;
فرهنگ و هنر

کارداشیان ها دوباره با هم دعوا کردند: کیم کارداشیان بدترین خواهر دنیاست!

خواهران کارداشیان: کورتنی و کیم کارداشیان هر دو یکدیگر را در برنامه تلویزیونی خانوادگی خود بدترین خواهر دنیا خطاب کرده‌اند! کیم کارداشیان رفتاری بی‌رحمانه با خواهر بزرگترش کورتنی دارد و او را بدترین خواهر دنیا خوانده. گمان می‌رود کیم کارداشیان درگیر دعوای شدیدی با کورتنی کارداشیان باشد، کیم در جدیدترین قسمت برنامه‌ «کارداشیان‌ها» خواهر بزرگ‌ترش را هدف قرار داده است.

کیم کارداشیان، کورتنی کارداشیان را بدترین دنیا خواهر خوانده است. به نظر می‌رسد دشمنی این دو خواهر بار دیگر آغاز شده است. کیم کارداشیان، کبنیانگذار 42 ساله شرکت SKIMS، ظاهراً در آخرین قسمت از برنامه پرطرفدار کارداشیان‌ها، خواهر بزرگترش را در حالی که برای به روز رسانی گواهینامه رانندگی خود می‌رفت، به شدت مورد انتقاد قرار داد.

احتمالاً بپسندید: راز زنان مصری که در ۵۰ سالگی، پوست ۲۵ ساله دارند!

خواهران کارداشیان

خواهران کارداشیان، کیم عکس گواهینامه خود را «مهمترین عکس» زندگی خود توصیف کرد. او با یک تیم کامل آرایش و گروه نورپردازی همراه بود. در این قسمت، کیم گفت: من واقعاً می‌خواهم که خوب به نظر برسم. پس چرا یک تیم حرفه‌ای نیاوریم؟ قطعاً عجیب و غریب است، اما برایم مهم نیست.

شاید بپسندید: عکس دیده نشده ساعد سهیلی پس از ازدواج پربازدید شد!

دعوای بی پایان خواهران کارداشیان!

خواهران کارداشیان، عکاس موفق شد در دو عکس عکس بی نقص از این خانم ستاره بگیرد. هنگام ترک محل عکاسی کیم ادامه داد: اولین بدترین است، دومین بهترین. به همین دلیل من فرزند دوم هستم. به نظر می‌رسد این اظهار نظر بیرحمانه‌ای در مورد کورتنی باشد. کورتنی کارداشیان اولین فرزند خانواده کارداشیان-جنر است.

شاید بپسندید: تغییر چهره سلبریتی های مشهور در طول دهه ها که نشان از تغییرات زیاد است!

خواهران کارداشیان

احتمالاً بپسندید: تولد لاکچری دختر دردانه دیوید بکهام چشم همه رو درآورد + عکس

خواهران کارداشیان، در بخشی دیگر از این قسمت، به گزارش وقت صبح کورتنی گفت که کیم رهبر یک فرقه است! پس از اینکه مادرشان کریس جنر در جشن تولد 42 سالگی این ستاره کیم کارداشیاین را مورد تحسین قرار داد. کریس درباره کیم گفت: همه ما از تو الهام می‌گیریم. تو یک ابرقدرت هستی. تقریباً در حال حاضر، رهبر خانواده ما هستی.

خواهران کارداشیان، با این حال، به نظر می‌رسد که این صحبت‌ها برای کورتنی خوشایند نیست. زمانی که تهیه کنندگان از کورتنی پرسیدند که آیا کیم را رهبر خانواده مشهورشان می بیند یا خیر، او لبخندی زد و پاسخ داد: اگر او می‌خواهد باشد. خانواده ما یک فرقه‌ نیست و من دنباله رو کسی نیستم.

بیشتر بخوانید: استایل جذاب و متفاوت طناز طباطبایی چشم همه رو درآورد، خانم چقدر تغییر کرده!

خواهران کارداشیان

خواهران کارداشیان، دعوای کورتنی و کیم ماه‌هاست که ادامه دارد. مشکلات میان این دو خواهر سال قبل از مراسم ازدواج کورتنی کارداشیان در خانه طراحان معروف دولچه و گابانا آغاز شد. کورتنی خواهرش را متهم کرد که از عروسی او با تراویس بارکر، به عنوان یک فرصت تجاری برای نزدیک شدن به این دو طراح سوء استفاده کرده است.

احتمالاً بپسندید: پرنسس های دیزنی مورد علاقه شما اگر انیمه بودند چه شکلی می شدند!؟

احتمالاً بپسندید

 بینی عمل شده بازیگران: بازیگران مرد و زن ایرانی که از عمل بینی خود راضی نیستند و چهره شان زیبا نشده + عکس

احتمالاً بپسندید: تشخیص آیفون اصل و فیک + ۱۲ شگرد ساده برای تشخیص آیفون اصل از تقلبی!

جشن عروسی لاکچری بهرام رادان در گرجستان: لباس عجیب عروس همه رو حیرت زده کرد + عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا