان را انتخاب کنید. اگر لب‌های تیره‌رنگ دارید و از رژ لب رنگ روشن استفاده می‌کنید، زیر رژ لب بهاری، یک لایه کانسیلر یا خط لب بزنید.

– اگر پوست روشنی دارید، رنگ صورتی و اگر پوست تیره‌ای دارید، رنگ دارچینی برای شما مناسب‌تر است. رنگ‌های خاص و درخشان مثل نارنجی و سرخابی را هم پس از مطابقت طیف رنگشان با رنگ پوستتان حتماً امتحان کنید.

– بهار فصل خشکی نیست ولی لب‌ها همیشه در معرض خشکی و پوسته‌پوسته شدن هستند. از رژ‌لب‌های حاوی مرطوب کننده یا بالم لب استفاده کنید. به ترکیبات رژلب بهاری دقت کنید؛ موادی مثل پارابن، سرب و مواردی از این قبیل به شدت برای لب‌ها مضر هستند.

انتخاب رنگ رژ لب مناسب هر فصل مانند تغییر نوع آرایش، رنگ لباس و حتی رنگ مو باعث هماهنگی بیشتر ما با حال و هوای آن فصل می‌شود اما برای داشتن لب‌هایی جذاب و جلوه بهتر رژ روی لب‌ها، اصولی کشیدن رژ لب بسیار اهمیت دارد. این کار علاوه بر زیبایی ظاهری روی ماندگاری رژ لب هم تاثیرگذار است.

15

سخن آخر

بهار فصل زیبایی و تازگی‌هاست. برای انتخاب آیتم‌های آرایشی فصل بهار، بهتر است به حال و هوا و طیف رنگی این فصل توجه داشته باشید. در این مطلب سعی کردیم درباره رنگ‌ها و مدل‌های مناسب رژ لب بهاری از هر برند صحبت کنیم و دلیل هر پیشنهاد را هم شرح دادیم. رنگ‌های صورتی، مرجانی، قرمز، هلویی، سرخابی و موارد این‌چنینی جزء جذاب‌ترین رنگ‌های رژ لب بهاره هستند.

سوالات متداول رژ لب بهاری

آیا رژ لب قرمز برای بهار مناسب است؟

رژ لب بهاری، علی‌رغم اینکه رژ لب قرمز یادآور پاییز و زمستان است، اما یک انتخاب کلاسیک و جذاب برای تمام فصول به‌شمار می‌رود. استفاده از رژ لب قرمز، می‌تواند تداعی کننده سرزندگی بهار در آرایش باشد.

چگونه رژ لب بهاری مناسب را پیدا کنیم؟

رژلب بهاری، به رنگ چهره خود دقت کنید و سعی کنید سراغ تناژ‌هایی بروید که با پوست شما و حل و هوای بهار هماهنگ هستند. رنگ‌های پیشنهادی این مقاله می‌توانند انتخاب یک رژ بهاری مناسب را برایتان آسانتر کنند.

بیشتر بخوانید: 10 بهترین درمان خانگی خشکی لب که معجزه می کند!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هفده =

دکمه بازگشت به بالا