;
ریپورتاژ آگهی

بهترین کالکشن‌های طلا سنجاق برای استفاده روزمره

گالری طلای سنجاق، کالکشن‌های بسیار زیادی دارد، 4 کالکشن اصلی دارد با نام‌های 1) فرکانس، 2) چالوس، 3) کندو و 4) گیسو و تعداد بیشماری کالکشن‌های فرعی دارد که برای انواع مدل استفاده‌ها مناسب است. ما امروز در این مقاله قصد داریم شما را با چند کالکشن گالری طلای سنجاق آشنا کنیم که برای استفاده روزمره بسیار مناسب بوده و زیبایی و سادگی را به شما تقدیم خواهند کرد.

آنچه قرار است در این مقاله مطالعه کنید:

1.کالکشن طلا گره؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

2.کالکشن طلا چشم؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

3.کالکشن طلا سه تار؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

4.پاسخ به سوالات متداول

5.کالکشن‌های گالری طلای سنجاق را از کجا می‌توانیم پیدا کنیم؟    

کالکشن طلا گره؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

یکی از ساده‌ترین و در عین حال زیباترین کالکشن‌های گالری طلای سنجاق، کالکشن طلا گره است. این کالکشن به دلیل ظرافتی که دارد برای استفاده روزمره بسیار مناسب بوده و شما می‌توانید همیشه این کالکشن را همراه خود داشته باشید و از آن استفاده کنید.

این کالکشن، دو مدل گردنبند طلا دارد (یک مدل طوق گره و دیگری گردنبند طلا زنجیری گره)، دو مدل بنگل و یا النگو دارد (یک مدل بنگل گره و دیگری بنگل دو سر گره)، یک مدل انگشتر طلا دارد و یک مدل گوشواره طلا. این کالکشن طلا، جزء کالکشن‌های کامل گالری طلای سنجاق است که گردنبند طلا، دستبند یا النگو طلا، انگشتر طلا و گوشواره طلا دارد.

پیشنهاد ما برای استفاده روزمره از یک کالکشن طلا، کالکشن طلا گره با طراحی اختصاصی گالری طلای سنجاق است.

کالکشن طلا

کالکشن طلا چشم؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

یکی دیگر از ظریف‌ترین کالکشن‌های گالری طلای سنجاق، کالکشن چشم است. طراحی این کالکشن، به گونه‌ای است که شبیه چشم است؛ یعنی یک حلقه با یک نگین در وسط آن. این کالکشن طلا گالری طلای سنجاق، جزء فول ست‌ها و یا تمام ست‌های این گالری محسوب می‌شود که شامل: گردنبند طلا چشم، دستبند طلا چشم، انگشتر طلا چشم و گوشواره طلا چشم می‌باشد.

اگر به دنبال یک کالکشن ظریف و زیبا برای استفاده روزمره هستید؛ حتماً نگاهی به کالکشن طلا چشم داشته باشید!

خرید کالکشن طلا

کالکشن طلا سه تار؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

کالکشن طلا سه تار، یکی از زیباترین و خاص‌ترین کالکش‌های گالری طلای سنجاق است که به دلیل طرح خاصی که دارد و شبیه سه تار است، سه تار نامیده شده است. این کالکشن طلا، با سنگ‌های سبز رنگی که در وسط قالب مربعی شکلش دارد، به یک کالکشن اسپورت و خاص تبدیل شده است و برای انواع سبک‌ها و خصوصاً برای استفاده روزمره مناسب و زیبا است.

این کالکشن طلا، یک مدل گردنبند طلا، دستبند طلا و گوشواره طلا دارد که گوشواره‌های آن در دسته گوشواره‌های نا متقارن قرار می‌گیرد.

انتخاب ما برای کالکشن طلا روزانه شما، کالکشن طلا سه تار است.

کالکشن طلا سنجاق

پاسخ به سوالات متداول

·         کالکشن‌های گالری طلای سنجاق را از کجا می‌توانیم پیدا کنیم؟

تمام کالکشن‌های طلا گالری طلای سنجاق و همچنین تمام محصولات این گالری را شما می‌توانید در شعب این گالری در سراسر کشور خریداری کنید یا به سایت این گالری رجوع کنید و کالکشن طلا مورد علاقه خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

کلام آخر

امروز و در این مقاله در مورد سه مدل از کالکشن‌های گالری طلای سنجاق صحبت کردیم که برای استفاده روزمره شما بسیار مناسب و خاص هستند. امیدواریم توانسته باشیم شما را در این امر، راهنمایی کرده باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا